18 Mart 2017 15:32

105 BİN EVET İÇİN AK BEYKOZ SAHADA!

Cumhurbaşkanlığı sistemi ve anayasa değişikliğini içeren ve 18 maddeden oluşan, 16 Nisan’da vatandaşların onayına sunulacak olan halk oylaması için AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı gece gündüz çalışıyor.

Cumhurbaşkanlığı sistemi ve anayasa değişikliğini içeren ve 18 maddeden oluşan, 16 Nisan’da vatandaşların onayına sunulacak olan halk oylaması için AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı gece gündüz çalışıyor. Beykoz’un her mahallesinde kapı kapı gezen üyeler, halka doğrudan dokunarak sistem hakkında bilgilendirmeler yapıyor. Mahalle mahalle, sokak sokak, kapı kapı çalışmalarını yürüten AK Partililer 105.000 Evet oyu için kararlı..
İlçenin belirli güzergahlarında Ak noktalar ve Ak çadırlar kuran Partililer, Beykoz’da tokalaşmadık bir tane el, dertlerini dinlemedik bir tane hane bile bırakmamayı hedefliyorlar.
Gaye Zayıf Başkanlığında ki Ak kadınlar, bayanlara yönelik çalışmalar yürütürken, Furkan Çeliker Başkanlığında ki Ak Gençlik ise gecesini gündüzüne katarak çalışmalarına devam ediyor.

Hastahaneleri ziyaret ederek hastaların yüzünde tebessüme sebep olan teşkilat mensupları, aynı zamanda Beykoz’da yüzlerce evde ev sohbetlerini gerçekleştiriyorlar.
Ak Parti Beykoz İlçe Başkanı Mustafa Gürkan öncülüğünde, SKM Başkanı Tuncer Dede koordinasyonunda seçim kampanyasını yürüten AK Beykoz, 105.000 Evet oyu hedeflerine ulaşabilmek için kararlılıkla çalışmalarını devam ettiriyorlar. İlçe Başkanı Mustafa Gürkan hedeflerini şu sözleriyle belirtmişti. 
”180 bin oy kullanan var, geçen seçim 160 bin geçerli oy vardı. Bizim için hedef 105 bin evettir. 110 bin çok iyi olur. Rüzgar daha farklı eser hedef artar o ayrı. Bizim için başarı 105 bin Evet ve üstüdür. Ya da %65 üstü destekle yarışı tamamlamaktır.”