HABER AKIŞI

Numan Kurtulmuş: ''Seçim Masa Başında Değil Sahada Kazanılır''

 Tarih: 01-02-2019 18:00:00  -   Güncelleme: 01-02-2019 18:06:40
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, partisinin Beykoz İlçe Başkanlığına gerçekleştirdiği ziyarette, "Ne kadar güçlü olursanız olun, istediğiniz kadar da iktidar partisi olun, seçim masa başında değil sahada kazanılır" dedi.

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, partisinin Beykoz İlçe Başkanlığına gerçekleştirdiği ziyarette, "Ne kadar güçlü olursanız olun, istediğiniz kadar da iktidar partisi olun, seçim masa başında değil sahada kazanılır" dedi.

Partilerin 31 Mart yerel seçim çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Beykoz'da AK Parti'nin adayı olan Murat Aydın ve AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, partinin Beykoz İlçe Başkanlığına ziyarette bulundu. Kendisini karşılayan partililerle tokalaşan Kurtulmuş ve Aydın, ardından toplantı salonuna geçti. Murat Aydın yaptığı kısa konuşmada, "Bu yolda buradaki varlığınız büyük bir güç katmıştır. Geldiğinizi için teşekkür ediyorum" dedi.

AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş ise, 31 Mart yerel seçimlerinin tarihi öneme sahip bir seçim olduğunu ifade ederek, "Bu seçimlerle ilgili AK Parti'nin yol haritası, kullanacağı sloganlar, çalışma usulleri ve neler vaat edileceği dün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kamuoyuyla paylaştı. 1994'ten beri yerel yönetimlerde önemli icraatlarda bulunuyorlar. Yapılan çok değerli ve büyük hizmetler var. Eksik olan taraflar da var. Tüm bunları göz önünde bulundurarak yeni dönemde manifestomuzu ortaya koyduk. İnsanların yollarını, köprüsünü yaparsınız, şehirlerini imar edersiniz ama asıl olan gönüller kazanmaktır. Gönüller kazanmazsanız, insanların size bir şekilde sevgiyle ve saygıyla bağlanmasını, size hürmet etmesini sağlayamazsanız siyasette kalıcı olamazsınız. Bu dönemde bizim temel sloganımız tevazu, samimiyet, gayret ile önce millet, önce memleket ve her işin başı insanların gönlüne girmek olduğu için memleket işi gönül işi diye başladık. İkinci dönemde de belediye işi gönül işi diyerek yolumuza devam edeceğiz. Bizim sizlerden beklentimiz bu kampanya sırasında AK Parti'nin yapmış olduğu genel ve yerel hizmetleri, İstanbul'a ve Beykoz'a yapılan hizmetleri bir kez daha seçmenlerimize anlatacağız. Gönüllerini kazanacağız ve oylarını almak ikinci safha olacak" dedi.

"Seçim masa başında değil sahada kazanılır"

"Bize oy vermeyen kardeşlerimizin de kapılarını çalacağız" diyen Kurtulmuş, "Onların da gönlünü ve fikrini kazanacağız. İnşallah Türkiye bu yerel seçimlerle birlikte güçlü ve büyük Türkiye istikametindeki yürüyüşüne daha sağlam bir şekilde devam edecek. Bunun için kadın, gençlik kolları ve ana kadememizin bütün arkadaşlarımızın kampanya sırasında gayretle çalışması lazım. Hepimiz Türkiye'nin her taraftaki çalışmalarına devam edeceğiz. Ne kadar güçlü olursanız olun, istediğiniz kadar da iktidar partisi olun, seçim masa başında değil sahada kazanılır. Gayret ve samimiyetle bu mücadeleyi sürdüreceğiz. Herkesin gönlünü ve zihnini kazanmaya çalışacağız. 31 Mart'ta Türkiye önemli bir şekilde halkın desteğiyle daha güçlü bir şekilde yoluna devam edecek" ifadelerini kullandı.

