13 Mayıs 2021 13:28

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir Beykoz için ne dedi?

AK Parti Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Beykoz Aktüel Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mücahit Ak’a konuştu.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir Beykoz için ne dedi?

İstanbul’da sokağın tabanından siyasete başlayan ve İstanbul’u adım adım bilen Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Beykoz’a mesaj verdi.

Beykoz Aktüel Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mücahit Ak ile telefonda konuşan Başkan Kandemir, Beykoz’u ve Beykoz Aktüel Gazetesi’ni yakından takip ettiğini belirtti. Whatsapp üzerinden gelen haberlere zaman buldukça baktığını belirten Başkan Kandemir, Beykoz’un ve Beykozluların Ankara içinde çok değerli olduğunu belirtti.

Beykoz dışında Ataşehir ve Şile’de de Aktüel bayrağın dalgalanmasını tebrik eden Başkan Kandemir, Maşallah genç yaşta bu mücadele azminizi kutluyorum ifadelerini kullandı.

Pandemi dolayısıyla buruk bir bayram geçirdiğimizi belirten Başkan Kandemir, “Kurallara riayet edelim. Sosyal mesafe ve maskeye çok dikkat edelim. İnşallah pandeminin olduğu son Ramazan Bayramı olur bu” dedi.

Beykoz’un ve Beykozluların gönlünde ki yerinin ayrı olduğunu belirten Başkan Kandemir, “Beykoz güzelliklerle dolu bir ilçemiz. 3. Köprü, 2. Köprü, boğaz hattıyla, sahiliyle, Yuşa tepesiyle manevi hazzı fazlasıyla hissettiğimiz bir bölgemiz. Ben buradan sizler aracılığıyla Beykozlu hemşerilerimizin Ramazan Bayramını kutluyorum” ifadelerini kullandı.