22 Ocak 2020 15:48

Aday Adayları Murat Aydın’a Tepkili!

AK Parti’de ve Beykoz’da Murat Aydın’a tepkiler dinmek bilmiyor.

Aday Adayları Murat Aydın’a Tepkili!

AK Parti’de ve Beykoz’da Murat Aydın’a tepkiler dinmek bilmiyor.

31 Mart yerel seçimleri öncesi Beykoz’da Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın’ın adı anılmasından sonra büyük tepki oluşmuştu. Beykoz’da bulunan Spor Kulüpleri ve Dernekler Birliği, ‘’Beykoz’a Beykozlu Aday olsun’’ açıklamalarında bulunmuşlardı.

Murat Aydın’ın Belediye Başkanı Adayı olarak gösterilmesiyle birlikte, toplumda tepkiler hat safhada. Beykoz Belediyesi Eski Başkanı ve bu dönem Aday Adayı olan Muharrem Ergül bir yerel gazeteye, ‘’Sınıf Başkanı sınıf içinden seçilir’’ diyerek tavrını sergilemişti.

Yine AK Parti Aday Adaylarından Dernekler Birliği Başkanı Mikail Akyıldız’da dışarıdan adaya karşı çıktığını açıkça, mertçe basın açıklaması yaparak bildirmişti. Birçok aday adayı tepkilerini gösterirken bazı aday adayı olmuş isimler ise Meclis Üyeliği beklentilerine devam ediyorlar.

AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın ise İlçe Yönetimi, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları tarafından hızla benimsenerek çalışmalarına devam ediyor. İsmini belirtmeden Gazetemize açıklama yapan bir aday adayı ise, Hanefi Dilmaç’ın dik duramamasının bedelini seçimi kaybederek ödeyebiliriz ifadelerini kullandı.