11 Şubat 2019 18:25

AK Gençlik Murat Aydın’ı Bağrına Bastı!

Beykozlu gençler tarafından davul, zurna ve meşalelerle görkemli bir şekilde karşılanan AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, “Gençlerimizin daha güzel bir Beykoz’da yaşaması için çalışacağız. İkinci evleri ‘Bilgi Evleri’ olacak” dedi.

Beykozlu gençler tarafından davul, zurna ve meşalelerle görkemli bir şekilde karşılanan AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, “Gençlerimizin daha güzel bir Beykoz’da yaşaması için çalışacağız. İkinci evleri ‘Bilgi Evleri’ olacak” dedi.

Gençler Aydın’ı meşale, davul ve zurna ile karşıladı

Programın yapılacağı salonun önünde Aydın’ı bekleyen gençler, kendisinin gelmesiyle birlikte tezahürata başladı, davul zurna çalındı, meşaleler yakıldı. Murat Aydın, kendisini bekleyen gençlerle tek tek selamlaşarak salona girdi. Aydın’ın salona girmesiyle birlikte ayağa kalkan gençler, onu uzun süre alkışladı. Murat Aydın da bu coşkulu karşılama karşısında, kendisini dinlemeye gelen gençleri selamladı, yanlarına giderek tek tek tokalaştı. Murat Aydın ve protokol üyelerinin yerlerini almasından sonra sahneye mehter takımı çıktı, yaptığı gösteriyle büyük beğeni topladı. Gösterinin ardından Murat Aydın’ın Beykoz’da gerçekleştirdiği ziyaret ve vatandaş buluşmalarının görüntülerini içeren barkovizyon gösterisi perdeye taşındı, o anlarda salondan alkış ve tezahürat sesleri yükselmeye devam etti. Aydın’ın sahneye davet edilmesiyle birlikte tekrar ayağa kalkan gençler, kendisini coşkuyla alkışladı. Gençlerin alkış ve tezahüratlarıyla konuşması sık sık kesilen Aydın, “Bana adeta ikinci bir baharı yaşatıyorsunuz, Rabbim yolunuzu ve bahtınızı açık etsin” dedi.

AK Parti’nin Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, ilçedeki temaslarını sürdürüyor. Murat Aydın bu kez, AK Parti Beykoz Gençlik Kolları tarafından Ahmet Mithat Efendi Sahnesinde düzenlenen programa katıldı. AK Parti Beykoz Gençlik Kolları tarafından düzenlenen programa Murat Aydın’ın yanı sıra, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı Osman Tomakin, Beykoz İlçe Teşkilatı Başkanı Hanefi Dilmaç, İlçe Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf ve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Furkan Çeliker de katıldı.

Programın açılış konuşmasını Furkan Çeliker yaptı. Çeliker konuşmasına Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’e teşekkür ile başladı ve şöyle devam etti.

“Sözlerime kendisiyle çalışmaktan gurur duyduğum hatta diğer ilçelerle illerle teşkilat mensuplarıyla konuşurken zaman zaman bunun Havasını dahi attığım bu kutlu davanın abisi pozisyonunda olan Yücel Çelikbilek başkanıma bu güne dek vermiş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür etmek istiyorum. bizleri hiç bir zaman yanlız bırakmamış daima desteklemiştir desteklerinden ötürü ve bugün programamıza katılarak bizleri onurlandırdığı için bir kez daha teşekkür ediyorum.

Ve bu serüvenin baş kahramanı 31 martta bayrağı devir alacak olan, Beykoz’a geldiği günden bu güne Gönüller’i fetih eden başkanımız, kısa sürede gençliğin idolü haline gelen vizyoner başkanımız cumhurbaşkanımızın yol arkadaşı hayata geçirdiği projelerle bizleri heyecanlandıran öncesindeki siyasi hayatı ve 20 yıllık belediye başkanlık deneyimi ile bizleri çok farklı hayallere sürükleyen gençliği önemseyen çok kısa sürede gönlümüze taht kuran Belediye başkan adayımız Zeytinburnu belediye başkanı Murat Aydın başkanımızada gençliğe verdiği değerden ve bugün bizlerle beraber olduğu için teşekkür ediyorum..

