16 Nisan 2020 16:34

CHP Yenimahalle, yardımda dur durak bilmiyor!

Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz Yenimahalle Mahalle Başkanlığı, Covid-19 salgını nedeniyle sokağa çıkamayan mağdur ailelere erzak yardımında bulundu.

CHP Yenimahalle, yardımda dur durak bilmiyor!

Evlerinde oturmak yerine, zor durumda olan Yenimahalle sakinleri için çalışma başlatan CHP Yenimahalle Mahalle Başkanlığı, 250 vatandaşa yardımda bulundu.  Yenimahalle’de bulunan fırınlarda ekmek satın alarak, askıda ekmek kampanyasına da destek olan partililer, ‘Kol Kola Yenimahalle’ sosyal yardım projesi altında başlattıkları yardım kampanyasını da hayata geçirdiler.

CHP’li üyelerin destekleriyle başlatılan ‘Kol Kola Yenimahalle’ projesi, Yenimahalle Muhtarı Nevzat Cebeci’den alınan 250 kişilik yardıma muhtaç listesi ile iletişim kuran CHP’li üyeler, vatandaşlara yardım paketlerini götürdü.  CHP’nin Yenimahalle’de böyle bir çalışma yapması ise vatandaşların takdirini topladı.

Yardımların hız kesmeden devam edeceklerini belirten partililer, ‘’Gün birlik ve beraber günüdür. Bizler imkanımız doğrultusunda Mahallemizin emrindeyiz. Her şey Yenimahalle için’’ ifadelerini kullandılar.