30 Nisan 2021 14:41

553 villa öz evlat Çavuşbaşı halkı üvey evlat mı?

Beykoz Çavuşbaşı’nda 297 hanenin çaresiz bekleyişi sürüyor. AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç ise komşularından kaçmaya devam ediyor.

553 villa öz evlat Çavuşbaşı halkı üvey evlat mı?

Beykoz Belediyesi’nin yapmış olduğu girişimle, su havzasında kalan yerlerin yetki devri yerel yönetime geçmişti. Beykoz Belediyesi 297 haneye tek tek tebligat gönderdi. Tebligatta belirtilen rakamlar ise dudak uçuklatacak cinsten.

Yücel Çelikbilek %50 indirime gitmişti

Özel proje alanında fiyatlar oldukça yüksek çıkarken, dönemin Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in girişimleriyle %50’ye yakın indirime gidilmiş, bölge rahat nefes almıştı.  Su havzasında kalan yerler için hane başı 500 bin TL ile 1 Milyon TL arası gelen fiyatlar sonrası bölge halkı soğuk duş aldı.

En zor gününde komşularını yalnız bıraktı!

Söz konusu ihaleler olunca, söz konusu beğenmediği kişilerin Müdür atanması olunca Belediye Başkanı Murat Aydın’ı kendisi ve ekibiyle birlikte baskı altına alan, istediği her şeyi yaptıran ve bunu da övüne övüne anlatan AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç, söz konusu komşularının mağduriyeti olunca sessiz kalmayı tercih etti. Hanefi Dilmaç ile görüşmek isteyen Çavuşbaşı halkı, Dilmaç’a ulaşmanın mümkün olmaması üzerine çaresiz bekleyişini sürdürüyor.

553 Villa öz evlat, Çavuşbaşı üvey mi?

Vatandaş çatı katı atamazken, Beykoz’da özel ormanlara içinde AVM, Oteller ve 553 Villa olan bir proje hayata geçiriliyor. Beykoz Aktüel Haber konuyu ilk günden bu yana gündeme getiriyor. İlk günden bu yana bu konuda sessiz kalan ve Meclis Üyesi Adem Sefer üzerinden adeta 553 Villanın sözcülüğüne savunan AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç, ‘’553 villayı ve sahiplerini Beykoz’un öz evladı, Çavuşbaşı halkını üvey evlat mı görmektedir?’’ Çavuşbaşı halkının çoğunluğu AK Partili diye, bunlar zaten bizden, bunların sesleri çıkmaz anlayışı mı hakimdir? Çavuşbaşı halkı, haklarını cansiparene savunan Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi Cemal Yavuz dışında kimseyi yanında göremeyecek midir?

Çavuşbaşı’nda ki gelişmeleri an ve an takip ederek sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Yıllarca Çavuşbaşı halkını kullanarak her makama gelen Hanefi Dilmaç’ı, komşularının yanında olmaya ve Hanefi Dilmaç sadece Çavuşbaşı’nda bir stadyum adıdır dedirtmemeye davet ediyoruz.