22 Haziran 2021 12:27

AK Parti İstanbul İl Başkanı Kabaktepe Beykoz’a geldi

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, ayağının tozuyla Beykoz Göztepe Mahallesi’ni ziyaret etti.

AK Parti İstanbul İl Başkanı Kabaktepe Beykoz’a geldi

Teşkilatçı ve dürüst kişiliğiyle bilinen AK Parti’nin çiçeği burnunda İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, farklı bir tarzla sahalara çıktı. Geçtiğimiz hafta halı saha maçında yeşil sahalara çıkan Başkan Kabaktepe, bu hafta ise oldukça az bir grupla ilçeleri gezmeye ve sahanın nabzını tutmaya başladı.

Vatandaşı doğrudan dinliyor

Başkan Osman Nuri Kabakepe Çekmeköy Çamlık Mahallesi ve Beykoz Göztepe Mahallesi’ne ziyaretler gerçekleştirdi. Çekmeköy Çamlık Mahallesi’nde ki ziyaretlere AK Parti Çekmeköy İlçe Başkanı Av. Akın İlhan eşlik ederken, Beykoz’da ki programına Başkan Kabaktepe yalnız devam etti. Kabaktepe, doğrudan vatandaşa temas ederek problemleri yerinde saptıyor.

‘’İşimiz vaktimizden çok’’ mesajı

Sosyal medya hesaplarından bir paylaşım yapan Başkan Kabaktepe, ‘’ #İşimizVaktimizdenÇok ama Sefa ile Hacivat-Karagöz oynamadan geçemedik’’ ifadelerini kullandı. Başkan Kabaktepe’nin habersiz yapmış olduğu ziyaretlerden memnuniyet duyduklarını belirten Beykozlular, bu ziyaretlerin devam etmesi gerektiğini ve Beykoz’un gerçeklerinin doğrudan vatandaş tarafından aracısız ve habersiz dinlenilmesi gerektiğini ifade ettiler.