7 Mart 2017 16:09

AK PARTİ BEYKOZ’DA ŞAHLANIYOR

AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı referandum için startı verdi. Salon tıka basa doldu.

AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr. Selim Temurci, AK Parti İstanbul Milletvekilleri Dr. Hasan Sertve Av. Hurşit Yıldırım, İBB Başkan Danışmanı Adem Sefer, Kurucu İlçe Başkanı Dr. AhmetHulusi Batu, İlçe Başkanı Mustafa Gürkan, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve yardımcıları, Beykoz Belediyesi Meclis Üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları Yöneticileri, mahalle teşkilatları ve partililer katıldı. Dr. Selim Temurci, Beykoz Seçim Kampanyası Başlangıç Programına katıldı. Sinevizyon gösterimi sonrası protokolün açılış konuşmalarının ardından Temurci, konuşmasında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu‘na yüklendi. Başkan Temurci, Kılıçdaroğlu gençlere kafayı takmış. Gençlerden milletvekili olur muymuş, 18-20 yaşında Meclis’te ne işleri varmış, bizim seçilen vekillerimizin hangisi esnafmış, ev hanımı mıymış? Sağ olsun milletvekillerimiz cevabını verdi” dedi.

Cumhurbaşkanı hükümet sistemini konuşabilir ve ekonomi anlatabiliriz” diyen Temurci, “Asla unutmayın, bize bu yolu açan Hz. Peygamberimizi bugün burada anacağız. Biraz önce Kılıçdaroğlu‘nun konuşmasını dinlerken, öyle yalanlar söylüyor ki biz bunları hatırlayıp tekrar sağımıza ve solumuza bakmak zorundayız” ifadelerini kullandı.“Almanya’da vatandaşlarımızla buluşturulmaya engel olan bir akıl var”
Başkan Temurci konuşmasını şöyle sürdürdü: “Almanya’da kendi vatandaşlarımızla buluşturulmaya engel olan bir akıl var. Biz bu aklı biliyoruz. Çünkü bizim milletimize kurşun sıkan, tankı ve tüfeği onlara doğrultan ne kadar FETÖ alçağı varsa bu ülkeyi terk edip oralara sığındılar. Asla unutmamamız gereken bir şey var. Neden CHP ‘hayır’ diyor? Neden HDP ile kol kola? Batı dünyada neden hayırcıları destekliyor? Hepimizin çok önemli sorumlulukları var. Biz gönüllere giren bir dil kullanalım dedik, Türkiye sadece bir ‘evet’ veya ‘hayır’ı oylamayacak, Türkiyegeleceğini oylayacak. Ayağa kalkan, yeniden ümmetin umudu olan bir Türkiye var. Onun için bu Türkiye ayağa kalkmasın diye onlar hayırcıların yanında. Biz yeni bir İstiklal Savaşını sonlandırmak için 16 Nisan’da mutlaka CHP’ye, MHP‘ye, HDP‘ye hangi partiye oy vermiş olursa olsun önemli değil, her kesimi mutlaka sandığa davet edeceğiz.”“CHP artık DHKP-C ile kol kola yürüyemeyecek”“CHP’nin demokrasiye geçildikten sonra bu ülkede tek başına iktidara geldiğini hatırlıyor musunuz” diyen Başkan Temurci, “O zaman neden ‘hayır’ diyor? Ara sıra darbelerle, koalisyonlarla iktidara tutunuyordu. Artık öyle yağma yok, bu iş ve oyun bitti. CHP artık DHKP-C ile kol kola yürüyemeyecek. Artık CHP yüzde 90-98 ‘evet’ de dese, ben bu anayasayı tanımıyorum diyemeyecek. Artık bu ülkede kavga olur diyemeyecek. Millet CHP’nin şu anki anlayışını tasfiye edecek. Bu millet Kemal Kılıçdaroğlu‘na yüzde 25’i bile zor görüyor. Allah’ın izniyle 16 Nisan gecesi yüzde 60’ları İstanbul‘da görüp de geçtiğimizde Kılıçdaroğlu‘nun siyasi hayatı bitecek ve Türkiye‘de herkesi kucaklayacak yeni siyasi yapılar ortaya çıkacak. Dolayısıyla Kılıçdaroğlu‘nun meselesi ‘evet’le değil, kendi koltuğuylaymış. Onun için o koltuğu onun altından almak ve millet teslim etmek hepimizin en önemli görevidir” diye konuştu