16 Temmuz 2018 12:45

AK Gençlik Şehit Ailelerini Ziyaret Etti!

Ak Parti ilçe Gençlik Kolları Başkanı Furkan Çeliker ve yönetimi 15 Temmuz hain darbe girişimi sırasında Şehit olan Hasan Kaya, Murat Akdemir ve İsmail Kefal’in ailelerini ziyaret etti.

Ak Parti ilçe Gençlik Kolları Başkanı Furkan Çeliker ve yönetimi 15 Temmuz hain darbe girişimi sırasında Şehit olan Hasan Kaya, Murat Akdemir ve İsmail Kefal’in ailelerini ziyaret etti.AK Parti Beykoz Gençlik Kolları’nın şehit ailelerine yaptığı ziyarette konuşan Başkan Furkan Çeliker; ”Paralel Devlet Yapılanması FETÖ’yü şiddetle kınıyorum. Hain darbe girişiminde şehit olan tüm Şehitlerimize Allahtan rahmet, gazilerimize acil şifalar diliyorum” ifadelerini kullandı. 

Şehit aileleri ziyaretlerden duydukları memnuniyeti dile getirerek devletimizin ve milletimizin destekleri kendilerini gururlandırdığını vatanın ve milletin birliğinin daim olması yönünde temennilerde bulundular.Başkan Furkan Çeliker, ”Devletimiz ve milletimiz, şehitlerimizin emanetlerine bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da sahip çıkmaya devam edecektir. Şehit ailelerimizi kendi ailemiz gibi görüyoruz. Şehit Ailelerimiz, gazilerimiz ve yakınları için ne yapsak azdır. Sizlerle birlikte olmaktan büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz” dedi. 

AK Parti Gençlik Kolları üyeleri şehit ailelerine gül verdi. Ziyaret sona erdi.