 

"Türkiye terör örgütleriyle uğraşmasaydı 1,5 trilyonu kalkınmaya harcayacaktı" Numan Kurtulmuş, konuşmasını şöyle sürdürdü:

"Bugün 1 Şubat 2019 tarihte bugün önemli bir gazeteci olan Abdi İpekçi bir suikasta kurban gitti. Bundan tam 40 sene önce oldu ve bir kere daha kendisine rahmet diliyorum. Türk medyasının önemli duayen isimlerinden bir tanesiydi. Ancak o günlerle bu günler arasında bir köprü kurarak niçin güçlü olmak mecburiyetinde olmamızı hatırlatmak istiyorum. Türkiye 1980 öncesindeki dönemde maalesef uzun yıllar sağ ve sol çatışması adı altında 5 bine yakın vatan evladını toprağa verdi. Bu kavganın sebebi o zaman dünyada büyük güçler arasında devam eden Soğuk Savaş vardı ve bu savaşın merkezlerinden birisi Anadolu toprakları olan Türkiye idi. Bu topraklar üzerinde verilecek güç mücadelesini büyük ülkeler, yani o zamanki kutup olan Amerika ve Rusya doğrudan kendileri vermiyor, silahlı gruplar üzerinden bu çatışmaları yapıyorlardı. Ne yazık ki İpekçi ve Uğur Mumcu gibi gazeteci ve fikir adamı, üniversite hocası ile onlarca insan toprağa girdi. Bu bir senaryoydu, bunun ne kadar büyük hazırlanmış olduğu şimdilerde daha net bir şekilde ortaya çıkıyor. Sonra ne yazık ki Türkiye'nin başına terör örgütlerini verdiler. Önce ASALA ve sonrasında PKK'yı bela ettiler. Türkiye 40 yıl da bu terör örgütleriyle uğraştı. Eğer Türkiye bu örgütlerle uğraşmasaydı, onlar dolayısıyla kaybettiği 1,5 trilyon kaynağını güçlü bir Türkiye'nin kalkınması için harcayacaktı. Maalesef 40 yılımızı böyle heba ettik, geldiğimiz noktaya bakın senaryo hiç değişmemiş. Yine Ortadoğu'da bir güç satrancı kurulmuş, bu sefer de vekalet savaşları diyerek DEAŞ'ı, PYD, YPG ve FETÖ'süyle başka bir takım terör örgütleriyle Türkiye yine meşgul edilmeye çalışılıyor. Ortadoğu'da her ne kadar Soğuk Savaş bitti, üstünden 30 yıl gibi bir zaman geçtiyse ama maalesef yine dünyanın büyük güçleri, bu satrancı vekalet savaşlarıyla geçmişe göre daha açık oynuyor. Terör örgütlerini kim silahlandırdı ve Ortadoğu halklarının başına bela etti? Biz Ortadoğu'da oynanan oyunu biliyoruz. Bugün aktör ve senaryoyu değiştirecek Suriye ve Irak'ta oynamaya çalışıyorlar. Esas amacımız Türkiye'nin bu oyunu bozabilecek tek ülke olarak güçlü bir şekilde devam etmemizdir." Ziyarette AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç ve Murat Aydın, Kurtulmuş'a plaket takdim etti.

