HABER AKIŞI

Çiğdem Mahallesi'nde Gövde Gösterisi

 Tarih: 26-03-2019 13:41:00  -   Güncelleme: 26-03-2019 13:42:25
CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun’a Çiğdem Mahallesi’nde unutulmaz bir karşılama ve görsel şov yapıldı.

Seçim çalışmalarına Çiğdem Mahallesi’nde devam eden Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun’a mahalle sakinleri tarafından unutulmaz bir karşılama ve görsel şov yapıldı. Karşılamada halkın yanı sıra CHP İlçe Başkanı Aydın Düzgün ve Yönetimi, eski belediye başkanları Şevket Arıkan ve Alaattin Köseler, çok sayıda Meclis Üyesi ve Adayı ile partililer de hazır bulundular.

500 KİŞİLİK HALK SOKAĞA SIĞMADI

Maksutalan Köyü Derneği ziyareti ve hemen yakınındaki Boğaziçi Kıraathanesi’nde yapılacak olan halk toplantısına katılmak için Karagöz Sırtı Caferağa Sokak’a gelen CHP heyeti, yaklaşık 500 kişilik yoğun kalabalık nedeniyle daha yolun başında araçlarından inmek zorunda kaldı.

Kendilerini meşaleler, Türk ve CHP bayraklarıyla karşılayanlarla birlikte ilk önce Maksutalan Köyü Derneği’ne giden Coşkun Tosun ve beraberindekiler, buradaki yoğun kalabalığın derneğe sığmaması nedeniyle soğuk havada bekleyenleri selamlamak için dışarı çıktılar.

Kısa bir program olması hesaplanan buluşma kendiliğinden bir şenlik havasına dönüşünce ilk sözü CHP İlçe Başkanı Aydın Düzgün aldı. Herkese çok teşekkür eden Düzgün, yaşanan adaletsizliklerin bitmesi için çok fazla bir süre kalmadığını söyleyerek Coşkun Tosun’a sahip çıkılması gerektiğini belirtti.

ALAATTİN KÖSELER: “BEYKOZ HALKI GEREKEN CEVABI VERECEKTİR

Daha sonra eski belediye başkanlarından Alaattin Köseler mikrofona çağırıldı. Çiğdem Mahallelilere çok teşekkür eden Köseler, yıllardan beri halka dayatılan yaşam tarzından kurtulmak için köprüden önce son çıkışta olduklarını söyleyerek “Fabrikalarımız kapatıldı, iş, emek üreten sahalarımız elimizden alındı. Yıllardır Beykozlular yok sayıldılar. Büyükşehir’de 1/5000’lik planları yapanlar, nokta kadar bir değişiklik yapsaydılar bugün Beykoz’da pek çok insanın iş sahaları olacaktı. Ama yapmadılar. Şimdi Beykoz halkı kendisine bunları reva görenlere gereken cevabı verecektir” dedi.

ŞEVKET ARIKAN: CHP KÜLTÜRÜ ALAN HERKES YER GELDİĞİNDE BİR ARADA OLUR

Köselerin ardından konuşma sırası eski belediye başkanlarından Şevket Arıkan’a geldi. Coşkulu bir konuşma yapan Arıkan, herkese teşekkür ettikten sonra “Cumhuriyet Halk Partisi kültürü alan herkes şunu bilsin ki, partide değişik dönemlerde görev yapan arkadaşlarımız zamanı geldiğinde hep bir arada oldular. Köseler başkanıma teşekkür ediyorum.  Sevgili Çiğdemliler, bizler bu partide demokratik seçilme hakkımızı kullanarak aday adayı olduk. Ben belediye başkanı aday adayıydım, Alaattin Köseler belediye başkanı aday adayıydı, Aydın Düzgün belediye başkanı aday adayıydı, Gülay Demirel belediye başkanı aday adayıydı, Can Çenberoğlu belediye başkanı aday adayıydı. Şunu demek istiyorum. Şunu biliniz ki, Cumhuriyet Halk Partisi’nin Beykoz ilçesindeki öncü kadroları, asla birbirine küskün olamazlar, kırgın olamazlar, dargın olamazlar, böyle bir hakları yok. Burada anılarımı tazelettiniz, Karşıdaki duvarın önünde sevgili Cemil abiyi, Cemil Yılmaz’ı görüyorum. Seni seviyoruz. 30 yıl önce yine burada, bu sokakta bir tarih yazılmıştı. O günün adayı Şevket Arıkan’dı, bugünün adayı ise Coşkun Tosun’dur. Sadece isimler değişmiştir ama dünya görüşümüz, insana bakışımız, sizi kucaklamamız, size olan sevgimiz 1989’da neyse 2019’da da odur. Sizden çok önemli bir şey rica ediyorum. Dün yaptık, bugün yine yaparız. Adayın kim olduğunun önemi yok, duygularımızın, isteklerimizin, taleplerimizin önemi var. İşte bu yüzden sizlerden Coşkun Tosun başkanıma destek istiyorum.” dedi.

