14 Mayıs 2021 20:27

AK Parti Beykoz’da kabir ziyaretleri

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı ve beraberindekiler, Ramazan Bayramına mezarlık ziyaretleri yaparak başladı.

AK Parti Beykoz’da kabir ziyaretleri

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, Ramazan Bayramının birinci gününde eski Beykoz Belediye Başkanı ve İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Yücel Çelikbilek ile birlikte şehitlerin kabirlerini ziyaret etti.

İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç’a Gençlik Kolları Başkanı Burak Karaçam ve Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf eşlik etti.

Dilmaç, beraberindekilerle birlikte yaptığı kabir ziyaretlerine ilişkin sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

Kabir ziyaretlerinde dualar ettiklerini ifade eden Dilmaç, “Bayram sabahı Beykoz’umuzun 15 Temmuz şehitlerini ve rahmetli Yücel Çelikbilek başkanımızın kabrini ziyaret ederek, dualar ettik. Kahraman şehitlerimizi ve Yücel Başkanımızı rahmet ve minnetle anıyorum” diye konuştu.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ile birlikte Merkez Mahallesinde bayram namazı ile başlayan Dilmaç, cemaatle bayramlaştı.

Başkan Murat Aydın da yaptığı paylaşım da, Beykoz’da bayram sabahının huzurlu başladığını ifade ederek, “Bayram namazını Beykoz Merkez Camii’nde kıldıktan sonra hemşehrilerimizle gönülden bayramlaştık. Rabbim birliğimizi daim eylesin, bizlere ve tüm Müslüman kardeşlerimizle huzurla, bir arada idrak ettiğimiz bayramlar yaşatsın” diye konuştu.