HABER AKIŞI

Çiğdem Mahallesi'nde Gövde Gösterisi

 Tarih: 26-03-2019 13:41:00  -   Güncelleme: 26-03-2019 13:42:25
CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun’a Çiğdem Mahallesi’nde unutulmaz bir karşılama ve görsel şov yapıldı.

Seçim çalışmalarına Çiğdem Mahallesi’nde devam eden Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun’a mahalle sakinleri tarafından unutulmaz bir karşılama ve görsel şov yapıldı. Karşılamada halkın yanı sıra CHP İlçe Başkanı Aydın Düzgün ve Yönetimi, eski belediye başkanları Şevket Arıkan ve Alaattin Köseler, çok sayıda Meclis Üyesi ve Adayı ile partililer de hazır bulundular.

500 KİŞİLİK HALK SOKAĞA SIĞMADI

Maksutalan Köyü Derneği ziyareti ve hemen yakınındaki Boğaziçi Kıraathanesi’nde yapılacak olan halk toplantısına katılmak için Karagöz Sırtı Caferağa Sokak’a gelen CHP heyeti, yaklaşık 500 kişilik yoğun kalabalık nedeniyle daha yolun başında araçlarından inmek zorunda kaldı.

Kendilerini meşaleler, Türk ve CHP bayraklarıyla karşılayanlarla birlikte ilk önce Maksutalan Köyü Derneği’ne giden Coşkun Tosun ve beraberindekiler, buradaki yoğun kalabalığın derneğe sığmaması nedeniyle soğuk havada bekleyenleri selamlamak için dışarı çıktılar.

Kısa bir program olması hesaplanan buluşma kendiliğinden bir şenlik havasına dönüşünce ilk sözü CHP İlçe Başkanı Aydın Düzgün aldı. Herkese çok teşekkür eden Düzgün, yaşanan adaletsizliklerin bitmesi için çok fazla bir süre kalmadığını söyleyerek Coşkun Tosun’a sahip çıkılması gerektiğini belirtti.

ALAATTİN KÖSELER: “BEYKOZ HALKI GEREKEN CEVABI VERECEKTİR

Daha sonra eski belediye başkanlarından Alaattin Köseler mikrofona çağırıldı. Çiğdem Mahallelilere çok teşekkür eden Köseler, yıllardan beri halka dayatılan yaşam tarzından kurtulmak için köprüden önce son çıkışta olduklarını söyleyerek “Fabrikalarımız kapatıldı, iş, emek üreten sahalarımız elimizden alındı. Yıllardır Beykozlular yok sayıldılar. Büyükşehir’de 1/5000’lik planları yapanlar, nokta kadar bir değişiklik yapsaydılar bugün Beykoz’da pek çok insanın iş sahaları olacaktı. Ama yapmadılar. Şimdi Beykoz halkı kendisine bunları reva görenlere gereken cevabı verecektir” dedi.

ŞEVKET ARIKAN: CHP KÜLTÜRÜ ALAN HERKES YER GELDİĞİNDE BİR ARADA OLUR

Köselerin ardından konuşma sırası eski belediye başkanlarından Şevket Arıkan’a geldi. Coşkulu bir konuşma yapan Arıkan, herkese teşekkür ettikten sonra “Cumhuriyet Halk Partisi kültürü alan herkes şunu bilsin ki, partide değişik dönemlerde görev yapan arkadaşlarımız zamanı geldiğinde hep bir arada oldular. Köseler başkanıma teşekkür ediyorum.  Sevgili Çiğdemliler, bizler bu partide demokratik seçilme hakkımızı kullanarak aday adayı olduk. Ben belediye başkanı aday adayıydım, Alaattin Köseler belediye başkanı aday adayıydı, Aydın Düzgün belediye başkanı aday adayıydı, Gülay Demirel belediye başkanı aday adayıydı, Can Çenberoğlu belediye başkanı aday adayıydı. Şunu demek istiyorum. Şunu biliniz ki, Cumhuriyet Halk Partisi’nin Beykoz ilçesindeki öncü kadroları, asla birbirine küskün olamazlar, kırgın olamazlar, dargın olamazlar, böyle bir hakları yok. Burada anılarımı tazelettiniz, Karşıdaki duvarın önünde sevgili Cemil abiyi, Cemil Yılmaz’ı görüyorum. Seni seviyoruz. 30 yıl önce yine burada, bu sokakta bir tarih yazılmıştı. O günün adayı Şevket Arıkan’dı, bugünün adayı ise Coşkun Tosun’dur. Sadece isimler değişmiştir ama dünya görüşümüz, insana bakışımız, sizi kucaklamamız, size olan sevgimiz 1989’da neyse 2019’da da odur. Sizden çok önemli bir şey rica ediyorum. Dün yaptık, bugün yine yaparız. Adayın kim olduğunun önemi yok, duygularımızın, isteklerimizin, taleplerimizin önemi var. İşte bu yüzden sizlerden Coşkun Tosun başkanıma destek istiyorum.” dedi.

