HABER AKIŞI

Kutsal Başkan Kolları Hızlı Sıvadı!

 Tarih: 14-06-2019 20:20:00  -   Güncelleme: 16-06-2019 13:55:13
Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın tarafından Başkan Yardımcısı olarak atanan tecrübeli isim Feruz Kutsal, Beykoz’da ezber bozan hizmet anlayışıyla göreve hızlı başladı

  Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın tarafından Başkan Yardımcısı olarak atanan tecrübeli isim Feruz Kutsal, Beykoz’da ezber bozan hizmet anlayışıyla göreve hızlı başladı.

31 Mart Yerel seçimlerinin ardından göreve gelen Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Başkan Yardımcısı düzeyinde kısa sürede ekibini toplamıştı. Zeytinburnu Belediyesi'nde Zabıta Müdürlüğü ve Başkan Yardımcılığı tecrübesi yaşayan Kutsal, tecrübesini Beykoz'da kısa zamanda konuşturmaya başladı.

Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı olarak Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü'nden sorumlu olan Feruz Kutsal kurduğu sistem ile dikkatleri üzerine çekmeye başladı. Tek tek tüm Müdürleri ve Belediye çalışanlarını ziyaret eden Kutsal, Beykoz’u mahalle mahalle gezerek yapılacak hizmetlerin haritasını çıkardı.  Müdürlüklerden günlük rapor alan Kutsal; her gün farklı mahallelerde çalışan ekipleri kontrol etmeye devam ediyor.

Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün Sadece 1 Günlük Hizmeti (Günlük Rapor)

Günlük Hizmetler ve Raporlar

16 İşkur personeli ile Kavacık Mahallesi'nde sabah erken saatlerde başlayan temizlik, 14 İşkur çalışanı ile Tokatköy ve Gümüşsuyu Mahallelerinde devam ediyor. Beykoz'da Kuzey bölgesi ve Güney bölgesi diye ayrılan personeller, eş zamanlı olarak adeta Beykoz'u pırıl pırıl etmeye yemin etmişler.

Kuzey bölgesinde çalışan ekipler...

1 çöp toplama aracı

1 kaba atık aracı

1 Moloz atığı toplama ekibi

1 yıkama ekibi

1 ambalaj atığı toplama aracı

1 küçük süpürge aracı (şuanda servis bakımı yapılıyor, arıza giderildikten sonra bölgeye çıkacak)

1 büyük süpürge aracı

Yapılan çalışmalarda aksaklık olması durumunda anında Başkan Yardımcısı Kutsal bilgi sahibi edilirken, ekip ruhu ile çalışan birim Beykoz'un tüm sokaklarında hizmetlerini sürdürmek için çalışmaları yürütüyor.

 

 

 

 

 

Sokak Sokak Temizlik Çalışmaları!

Farklı ilçelerde ki Şok hizmet uygulamalarına da destek veren ekip, sokak sokak Beykoz’u temizlemeye devam ediyor. Düzenli olarak temizlenen Beykoz’un büyük sokakları ve Pazar alanları: Cumhuriyet Mahallesi Pazar temizliği, Fatih Sitesi Sokak Temizliği, Çubuklu sokak temizlikleri, Riva Mahallesi Rize Çıkmazı yıkanması, Gümüşsuyu Bülent Kocabıyık Caddesi ve 63 ayrı sokak, Kelle İbrahim Caddesi, Anadolufeneri, Hz. Yuşa Tepesi, Anadolukavağı meydan ve sahil başta olmak üzere Beykoz'un hemen hemen her mahallesi ve sokağına giriliyor.

Feruz Kutsal Kimdir?

1 Ocak 1961 yılında Erzincan'ın Refahiye ilçesi Pınaryolu Köyü'nde doğdu. Ortaokulu Erzincan İmam Hatip Lisesi'nde, liseyi ise İstanbul Gaziosmanpaşa Yıldız Tabya İmam Hatip lisesinde devam etti. Daha sonra son sınıftan ayrılarak Gaziosmanpaşa Plevne Lisesi'nde okuyarak mezun oldu. Askerlik görevini Ankara Muhabere Okulu ve İstanbul Davutpaşa Askeri Kışlasında tamamladı. 1981 yılında Trabzon Orman Muhafaza Okulu'na girdi. İki yıl okuyup mezun olduktan sonra çeşitli illerde kamu görevlerinde bulundu. Orman Bakanlığından İç İşleri Bakanlığı’na bağlı bulunan 1993 yılında Kağıthane Belediyesine yatay geçiş ile geçerek zabıta müdürlüğünde 2000 yılına kadar görevde bulunmuş olup,2000 yılında Zeytinburnu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'nde, Zabıta Müdürü olarak göreve başlayıp, 4 Nisan 2014'de başkan yardımcılığına getirildi. Evli ve üç çocuk babasıdır.