  Kaynak: İHA
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER SİYASET HABERLERİ
  BEYKOZ HABERLERİ HABERLERİ
Riva Bayramda da Doldu Taştı Riva Bayramda da Doldu Taştı İstanbullular’ın yaz aylarındaki gözde tatil mekânı Riva, Kurban Bayramı’nda da ..
Beykoz’da Kurban Bayramı Sevinci  Beykoz’da Kurban Bayramı Sevinci Kardeşlik, paylaşma, iyilik ve yakınlaşmaya vesile olan Kurban Bayramı Beykoz Be..
"Beykoz Karpuz Festivali" nin Tadına Doyulmadı Osmanlı’dan bu yana üretilen meşhur Beykoz karpuzu “Karpuz Festivali”yle damakla..
Çocuklar Beykoz Çayırı'nı Şenlendirdi Çocuklar Beykoz Çayırı'nı Şenlendirdi Beykoz Belediyesi ve Beykoz Müftülüğü’nün Tarihi Beykoz Çayırı’nda Cami ve Yaz K..
  GÜNCEL HABERLERİ
SIMSICAK YAZ AKŞAMLARINI HATIRLATAN TASARIMLAR SIMSICAK YAZ AKŞAMLARINI HATIRLATAN TASARIMLAR Vakko kadını, İlkbahar/Yaz sezonunda renklerin orkestra şefliğini yapıyor. Renk ..
İmar Barışı Süresi 6 Ay Uzatıldı İmar Barışı Süresi 6 Ay Uzatıldı Resmi Gazete’de yayımlanan kararda, 31 Aralık 2017’den önce yapılmış ruhsatsız v..
Türkiye'nin En Güzel Mesire Alanı Beykoz'da Açıldı Türkiye'nin En Güzel Mesire Alanı Beykoz'da Açıldı İstanbul’un eşsiz manzarasının en yüksekten izlendiği, seyir terasları, piknik, ..
Anadoluhisarı'nın Yeri, Küçüksu Çayırı'nın Yanıdır! Anadoluhisarı'nın Yeri, Küçüksu Çayırı'nın Yanıdır! MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli başkanlığında organize edilen STK ve iş dünyası..
  SİYASET HABERLERİ
AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Kim Olacak? AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Kim Olacak? Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sonbahar olarak ..
AK Parti Beykoz'da Değişim Olacak mı? AK Parti Beykoz'da Değişim Olacak mı? Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sonbahar olarak ..
Sandıklarda İmamoğlu Rüzgarı Sandıklarda İmamoğlu Rüzgarı Yüksek Seçim Kurulu tarafından 31 Mart Mahalli Seçimlerinde usulsüzlük ve kanuns..
AK Parti Teşkilatı Ethem Çekiç’e Emanet! AK Parti Teşkilatı Ethem Çekiç’e Emanet! AK Parti Beykoz’da Teşkilatlanmadan Sorumlu İlçe Başkan Yardımcılığı görevine ba..
  SPOR HABERLERİ
Hisarlı Atletler Beykoz'u Gururlandırdı! Hisarlı Atletler Beykoz'u Gururlandırdı! Ülkemizde ve yurt dışında düzenlenen koşu ve maratonlara katılan Anadoluhisarı İ..
Spor Camiasının Yüz Akı; Anadoluhisarı! Spor Camiasının Yüz Akı; Anadoluhisarı! Anadoluhisarı İdman Yurdu Spor Kulübü Yönetim Kurulu, yaklaşan olağan seçimli ge..
Beykoz Belediyespor'da Yarı Final Öncesi Dev Maç! Beykoz Belediyespor'da Yarı Final Öncesi Dev Maç! Hentbol Erkekler Türkiye Kupası yarı final ilk maçında Beykoz Belediyespor, Beşi..
Beykoz 1908 Türkiye Şampiyonası'nda! Beykoz 1908 Türkiye Şampiyonası'nda! Temsilcimiz Beykoz 1908, ilçemizi Türkiye şampiyonasında temsil edecek.
  TOPLUM HABERLERİ
Kanlıca Yoğurt Festivalinde Lezzet Şöleni Kanlıca Yoğurt Festivalinde Lezzet Şöleni Beykoz’un meşhur lezzetlerinden Tarihi Kanlıca Yoğurdu, "4. Beykoz Kanlıca Yoğur..
Ahmet Erkurtoğlu ile Samimi Söyleşi Ahmet Erkurtoğlu ile Samimi Söyleşi Samimiyeti ve güleryüzlülüğü ile birçok Beykozlunun gönlüne girmeyi başarmış ve ..
Hacı Hayriye Annemiz Dualarla Anılıyor Hacı Hayriye Annemiz Dualarla Anılıyor Kastamonu’da doğup büyümüş merhume Hacı Hayriye Anne çok küçük yaşlarda aldığı e..
Bu Görüntü Bizim Ayıbımız! Bu Görüntü Bizim Ayıbımız! Beykoz’un sahillerinde ki, mesire alanlarında ki ve parklarında ki kirliliğe Bel..
  EMLAK HABERLERİ
Antalya’da kiralık daire fiyatları ne kadar? Antalya’da kiralık daire fiyatları ne kadar? Antalya’da ev kiralamadan önce bilinmesi gerekenler… Antalya’da kiralık daire ..

