1 Haziran 2018 14:04

AK Parti Beykoz’da Dur Durak Bilmiyor!

24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri için çalışmalar hızlandı. AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı Beykoz’da adeta seçim seferberliği ilan etti.

24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri için çalışmalar hızlandı. AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı Beykoz’da adeta seçim seferberliği ilan etti.

Yakın zaman da kongresini tamamlayan AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı; Bakanlarıyla, Milletvekilleriyle, Belediye Başkanlarıyla, İlçe Yönetimiyle, Kadın Kollarıyla, Gençlik Kollarıyla, Meclis Üyeleriyle, Üyeleriyle saha da yaklaşık 1.000 kişilik çalışma ekibi oluşturdu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ‘’Beykoz’da artık metal yorgunluğu bitti’’ diyerek değişime vurgu yapmış, İlçe Başkanlığı görevine getirilen Hanefi Dilmaç ise Beykozlular tarafından takdirle karşılanmıştı.

Teşkilatçılığıyla, mücadelesiyle, samimiyetiyle bilinen AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç’ın kurduğu İlçe Yönetimi ve onun dışında ki ekipleri sahada ayak basmadık yer bırakmıyor. 3 ile 5 kişi arasında değişen yaklaşık 200 ekip kuruldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla tek tek üye ziyaretleri yapan ekipler, üyelere ‘’Bir kahvenin 40 yıl hatırı vardır’’ diyerek kahve ikramında bulunuyor. AK Parti’nin Beykoz’da 50 bin kişiye yakın üyesi bulunmaktadır.

Birbirinden farklı birimlerde görev alan AK Parti İlçe Yöneticileri programlara hem saha da katılıyor, hem takibini yapıyor, Kadın Kolları ise İlçe de mukabele yapılan evlere kadar ziyaretler gerçekleştiriyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘’Hedef 2071’’ diyerek çıtayı ortaya koyduğu, çok güvendiği gençler ise 1 saniye durmuyor. Gençlerin bulunduğu işletmeleri ziyaret eden AK Gençlik, onun dışında iftara yetişemeyen vatandaşlar için duraklarda ve iskelelerde ‘’İftar’a 5 Kala’’ etkinliğiyle iftar sunuyor. Ak kafe uygulaması ile vatandaşların sorunları dinleniliyor.

Siyasi tecrübesiyle bilinen Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, hem Belediye olarak halk günü ve Başkan telefonda uygulamalarına devam ediyor, hem de geleneksel olarak başlattıkları iftar programlarına devam ediyor. Belediye işlerinin yanı sıra üye ziyaretlerine katılan Çelikbilek, sahada çalışmalarını sürdürüyor.

Kısa süre içerisinde seçmen taramalarına başlayacak olan AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, kurduğu ekiple şimdiden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın değişim sürecini başlatmasının ne kadar isabetli olduğunu gösterdi.