 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER BEYKOZ BELEDİYESİ HABERLERİ
  BEYKOZ HABERLERİ HABERLERİ
Beykoz'da Yıkım Trajediye Dönüştü! Beykoz'da Yıkım Trajediye Dönüştü! Beykoz’da başlatılan yıkım gerginliklere ve tepkilere neden oldu. İstanbul Valil..
Anadolufeneri Halkı Tedirgin! Anadolufeneri Halkı Tedirgin! Anadolu Kavağı'nda ormanlık alan 100 metre içinde 30 metre aralıklarla yakılmış...
Beykoz'da Sünnet Şöleni Beykoz'da Sünnet Şöleni Beykoz Belediyesi’nin yaz boyunca modern şartlarda sünnet ettirdiği 500 çocuk Hz..
  GÜNCEL HABERLERİ
Cumhurbaşkanı Beykoz'dan Cumhurbaşkanı Beykoz'dan "Vira Bismillah" dedi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla Su Ürünleri Av Sezonu açıldı. ..
Deprem Uyarısı: Deprem Uyarısı: "Kabuk Çatırdamaya Başladı" 17 Ağustos 1999 depremi Türkiye tarihinde derin yaralar bırakmıştı. Deprem gerçe..
SIMSICAK YAZ AKŞAMLARINI HATIRLATAN TASARIMLAR SIMSICAK YAZ AKŞAMLARINI HATIRLATAN TASARIMLAR Vakko kadını, İlkbahar/Yaz sezonunda renklerin orkestra şefliğini yapıyor. Renk ..
İmar Barışı Süresi 6 Ay Uzatıldı İmar Barışı Süresi 6 Ay Uzatıldı Resmi Gazete’de yayımlanan kararda, 31 Aralık 2017’den önce yapılmış ruhsatsız v..
  SİYASET HABERLERİ
AK Parti Beykoz'da İhraç Süreci Başlıyor mu? AK Parti Beykoz'da İhraç Süreci Başlıyor mu? AK Parti Eski Başbakan ve Eski Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ve 3 diğer ismi, ke..
AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Kim Olacak? AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Kim Olacak? Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sonbahar olarak ..
AK Parti Beykoz'da Değişim Olacak mı? AK Parti Beykoz'da Değişim Olacak mı? Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sonbahar olarak ..
Sandıklarda İmamoğlu Rüzgarı Sandıklarda İmamoğlu Rüzgarı Yüksek Seçim Kurulu tarafından 31 Mart Mahalli Seçimlerinde usulsüzlük ve kanuns..
  SPOR HABERLERİ
Hisarlı Atletler Beykoz'u Gururlandırdı! Hisarlı Atletler Beykoz'u Gururlandırdı! Ülkemizde ve yurt dışında düzenlenen koşu ve maratonlara katılan Anadoluhisarı İ..
Spor Camiasının Yüz Akı; Anadoluhisarı! Spor Camiasının Yüz Akı; Anadoluhisarı! Anadoluhisarı İdman Yurdu Spor Kulübü Yönetim Kurulu, yaklaşan olağan seçimli ge..
Beykoz Belediyespor'da Yarı Final Öncesi Dev Maç! Beykoz Belediyespor'da Yarı Final Öncesi Dev Maç! Hentbol Erkekler Türkiye Kupası yarı final ilk maçında Beykoz Belediyespor, Beşi..
Beykoz 1908 Türkiye Şampiyonası'nda! Beykoz 1908 Türkiye Şampiyonası'nda! Temsilcimiz Beykoz 1908, ilçemizi Türkiye şampiyonasında temsil edecek.
  TOPLUM HABERLERİ
Kanlıca Yoğurt Festivalinde Lezzet Şöleni Kanlıca Yoğurt Festivalinde Lezzet Şöleni Beykoz’un meşhur lezzetlerinden Tarihi Kanlıca Yoğurdu, "4. Beykoz Kanlıca Yoğur..
Ahmet Erkurtoğlu ile Samimi Söyleşi Ahmet Erkurtoğlu ile Samimi Söyleşi Samimiyeti ve güleryüzlülüğü ile birçok Beykozlunun gönlüne girmeyi başarmış ve ..
Hacı Hayriye Annemiz Dualarla Anılıyor Hacı Hayriye Annemiz Dualarla Anılıyor Kastamonu’da doğup büyümüş merhume Hacı Hayriye Anne çok küçük yaşlarda aldığı e..
Bu Görüntü Bizim Ayıbımız! Bu Görüntü Bizim Ayıbımız! Beykoz’un sahillerinde ki, mesire alanlarında ki ve parklarında ki kirliliğe Bel..
  EMLAK HABERLERİ
Antalya’da kiralık daire fiyatları ne kadar? Antalya’da kiralık daire fiyatları ne kadar? Antalya’da ev kiralamadan önce bilinmesi gerekenler… Antalya’da kiralık daire ..

Sitemizdeki Haberleri Beğeniyor musunuz?


HABER ARŞİVİ
Yukarı