26 Haziran 2017 19:07

AK GENÇLİĞİN SÜVARİ BEYİ FURKAN ÇELİKER

Referandumdan kısa süre önce göreve gelen AK Parti Beykoz Gençlik Kolları Başkanı Furkan Çeliker, denizcilik tabirinde 1. Kaptan anlamına gelen ‘’süvari bey’’ ünvanını siyasetin Ak gençlerinden aldı.

Referandumdan kısa süre önce göreve gelen AK Parti Beykoz Gençlik Kolları Başkanı Furkan Çeliker, denizcilik tabirinde 1. Kaptan anlamına gelen ‘’süvari bey’’ ünvanını siyasetin Ak gençlerinden aldı. Gemide iftar veren Gençlik Kolları, faaliyetlerinin hızla artacaklarını belirterek, ‘’Dokunmayacağımız bir tane genç kalmayacak. Beykoz için zihnimizi yormaya devam ederek projeler üreteceğiz, taşın altına elimizi değil gövdemizi koyacağız’’ ifadelerini kullandı.  

Kadın Kollarından Muazzam Hassasiyet
Ramazan boyunca her gün 300 kişiye kendi elleriyle yemekler yapan Gaye Zayıf Başkanlığında ki AK Parti Beykoz Kadın Kolları Başkanlığı, yaptıkları davranış ile her kesimden takdiri topladı. Mahalle teşkilatları arasında nöbet çizelgesi oluşturan bayanlar, her gün yaptıkları yemekleri yine kendi elleri ile ihtiyaç sahiplerine ulaştırdılar. 
AK Parti Ramazanda buluşturdu
Geleneksel iftar yemeklerinde eski ve yeni teşkilat mensuplarını ağırlayan AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı teşkilat içi birleştirici duruşunu bozmadı. Beykoz Protokolünü ve Beykozlu vatandaşları da iftar yemeklerinde buluşturan Mustafa Gürkan Başkanlığında ki AK Parti İlçe Başkanlığı, Ramazanın birlik ve beraberlik ayı olduğunu vurguladı.