8 Nisan 2019 21:44

Akif Hamzaçebi Beykozluları Yalnız Bırakmadı…

CHP Genel Sekreteri ve İstanbul Milletvekili Akif Hamzaçebi, Beykoz’da yaşanılan selde zarar gören aileleri yalnız bırakmadı.
Ankara’da ki tüm toplantılarını iptal eden CHP Genel Sekreteri Akif Hamzaçebi Beykoz’da yaşanılan sel olayında zarar gören aileleri ve Beykoz’un köylerini ziyaret etti.

CHP Genel Sekreteri ve İstanbul Milletvekili Akif Hamzaçebi, Beykoz’da yaşanılan selde zarar gören aileleri yalnız bırakmadı. Beykozluların her zaman yanında olan Hamzaçebi, yine tüm programlarını iptal ederek Beykozlu afetzedelerin zor zamanında yanında yer aldı.

Ankara’da ki tüm toplantılarını iptal eden CHP Genel Sekreteri Akif Hamzaçebi Beykoz’da yaşanılan sel olayında zarar gören aileleri ve Beykoz’un köylerini ziyaret etti. Genel Sekreter Akif Hamzaçebi’nin ziyaretine; CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün, Meclis Üyeleri S. Okan Uzun, Gülay Demirel, Süleyman Kılıç ve Cavit Gül, İlçe Yöneticileri Temel Karadeniz, Cemal Sataloğlu, Bahar Doğru ve CHP’li üyeler eşlik etti.

Beykoz’da bulunan Mahmutşevketpaşa, Alibahadır ve Çengeldere mahallelerini ziyaret eden Genel Sekreter Akif Hamzaçebi, ailelere geçmiş olsun dileklerini iletirken sorunlarla ilgili de tek tek notlar aldı.

Her vatandaşın derdi doğal olarak bizim derdimizdir diyen Hamzaçebi, “Tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. En kısa sürede yaraların sarılması dileğiyle buralara gelerek acınıza ortak olduk. Elimizden ne geliyorsa biz hazırız ve sizlerin yanındayız” ifadelerini kullandı.

Acılı ailelerin yanı sıra bölgede ki kahveleri de ziyaret eden Hamzaçebi, tek tek bütün köy halkı ile hasbihal etti. Yaklaşık 3 saat süren ziyaretlerde, Hamzaçebi sık sık telefonu ile yaraların sarılması için görüşmeler gerçekleştirdi.

Acılı vatandaşlar bu günlerinde yanlarında gördükleri Genel Sekreter Akif Hamzaçebi’ye teşekkür ederken, “bizi hiçbir zaman yalnız bırakmadın” ifadelerini kullandılar.


Haber: Mücahit Ak