Şevket Arıkan’ın ardından yoğun tezahüratlar eşliğinde mikrofona gelen Coşkun Tosun’un ilk sözleri “Çiğdem Mahallesi’nin değerli insanları, mahallemin değerli konukları, canlarım benim. İyi ki geldiniz, iyi ki varsınız, iyi ki buradasınız. Hepinize teşekkür ediyorum.” oldu.

EZAN ARASI VERİLDİ

Daha sonra ezan okunduğu için konuşmasına ara veren Tosun, ezan sonrası “Biliyorum şimdi milli maçı da merak ediyorsunuz. Merak etmeyin 2-0 öndeyiz” deyince meydanda bulunanlarda Türkiye sloganları yükseldi.

COŞKUN TOSUN: “BEYKOZLULAR GÖRÜŞLERİ NE OLURSA OLSUN BİRBİRLERİNİ SEVERLER

Tosun sözlerine şöyle devam etti: “Sizleri seviyorum. Biz Beykozlular görüşleri ne olursa olsun birbirlerini severler. Bizi ayrıştırmak isteseler de biz yine de birbirimizi sevmeye devam edeceğiz. O ayrıştırıcı, bölücü dili kullanmaktan hep kaçınacağız. Tıpkı Büyükşehir adayımız Sayın Ekrem İmamoğlu gibi biz de sadece birleştirici dili kullanıyoruz. Bizi Beykoz’dan göçe zorlayanlara da şunu diyoruz. Hayır, biz Beykoz’da kalmaya devam edeceğiz. Kimse endişe etmesin.”

“ZEYTİNBURNU’NDAN GELEN GELDİĞİ GİBİ GERİ DÖNECEK”

“Gittiğim her yerde bana soruyorlar. Bu kentsel dönüşüm ne olacak, bu imar, bu planlar ne olacak? Alaattin Başkan az önce anlattı. Rant çevrelerinin gözü Beykoz’da. Şimdi bu çevreler kendilerine uygun planlara imza atacak ismi taa Zeytinburnu’ndan bulup getiriyorlar. Kimse merak etmesin 5 gün sonra geldiği gibi geri dönecek”

“BERABER MARTIN SONUNU BAHARA ÇEVİRECEĞİZ”

“Değerli Çiğdem Mahalleliler, sevgili komşularım. Biliyorsunuz çok çalışıyoruz. Bize yetki verdiniz, güvendiniz, inandınız. Biz de çok deneyimli bir ekip kurduk. Hiç merak etmeyin Beykoz’un tüm sorunlarını biliyoruz. Bunlar için tam 41 proje hazırladık. Bizleri hep korkuttular, engellediler. Siz bir şey yapamazsınız dediler, özgüvenimizi sıfırladılar. Beykoz’a hiç hizmet etmediler ama yeter. Bunların cezasını sandıkta siz vereceksiniz. Bakın bugün dışarıdan Beykoz’a gelenler “30 sene önceki Beykoz daha güzeldi” şikâyetinde bulunuyorlar. Hiç de haksız değiller. Beykoz’u ne yazık ki bitirdiler. Her anlamda dibe vuran bir Beykoz var. Bir spor salonumuz vardı onu Büyükşehir’e devrettiler, Burunbahçe’deki sosyal tesisleri Büyükşehir’e devrettiler, Nikâh salonumuzu kapatıp Ümraniye sınırına taşıdılar, Düğün salonumuzu kapattılar, eşimizle dostumuzla gidip bir balık yediğimiz Beytaş’ı 24 milyon lira batırıp kapattılar. Hepsi bu fakir halkın parasıyla yaptırılan yerlerdi. Yazıklar olsun. Ama merak etmeyin. 1 Nisan itibariyle bütün sorunları çözmeye başlayacağız. Çok çalışacağız, sizi mahcup etmeyeceğiz. Size soruyorum Çiğdem İlkokulunuz nerede? Bakın söz veriyorum. Eğer bunlar yapamazlarsa ben yapacağım ben. Yine Çiğdem Spor’un durumu var. Sözüm söz, ben ilk önce kulübümüzün tesis ihtiyacını halledeceğim. İnşallah hep beraber birçok şeyi yapacağız, başaracağız. Martın sonunu bahara çevireceğiz. dedi.

