• Mücahit Ak – Yiyin beyler yiyin!

 • 22 Mart 2019 10:42

  AK GENÇLİK, BAŞKANINI BEKLİYOR

  AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları teşkilatı Cuma akşamı bir hasbihal ortamıyla yaşanan son haftayı ve gündemi değerlendirdi. Referandum için zaafiyet yok, sahadayız mesajını verdi.

  AK Parti Beykoz Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Güler’in istifasının ardından AK Beykoz’un gençleri bir toplantı yaptı. 1 Mart 2015’den bu yana yaşanan olayların değerlendirildiği, yaşanan süreçte temayülde belirlenecek sonuç her ne olursa olsun yaklaşan referandumda herkesin sorumluluklarını yerine getirileceği vurgulandı. Kongreden bu yana teşkilat yapısı içinde yaşanan kırgınlıkların, küskünlüklerin giderilip, geçmişe sünger çekileceği, haksızlığa uğrayan varsa hakları iade edileceği söylendi.
  AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Mustafa Gürkan’ın Şubat Ayı Danışma meclisinde beyan ettiği 105 bin oy veya %65 oy oranı hedefinin gerçekleştirilebilmesi için gençlik kollarının maksimal bir performans sergilemesi gerektiği vurgulandı. Bunu AK Gençlik Beykoz’un başarabilecek potansiyeli olduğunu geçmişte yaptıklarını ifade ettiler. Göreve geldikleri ilk yıl iki genel seçim, ikinci yıl bir darbe teşebbüsü bastırılmasında önemli görev üstlenmiş olup, teşkilatın her bir bireyin sorumluluğunu layıkıyla yerine getirerek başarabileceği vurgulandı.
  Birlik beraberlik vurgusunun yaptığı hasbihalde Beykoz’un her mahallesinden katılan gençlerin heyecanı salona heyecan kattı. Gençlik Teşkilatından sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı. Doğum günleri aynı olan iki hanım arkadaşlarının doğum günlerinin kutlanmasıyla hasbihal bitti.