Ve

31 Martta Allah’ın iziniyle yaşayacağımız Zafer’in mimarlarları

Ak davanın vicdanları

Ak davanın coşkusu

Ak Gönüller

Ak sevdalılar

Alnı ak sevdası ak Gençler

Gece demeden gündüz demeden sevdası için koşturan, rıza-i ilahi savaşçıları

İsimlerinin önündeki sıfatları hiçe sayarak tek derdi dava şuuru olan Gençler

Sizlere hepinizden ayrı ayrı 100 kere 1000 kere teşekkür ediyor saygı ve sevgiyle selamlıyorum

31 Mart akşamı zaferi kutlamamızı sağlayacak işte bu coşkulu kadro olacaktır. 1 Nisan sabahı fitne ittifakının kirli hayallerini süsleyen düşünceleri bu şuurlu gençlik yıkacak. Ve bu gençlik 31 Mart akşamı davamızın lideri mazlumların umudu dünyayı titreten adam Recep Tayyip Erdoğan’a İstanbul hakkın elinde Beykoz emin ellerde müjdesini verecektir.

Bu gençlik liderine söz verdiği gibi göz bebeğim diye nitelendirdiği Aziz İstanbul ve İstanbulun incisi Beykoz için 31 Mart akşamına kadar gerekirse uyumayacak yorulmayacak özverisini bir an olsun kaybetmeden çalışacaktır..

Bu Gençlik Koşacak Koşacak Risk alarak koşacaktır..

ÜSTADIN DEDİĞİ GİBİ

kim var! ” diye seslenilince, sağına ve soluna bakınmadan, fert fert “ben varım! ” cevabını verici, her ferdi “benim olmadığım yerde kimse yoktur! ” duygusuna sahip bir dava ahlâkını pırıldatıcı bir gençlik…

can taşıma liyakatini, canların canı uğrunda can vermeyi cana minnet sayacak kadar gözü kara ve o nisbette strateji ve taktik sahibi bir gençlik…

Bu gençliği şuan karşımda görüyorum

İşte kardeşlerim bu şuurla bu istekle bu heyecanla Sayın Murat Aydın başkanımı 31 Mart akşamı Beykoz Belediye başkanı yapmaya hazır mıyız” şeklinde konuştu.

Murat Aydın: “Gençlerimizin daha güzel bir Beykoz’da yaşaması için çalışacağız”

Beykoz halkının kendilerine yetki vermesi halinde buradaki gençlerle ilgili olarak birçok çalışma yapacaklarını ifade eden Başkan Aydın, “Rabbime şükürler olsun ki sizin gibi gençlere hizmet etme imkanını inşallah bize bahşedecek. Yeni bir Beykozlu olan bana adeta ikinci baharı yaşatıyorsunuz. Rabbim yolunuzu, bahtınızı açık eylesin. İnşallah Beykoz halkının desteği, sizlerin gayreti ve sahiplenmesiyle Beykoz’a ama özellikle siz gençlerimize hizmet edeceğiz. Bizim sevdamız hep gençlerimizin daha iyi bir ortamda yaşamaları, geleceği umutla bakmaları, hayallerini gerçekleştirmeleri olmuştur. Biz bunun için çalışacağız. Ve o hayaller, bizlerin hayallerinin daha ötesindeki hayaller olacak” dedi.

“Gençlerin ikinci evi ‘Bilgi Evleri’ olacak

Aydın, “Yetki aldığımız takdirde, çocuklarımız, gençlerimiz vakitlerini daha iyi ortamlarda geçirebilsin diye Bilgi Evleri’ni burada da yapacağız. Beykoz’da Gençlik Merkezlerini bütün gençlerin ikinci bir evi haline dönüştürmenin gayreti içerisinde olacağız. Gençlerimiz geleceğe daha emin adımlarla yürüsün, gelecekle ilgili umutları hep canlı kalsın diye çalışacağız. Zeytinburnu’nda gençlere yaptığımız yatırımların benzerlerini 20 yıllık deneyimimizle, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde, Beykoz’da gerçekleştirmeye çalışacağız. Beykoz’un mutluluğu için, Beykoz’da yaşam kalitesinin daha da iyi olması için, Beykoz’da herkesin gönlüne girmek için, gençlerimizin daha güzel bir Beykoz’da yaşaması için çalışacağız” şeklinde konuştu.

Programın sona ermesinin ardından salondan ayrılan Murat Aydın ve beraberindekiler, ilçe gençlik kollarının düzenlediği havai fişek gösterisini büyük bir ilgiyle izledi.