 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER SİYASET HABERLERİ
  BEYKOZ HABERLERİ HABERLERİ
Anadolu Hisarı Kongreye Gidiyor Anadolu Hisarı Kongreye Gidiyor Anadolu Hisarı İdman Yurdu Spor Kulübü, Facebook hesabından yaptığı duyuru ile ..
Büyük İkramiye Beykoz'a Çıktı! Büyük İkramiye Beykoz'a Çıktı! Şans Topu oyununun 931’inci hafta çekilişinde 5 artı 1 bilen 3 kişi, 222 bin 870..
Beykoz'da ki ATM Hırsızları Bakın Neler Çalmış! Beykoz'da ki ATM Hırsızları Bakın Neler Çalmış! İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Beykoz’da ATM’lerden hırsızlık yaptığı tesp..
Beykoz'da Yeni Dolmuş Hattı! Beykoz'da Yeni Dolmuş Hattı! İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Beykoz Kadıköy arasında 10 araçlık yeni bir taks..
  GÜNCEL HABERLERİ
resim yok Marmara Üniversitesi'nde Afet Risk İdaresi Sempozyumu Düzenlendi Marmara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi ve Marmara Gençlik Akademisi or..
Beykoz’un Sokaklarını Fesleğen Kokusu Saracak Beykoz’un Sokaklarını Fesleğen Kokusu Saracak İstanbul’un incisi Beykoz, doğanın uyanışını Fesleğen Şenliği’yle kutluyor, ilçe..
23 Nisan Coşkusu Beykoz’u Kuşattı 23 Nisan Coşkusu Beykoz’u Kuşattı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Beykoz’da kardeş şehirlerinden gelen ..
Beykozlu Avukatlar Çok Dertli! Beykozlu Avukatlar Çok Dertli! 5 Nisan Avukatlar günü dolayısıyla Beykozlu Avukatlar basın açıklaması yaptı. ..
  SİYASET HABERLERİ
AK Parti İstanbul’da Köklü Değişiklik Bekleniliyor AK Parti İstanbul’da Köklü Değişiklik Bekleniliyor Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde AK Part..
Ekrem İmamoğlu: ''Bizden Olanlar-Olmayanlar Devri Kapanmıştır! Ekrem İmamoğlu: ''Bizden Olanlar-Olmayanlar Devri Kapanmıştır! İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ilk mesaisine başlarken basına açıklamalarda bulundu...
Cemal Sataloğlu: ''Beykozlunun Hukukunu Koruyacağız'' Cemal Sataloğlu: ''Beykozlunun Hukukunu Koruyacağız'' Cumhuriyet Halk Partisi Meclis Üyesi Cemal Sataloğlu, Beykoz Belediye Meclisi’ni..
Murat Aydın 'Yıldırım' Hızıyla Göreve Başladı! Murat Aydın 'Yıldırım' Hızıyla Göreve Başladı! 31 Mart seçimlerinde Beykozluların %50’sine yakınının oyunu alarak seçilen Beyko..
  SPOR HABERLERİ
Beykoz Belediyespor'da Yarı Final Öncesi Dev Maç! Beykoz Belediyespor'da Yarı Final Öncesi Dev Maç! Hentbol Erkekler Türkiye Kupası yarı final ilk maçında Beykoz Belediyespor, Beşi..
Beykoz 1908 Türkiye Şampiyonası'nda! Beykoz 1908 Türkiye Şampiyonası'nda! Temsilcimiz Beykoz 1908, ilçemizi Türkiye şampiyonasında temsil edecek.
Beykoz'un Gururu Anadoluhisarı Atletleri Oldu! Beykoz'un Gururu Anadoluhisarı Atletleri Oldu! Anadoluhisarı Atletizm Takımı, Trabzon Yarı Maratonu'ndan dereceyle geldi.
Murat Aydın: ''Anadoluhisarı'nı Ayağa Kaldıracağız'' Murat Aydın: ''Anadoluhisarı'nı Ayağa Kaldıracağız'' Anadoluhisarı’nda esnaf ziyareti yapan AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Mur..
  TOPLUM HABERLERİ
Bu Görüntü Bizim Ayıbımız! Bu Görüntü Bizim Ayıbımız! Beykoz’un sahillerinde ki, mesire alanlarında ki ve parklarında ki kirliliğe Bel..
AK Gençlik Sokak Hayvanlarına Eğildi! AK Gençlik Sokak Hayvanlarına Eğildi! AK Parti Beykoz Gençlik Kolları, 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü etkinlikler..
İHH Beykoz, Kudüs İçin Ayakta! İHH Beykoz, Kudüs İçin Ayakta! İHH İnsani Yardım Vakfı Beykoz İlçe Temsilciliği'nce düzenlenen "Kudüs"e kandil ..