Sitemizdeki Haberleri Beğeniyor musunuz?


HABER ARŞİVİ
NAMAZ VAKİTLERİ
resmi ilanlar
GÜNLÜK BURÇ
HAVA DURUMU
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Galatasaray 34 20 5 9 72 36 69 +36
2 Medipol Başakşehir 34 19 5 10 49 22 67 +27
3 Beşiktaş 34 19 7 8 72 46 65 +26
4 Trabzonspor 34 18 7 9 64 46 63 +18
5 Yeni Malatyaspor 34 13 13 8 47 46 47 +1
6 Fenerbahçe 34 11 10 13 44 44 46 0
7 Antalyaspor 34 13 15 6 39 55 45 -16
8 Atiker Konyaspor 34 9 8 17 40 38 44 +2
9 Alanyaspor 34 12 14 8 37 43 44 -6
10 Kayserispor 34 10 13 11 35 50 41 -15
11 Çaykur Rizespor 34 9 11 14 48 50 41 -2
12 Sivasspor 34 10 13 11 49 54 41 -5
13 MKE Ankaragücü 34 11 16 7 38 53 40 -15
14 Kasımpaşa 34 11 17 6 53 62 39 -9
15 Göztepe 34 11 18 5 37 42 38 -5
16 Bursaspor 34 7 11 16 28 37 37 -9
17 BB Erzurumspor 34 8 15 11 36 43 35 -7
18 Akhisarspor 34 6 19 9 33 54 27 -21
Takım O G M B A Y P AV
1 Hatayspor 17 10 2 5 30 10 35
2 Gençlerbirliği 17 11 4 2 26 13 35
3 Denizlispor 17 9 2 6 33 12 33
4 Adana Demirspor 17 9 3 5 32 15 32
5 Altınordu 17 9 4 4 30 15 31
6 Ümraniyespor 17 9 5 3 25 17 30
7 Gazişehir Gaziantep 17 8 5 4 26 15 28
8 Boluspor 17 8 5 4 25 18 28
9 İstanbulspor 17 8 5 4 27 28 28
10 Balıkesirspor Baltok 17 8 6 3 26 23 27
11 Eskişehirspor 17 7 4 6 23 22 27
12 Altay 17 7 5 5 24 15 26
13 Osmanlıspor FK 17 8 7 2 22 19 26
14 Giresunspor 17 6 8 3 19 22 21
15 Adanaspor 17 3 8 6 21 25 15
16 Afjet Afyonspor 17 3 8 6 19 30 15
17 Elazığspor 17 3 10 4 19 28 13
18 Kardemir Karabükspor 17 0 14 3 7 43 3
Takım O G M B A Y P AV
1 Manisa BBSK 17 13 2 2 45 13 41
2 Fatih Karagümrük 17 13 2 2 35 15 41
3 Menemen Belediyespor 17 10 2 5 34 19 35
4 Tuzlaspor 17 10 4 3 36 14 33
5 Sivas Belediyespor 17 9 3 5 36 21 32
6 Etimesgut Belediyespor 17 8 3 6 24 13 30
7 Bandırmaspor 17 9 5 3 28 20 30
8 Tarsus İdman Yurdu 17 8 5 4 35 26 28
9 Pendikspor 17 7 3 7 30 22 28
10 Şanlıurfaspor 17 7 4 6 23 15 27
11 Kırklarelispor 17 7 4 6 22 17 27
12 Zonguldak Kömürspor 17 7 5 5 19 16 26
13 Kahramanmaraşspor 17 7 6 4 21 21 25
14 Konya Anadolu Selçukspor 17 5 5 7 28 32 22
15 Bak Spor 17 4 5 8 16 28 20
16 Fethiyespor 17 4 6 7 14 18 19
17 Tokatspor 17 5 9 3 15 20 18
18 Darıca Gençlerbirliği 17 3 11 3 13 36 12
Takım O G M B A Y P AV
1 Nazilli Belediyespor 16 10 0 6 35 14 36
2 Tire 1922 16 9 0 7 29 10 34
3 Hekimoğlu Trabzon 16 9 2 5 23 9 32
