13 Mart 2017 15:50

AK PARTİNİN KİLİT İSMİ GAZİLERLE BULUŞTU

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, Beykoz’da şehit aileleri ve gazilerle bir araya geldi. Beytaş Restaurantta düzenlenen kahvaltıya çok sayıda gazi katıldı.

Beykoz Belediyesi Beytaş Teras Cafe’de şehit aileleri ve gaziler için yapılan kahvaltıya; AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş, AK Parti İstanbul İl Yöneticisi Saadettin Çay, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Mustafa Gürkan, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu, Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, SKM Başkanı Tuncer Dede ve İlçe Teşkilatı yöneticileri katıldı.
Mustafa Gürkan: “Çok fazla 15 Temmuz’u konuşuyorsunuz, üzerinde çok duruyorsunuz. Her halde 15 Temmuz’un ne kadar önemli olduğunu siz anlıyorsunuz. O gece bizler bu salondaydık ve sonrasında gelişmeler yaşandı. O gün biz İstanbul’daki ilk direnişi buradan başlattık. Allah hepinizden razı olsun. Üç kardeşimizi şehit verdik. Biz elimizden geldiği kadar ailelerini ailelerimiz bilerek bağımızı geliştirmeye çalıştık. Gazi kardeşlerimize de elimizden geldiği kadar destek olmaya çalıştık. Bu aile bundan sonra birlikteliğini daha da güçlendirerek devam edecektir. Ben inanıyorum ki o gece her birinizin yüreği daha da genişledi” dedi.
Ardından sahneye çıkan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek; “80 yıl bu yönetim sistemiyle yönetilen ülkemizin yönetim sistemini değiştirmek için daha güzelini, daha iyisini yapabilmek için elimize bir fırsat geçti ve belki bu bizlerin ilk ve son fırsatı olacaktır. Bilemeyiz ama burada da yapılacak olanın en iyisini milletimizin yapacağından en ufak bir şüphemiz yoktur. İnşallah bundan sonraki süreçte bu yapı daha da güçlenerek seçimden çıkacak ve Türkiye ruhunda bulunan o güçlü kudretli günlerine tekrar geri dönecektir. 16 Nisan’da sandıklara gideceğiz. 16 Nisan’a kadar 35 günlük bir sürecimiz var” ifadelerini kullandı.
Mustafa Ataş: Millete yanlış bilgi veriyorlar
16 Nisan’da milletimiz ne karar verirse başımızın tacıdır diyerek yolumuza devam edeceğiz. Ancak bu karar arifesinde milletimizi doğru bilgilendirmek boynumuzun borcudur. Siyasetçilerin asli görevi ülkeye hizmet etmektir. Vatandaşlarına rehberlik etmektir. Doğru bilgilerle vatandaşı bilgilendirmektir. Ne yazık ki şu ana kadar Ana Muhalefet Partisi liderini ve temsilcilerini izliyoruz ki milletimize doğru söylemiyorlar. Milletimizi yanıltmak için her türlü film fırıldağı çeviriyorlar. Millete yanlış bilgi vererek siyaset yapma tarzından bir türlü vazgeçemiyorlar.
Mustafa Ataş, Mahir Taştan’ı hedef aldı
Az önce arkadaşımız bir gazete verdi. En üst köşesinde Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı’nın bir açıklaması var. Açıklama aynen şu, ‘Yüreğiniz yetiyorsa tek adamlıktan, TBMM’yi kapatmak istediğinizden bahsedin.’ Bu kadar seviyesiz bu kadar ahlaksız bu kadar insanlık dışı bir açıklama olamaz. Liderleri bu açıklamayı yapıyor ki İlçe Başkanlarının açıklamasını çok görmüyorum. Böyle bir siyaset anlayışı, tarzı olabilir mi? Hangi tek adamlıktan bahsediyorsun? Tek adamlıktan bahsediyorsan dön kendi siyasi tarihine bak. Tek adamlık orada, diktatörlük orada. Bu millete nasıl davrandığınız siyasi geçmişinizde belli. Bu milleti bunları unutmadı, unutmadığı içinde 60 yıldır sizi iktidara getirmiyor ve getirmeyecek” ifadelerini kullandı.
Program konuşmaların ardından son buldu.