Sitemizdeki Haberleri Beğeniyor musunuz?


HABER ARŞİVİ
NAMAZ VAKİTLERİ
resmi ilanlar
GÜNLÜK BURÇ
HAVA DURUMU
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Medipol Başakşehir 29 18 3 8 45 16 62 +29
2 Galatasaray 29 17 4 8 62 29 59 +33
3 Beşiktaş 29 16 5 8 62 38 56 +24
4 Trabzonspor 29 15 7 7 52 38 52 +14
5 Alanyaspor 29 12 12 5 31 34 41 -3
6 Antalyaspor 29 12 12 5 33 46 41 -13
7 Çaykur Rizespor 29 9 9 11 41 41 38 0
8 Yeni Malatyaspor 29 10 11 8 39 39 38 0
9 Kasımpaşa 29 11 13 5 47 51 38 -4
10 Atiker Konyaspor 29 8 8 13 33 33 37 0
11 MKE Ankaragücü 29 10 13 6 30 42 36 -12
12 Kayserispor 29 9 11 9 28 40 36 -12
13 Sivasspor 29 9 12 8 41 45 35 -4
14 Fenerbahçe 29 7 10 12 34 40 33 -6
15 Bursaspor 29 5 10 14 25 34 29 -9
16 BB Erzurumspor 29 6 13 10 30 38 28 -8
17 Göztepe 29 8 18 3 26 37 27 -11
18 Akhisarspor 29 6 17 6 30 48 24 -18
Takım O G M B A Y P AV
1 Gençlerbirliği 15 11 2 2 25 8 35
2 Ümraniyespor 16 9 4 3 24 14 30
3 Hatayspor 15 8 2 5 25 9 29
4 Denizlispor 15 8 2 5 27 12 29
5 Gazişehir Gaziantep FK 15 8 4 3 24 11 27
6 Balıkesirspor Baltok 15 8 4 3 25 18 27
7 Adana Demirspor 15 7 3 5 26 14 26
8 Altınordu 15 7 4 4 25 14 25
9 Boluspor 15 7 4 4 21 12 25
10 Eskişehirspor 15 6 3 6 20 18 24
11 İstanbulspor 14 7 4 3 22 21 24
12 Osmanlıspor FK 15 7 7 1 19 18 22
13 Altay 15 5 5 5 18 14 20
14 Adanaspor 15 3 6 6 19 19 15
15 Giresunspor 15 4 8 3 15 21 15
16 Afjet Afyonspor 15 3 8 4 17 28 13
17 Elazığspor 15 3 9 3 16 24 12
18 Kardemir Karabükspor 15 0 12 3 6 33 3
Takım O G M B A Y P AV
1 Manisa BBSK 16 12 2 2 43 13 38
2 Fatih Karagümrük 16 12 2 2 32 15 38
3 Menemen Belediyespor 16 10 2 4 34 19 34
4 Tuzlaspor 16 10 3 3 36 12 33
5 Sivas Belediyespor 16 8 3 5 28 20 29
6 Bandırmaspor 16 8 5 3 26 19 27
7 Etimesgut Belediyespor 16 7 3 6 20 13 27
8 Şanlıurfaspor 16 7 4 5 22 14 26
9 Zonguldak Kömürspor 16 7 4 5 19 15 26
10 Tarsus İdman Yurdu 16 7 5 4 32 25 25
11 Pendikspor 16 6 3 7 24 19 25
12 Kahramanmaraşspor 16 7 5 4 19 16 25
13 Kırklarelispor 16 6 4 6 20 16 24
14 Konya Anadolu Selçukspor 16 4 5 7 24 29 19
15 Bak Spor 16 4 5 7 16 28 19
16 Tokatspor 16 5 8 3 15 18 18
17 Fethiyespor 16 3 6 7 11 18 16
18 Darıca Gençlerbirliği 16 3 10 3 13 33 12
Takım O G M B A Y P AV
1 Nazilli Belediyespor 15 10 0 5 33 12 35
2 Hekimoğlu Trabzon 15 9 1 5 22 7 32
3 Tire 1922 15 8 0 7 23 8 31
4 Nevşehir Belediyespor 15 7 1 7 30 15 28
5 Ergene Velimeşe 16 8 5 3 22 15 27
6 Artvin Hopaspor 15 6 2 7 16 10 25
7 Erzin Belediyespor 15 6 3 6 29 15 24
8 Karaköprü Belediyespor 15 7 5 3 24 19 24
9 Şile Yıldızspor 15 7 6 2 32 21 23
10 Silivrispor 15 6 4 5 16 9 23
11 Yomraspor 15 5 3 7 19 14 22
12 Batman Petrolspor 15 6 5 4 14 15 22