Şevket Arıkan’ın ardından yoğun tezahüratlar eşliğinde mikrofona gelen Coşkun Tosun’un ilk sözleri “Çiğdem Mahallesi’nin değerli insanları, mahallemin değerli konukları, canlarım benim. İyi ki geldiniz, iyi ki varsınız, iyi ki buradasınız. Hepinize teşekkür ediyorum.” oldu.

EZAN ARASI VERİLDİ

Daha sonra ezan okunduğu için konuşmasına ara veren Tosun, ezan sonrası “Biliyorum şimdi milli maçı da merak ediyorsunuz. Merak etmeyin 2-0 öndeyiz” deyince meydanda bulunanlarda Türkiye sloganları yükseldi.

COŞKUN TOSUN: “BEYKOZLULAR GÖRÜŞLERİ NE OLURSA OLSUN BİRBİRLERİNİ SEVERLER

Tosun sözlerine şöyle devam etti: “Sizleri seviyorum. Biz Beykozlular görüşleri ne olursa olsun birbirlerini severler. Bizi ayrıştırmak isteseler de biz yine de birbirimizi sevmeye devam edeceğiz. O ayrıştırıcı, bölücü dili kullanmaktan hep kaçınacağız. Tıpkı Büyükşehir adayımız Sayın Ekrem İmamoğlu gibi biz de sadece birleştirici dili kullanıyoruz. Bizi Beykoz’dan göçe zorlayanlara da şunu diyoruz. Hayır, biz Beykoz’da kalmaya devam edeceğiz. Kimse endişe etmesin.”

“ZEYTİNBURNU’NDAN GELEN GELDİĞİ GİBİ GERİ DÖNECEK”

“Gittiğim her yerde bana soruyorlar. Bu kentsel dönüşüm ne olacak, bu imar, bu planlar ne olacak? Alaattin Başkan az önce anlattı. Rant çevrelerinin gözü Beykoz’da. Şimdi bu çevreler kendilerine uygun planlara imza atacak ismi taa Zeytinburnu’ndan bulup getiriyorlar. Kimse merak etmesin 5 gün sonra geldiği gibi geri dönecek”

“BERABER MARTIN SONUNU BAHARA ÇEVİRECEĞİZ”

