16 Haziran 2017 19:21

AK GENÇLİK HIZ KESMİYOR !

Furkan Çeliker Başkanlığında ki AK Parti Beykoz Gençlik Kolları faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor.

Furkan Çeliker Başkanlığında ki AK Parti Beykoz Gençlik Kolları faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor. AK Parti Beykoz Gençlik Kolları Başkanlığı’na vekaleten atandıktan sonra faaliyetlerine hız kesmeden devam eden Furkan Çeliker; AK Parti’nin Danışma Meclisinde Beykoz’dan Sorumlu İl Yöneticisi Saadettin Çay tarafından ”Benim Atom karınca kardeşim’‘ sözleriyle çalışkanlığına vurgu yapılmıştı.
Yerel bazlı çalışmalarını hızlandıran Gençlik Kolları Protokol ziyaretlerine devam ediyor.
Beykoz Devlet Hastahanesi Başhekimi Süleyman Erdoğan’ı ziyaretten sonra İlçe Milli eğitim Müdürü Kazım Bozbay’ı ziyaret eden Gençlik Kolları ekibi daha sonra Beykoz Müftüsü Ali Efe’ye de ziyaret gerçekleştirdi.

Beykoz Sağlık Müdürü Dr. Aytekin Ceren, İstanbul Büyükşehir Belediyesi İştirak Şirketleri ve Daire Başkanları arasında da ziyarette bulunan Ekip İtfaiye Daire Başkanı Ali Karahan’dan başlayarak İ.B.B Genel Sekreter Yardımcısı Mevlüt Bulut’u ziyaret ettiler. Ziyaretin ardından İştirak şirketi olan Metro A.ş Genel Müdürü Kasım Kutlu, İSPARK Genel Müdürü Nurettin Korkut ve İstaç Genel Müdürü Fahrettin Soran ile ziyaretlerini gerçekleştirerek sohbet ettiler.

AK Parti Beykoz Gençlik Kolları Başkanı Furkan Çeliker; farklı bir motive farklı deneyim kazandığını belirtirken; ”Çalışmalarda ortak olarak proje geliştirmede bizlere çok yardımcı oluyor. Gittiğimiz her kurumun başındaki büyüklerimiz bizleri çok iyi karşılıyor gençlik hakkındaki fikirlerimizi olumlu karşılayarak ellerinden gelen her şeyi yapacaklarını beyan etmeleri bizleri ayrıca mutlu ediyor” ifadelerini kullandı.