13 Erbaaspor 15 5 4 6 19 13 21
14 Gebzespor 15 5 5 5 16 13 20
15 Kozan Belediyespor 15 4 4 7 14 17 19
16 Büyükçekmece Tepecikspor 15 5 7 3 17 19 18
17 Körfez Spor Kulübü 15 1 11 3 8 33 6
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 26/04/2019 Medipol Başakşehir vs Göztepe
 27/04/2019 Antalyaspor vs BB Erzurumspor
 27/04/2019 Çaykur Rizespor vs Sivasspor
 27/04/2019 Fenerbahçe vs Trabzonspor
 28/04/2019 Bursaspor vs Akhisarspor
 28/04/2019 Kayserispor (H:1) vs Alanyaspor
 28/04/2019 Beşiktaş vs MKE Ankaragücü
 29/04/2019 Atiker Konyaspor vs Galatasaray
 29/04/2019 Yeni Malatyaspor vs Kasımpaşa
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 27/04/2019 Gazişehir Gaziantep FK vs Giresunspor
 27/04/2019 Hatayspor vs Adanaspor
 27/04/2019 Altınordu vs Altay
 28/04/2019 İstanbulspor vs Elazığspor
 28/04/2019 Adana Demirspor vs Boluspor
 28/04/2019 Osmanlıspor FK vs Ümraniyespor
 28/04/2019 Denizlispor vs Balıkesirspor Baltok
 29/04/2019 Eskişehirspor vs Afjet Afyonspor
 29/04/2019 Kardemir Karabükspor vs Gençlerbirliği
 29/04/2019 Kardemir Karabükspor - Gençlerbirliği Kardemir Karabükspor ligdeki son 30 maçında hiç kazanamadı  Gençlerbirliği yenilmez
 29/04/2019 Kardemir Karabükspor - Gençlerbirliği Gençlerbirliği ligdeki son 9 maçında hiç kaybetmedi  Gençlerbirliği yenilmez
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 28/04/2019 Darıca Gençlerbirliği vs Fatih Karagümrük
 28/04/2019 Fethiyespor vs Pendikspor
 28/04/2019 Kahramanmaraşspor vs Manisa BBSK
 28/04/2019 Kırklarelispor vs Tarsus İdman Yurdu
 28/04/2019 Menemen Belediyespor vs Şanlıurfaspor
 28/04/2019 Sivas Belediyespor vs Etimesgut Belediyespor
 28/04/2019 Tokatspor vs Anadolu Selçukspor
 28/04/2019 Tuzlaspor vs Bandırmaspor
 28/04/2019 Zonguldak Kömürspor vs Bak Spor
 28/04/2019 Kahramanmaraşspor - Manisa BBSK Kahramanmaraşspor ligde evindeki son 7 maçında hiç kaybetmedi  Kahramanmaraşspor yenilmez
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 28/04/2019 Artvin Hopaspor vs Büyükçekmece Tepecikspor
 28/04/2019 Gebzespor vs Ergene Velimeşe
 28/04/2019 Karaköprü Belediyespor vs Şile Yıldızspor
 28/04/2019 Kozan Belediyespor vs Yomraspor
 28/04/2019 Nazilli Belediyespor vs Erzin Belediyespor
 28/04/2019 Nevşehir Belediyespor vs Hekimoğlu Trabzon
 28/04/2019 Silivrispor vs Erbaaspor
 28/04/2019 Tire 1922 vs Batman Petrolspor
 28/04/2019 Artvin Hopaspor - Büyükçekmece Tepecikspor Artvin Hopaspor ligdeki son 5 maçında hiç kaybetmedi  Artvin Hopaspor yenilmez
 28/04/2019 Karaköprü Belediyespor - Şile Yıldızspor Karaköprü Belediyespor ligdeki son 6 maçında hiç kazanamadı  Şile Yıldızspor yenilmez
Yukarı