23 Şubat 2018 13:37

AK Gençlik Olası Erken Seçime Hazır!

AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları, AK Parti İstanbul İl Gençlik Kollarının il genelinde düzenlemiş olduğu SYK (Sandık Yönetim Kurulu) kapsamında, Beykoz’da bulunan 472 sandıkta oy kullanacak bütün gençlere ulaşmayı hedefliyor. AK Gençlik olası erken seçime hazırlanıyor.

AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları, AK Parti İstanbul İl Gençlik Kollarının il genelinde düzenlemiş olduğu SYK (Sandık Yönetim Kurulu) kapsamında,  Beykoz’da bulunan 472 sandıkta oy kullanacak bütün gençlere ulaşmayı hedefliyor. AK Gençlik olası erken seime hazırlanıyor. 

AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı Av. Taha Ayhan, İl yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatını ziyaret ettiler. Ziyarette AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları Başkanı Furkan Çeliker, ilçe gençlik kolları yönetimi ve Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Av. Yakup Özbek ile sohbet ettiler.
 

Sohbetin ardından il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ekiplere ayrılarak Beykoz’da bulunan 45 mahalle teşkilatlarıyla buluşmak üzere ayrıldılar.

AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı İrem Selay Atay, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Furkan Çeliker ve Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Yakup Özbek Kavacık mahallesi teşkilatı ile buluştular. 

AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı Av. Taha Ayhan, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Furkan Çeliker ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan ekip ile Tokatköy Mahalle Teşkilatı ziyaret edildi. Her mahallede olduğu gibi kalabalık bir ekiple karşılaşan İl Gençlik Kolları Başkanı Taha Ayhan; Beykoz teşkilat üyelerinden ve çalışmalarından hoşnut olduklarını, İstanbul İl Teşkilatına vermiş oldukları güçten dolayı teşekkür etti. Bu çalışmada Beykoz’da seçim esnasında 472 sandıkta oy kullanacak bütün genç arkadaşların şahsen ziyaret edilmesi ve sohbet edilmesinin elzem olduğunu vurgulayan Başkan Ayhan, Beykoz teşkilatının bunu başaracağına olan inancının tam olduğuna vurgu yaptı.

Yenimahalle’de de Gençlik Kolları Mahalle Başkanı Orhan Turan Yetimoğlu öncülüğünde çalışmalar başlatıldı. Yenimahalle’de oy kullanacak bütün gençlere ulaşmayı hedefleyen AK Parti Beykoz Gençlik Kolları, çalışmalarını hızla devam ettiriyor.