4 Nevşehir Belediyespor 16 7 2 7 30 16 28
5 Ergene Velimeşe 16 8 5 3 22 15 27
6 Karaköprü Belediyespor 16 8 5 3 25 19 27
7 Silivrispor 16 7 4 5 18 10 26
8 Artvin Hopaspor 16 6 3 7 17 13 25
9 Erzin Belediyespor 16 6 4 6 31 18 24
10 Erbaaspor 16 6 4 6 20 13 24
11 Şile Yıldızspor 16 7 7 2 32 24 23
12 Gebzespor 16 6 5 5 18 14 23
13 Yomraspor 16 5 4 7 20 17 22
14 Batman Petrolspor 16 6 6 4 15 17 22
15 Kozan Belediyespor 16 5 4 7 17 18 22
16 Büyükçekmece Tepecikspor 16 6 7 3 19 20 21
17 Körfez Spor Kulübü 16 1 12 3 9 37 6
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 16/08/2019 Yukatel Denizlispor vs Galatasaray
 17/08/2019 Gençlerbirliği vs Çaykur Rizespor
 17/08/2019 Kayserispor vs Alanyaspor
 17/08/2019 Sivasspor vs Beşiktaş
 18/08/2019 Göztepe vs Antalyaspor
 18/08/2019 Konyaspor vs MKE Ankaragücü
 18/08/2019 Kasımpaşa vs Trabzonspor
 18/08/2019 Yeni Malatyaspor vs İstanbul Başakşehir
 19/08/2019 Fenerbahçe vs Gazişehir Gaziantep
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 16/08/2019 Giresunspor vs Menemen Belediyespor
 17/08/2019 Fatih Karagümrük vs Bursaspor
 17/08/2019 Adana Demirspor vs Balıkesirspor
 17/08/2019 Osmanlıspor FK vs Boluspor
 18/08/2019 Hatayspor vs Altınordu
 18/08/2019 BB Erzurumspor vs İstanbulspor
 18/08/2019 Akhisarspor vs Adanaspor
 18/08/2019 Altay vs Ümraniyespor
 19/08/2019 Eskişehirspor vs Keçiörengücü
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 31/08/2019 Etimesgut Belediyespor vs Niğde Anadolu FK
 01/09/2019 Bayburt İÖİ vs Elazığspor
 01/09/2019 Sivas Belediyespor vs Kardemir Karabükspor
 01/09/2019 Van BBSK vs Bandırmaspor
 01/09/2019 Ankara Demirspor vs Bodrumspor
 01/09/2019 Kastamonuspor 1966 vs Tuzlaspor
 01/09/2019 Eyüpspor vs Kırşehir Belediyespor
 01/09/2019 Utaş Uşakspor vs Kahramanmaraşspor
 01/09/2019 Sakaryaspor vs Ergene Velimeşe
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 31/08/2019 Silivrispor vs Erzin Spor
 31/08/2019 Sultanbeyli Bld. vs Manisaspor
 01/09/2019 Artvin Hopaspor vs Yomraspor
 01/09/2019 Karaköprü Belediyespor vs Şile Yıldızspor
 01/09/2019 Yeni Orduspor vs 68 Aksaray Belediyespor
 01/09/2019 Düzcespor vs Kızılcabölükspor
 01/09/2019 Serik Belediyespor vs 24 Erzincanspor
 01/09/2019 Tokatspor vs Çatalcaspor
 01/09/2019 Buca FK vs Çankaya FK
Yukarı