“Değerli Çiğdem Mahalleliler, sevgili komşularım. Biliyorsunuz çok çalışıyoruz. Bize yetki verdiniz, güvendiniz, inandınız. Biz de çok deneyimli bir ekip kurduk. Hiç merak etmeyin Beykoz’un tüm sorunlarını biliyoruz. Bunlar için tam 41 proje hazırladık. Bizleri hep korkuttular, engellediler. Siz bir şey yapamazsınız dediler, özgüvenimizi sıfırladılar. Beykoz’a hiç hizmet etmediler ama yeter. Bunların cezasını sandıkta siz vereceksiniz. Bakın bugün dışarıdan Beykoz’a gelenler “30 sene önceki Beykoz daha güzeldi” şikâyetinde bulunuyorlar. Hiç de haksız değiller. Beykoz’u ne yazık ki bitirdiler. Her anlamda dibe vuran bir Beykoz var. Bir spor salonumuz vardı onu Büyükşehir’e devrettiler, Burunbahçe’deki sosyal tesisleri Büyükşehir’e devrettiler, Nikâh salonumuzu kapatıp Ümraniye sınırına taşıdılar, Düğün salonumuzu kapattılar, eşimizle dostumuzla gidip bir balık yediğimiz Beytaş’ı 24 milyon lira batırıp kapattılar. Hepsi bu fakir halkın parasıyla yaptırılan yerlerdi. Yazıklar olsun. Ama merak etmeyin. 1 Nisan itibariyle bütün sorunları çözmeye başlayacağız. Çok çalışacağız, sizi mahcup etmeyeceğiz. Size soruyorum Çiğdem İlkokulunuz nerede? Bakın söz veriyorum. Eğer bunlar yapamazlarsa ben yapacağım ben. Yine Çiğdem Spor’un durumu var. Sözüm söz, ben ilk önce kulübümüzün tesis ihtiyacını halledeceğim. İnşallah hep beraber birçok şeyi yapacağız, başaracağız. Martın sonunu bahara çevireceğiz. dedi.

 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER SİYASET HABERLERİ
  BEYKOZ HABERLERİ HABERLERİ
Kadıköy-Polonezköy Arası Otobüs Seferleri Başladı Kadıköy-Polonezköy Arası Otobüs Seferleri Başladı 15 Haziran’da başlayacak ve Kadıköy'den başlayacak olan D1 hattı Altunizade, Ümr..
Beykoz'da Yüzleri Güldüren Bayramlaşma Beykoz'da Yüzleri Güldüren Bayramlaşma Ramazan Bayramı dolayısıyla AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi DİLMAÇ,..
Beykoz Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünden Örnek Proje Beykoz Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünden Örnek Proje Beykoz Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü '' Spor Yapın Farkınız Olsun'' Emek Sizden..
Tarihi Anadoluhisarı Namazgâhı Dualarla İbadete Açıldı  Tarihi Anadoluhisarı Namazgâhı Dualarla İbadete Açıldı İstanbul’u fethetmek için Anadolu’nun içlerinden gelen Türklerin ilk yerleşim ye..
  GÜNCEL HABERLERİ
Bakan Pakdemirli Bal Üreticileriyle Sahurda Buluştu Bakan Pakdemirli Bal Üreticileriyle Sahurda Buluştu Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, İstanbul’un en fazla kestane balı üretim..
İstanbul'da Korkutan Görüntü! İstanbul'da Korkutan Görüntü! Hafta sonu Büyükçekmece sahilinde gelen vatandaşlar, gördükleri manzara karşısın..
Beykoz'dan Samsun'a 21 Günlük Yolculuk! Beykoz'dan Samsun'a 21 Günlük Yolculuk! Beykoz'dan kano ile Samsun'a gitmek için yola çıktılar.
resim yok Marmara Üniversitesi'nde Afet Risk İdaresi Sempozyumu Düzenlendi Marmara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi ve Marmara Gençlik Akademisi or..
  SİYASET HABERLERİ
AK Parti Teşkilatı Ethem Çekiç’e Emanet! AK Parti Teşkilatı Ethem Çekiç’e Emanet! AK Parti Beykoz’da Teşkilatlanmadan Sorumlu İlçe Başkan Yardımcılığı görevine ba..
Binali Yıldırım Beykoz İçin Hazır Binali Yıldırım Beykoz İçin Hazır AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım yenilenen 23 ..
CHP’nin Beykoz'daki İtirazı Sonuçlandı CHP’nin Beykoz'daki İtirazı Sonuçlandı Beykoz İlçe Seçim Kurulu, CHP’nin 23 Haziran seçimleri için oluşturulan sandık k..
CHP'den Beykoz İlçe Seçim Kurulu'na İtiraz CHP'den Beykoz İlçe Seçim Kurulu'na İtiraz CHP BEYKOZ İlçe Başkanlığı, Beykoz İlçe Seçim Kurulu'na itiraz etti. Yapılan iti..
  SPOR HABERLERİ
Hisarlı Atletler Beykoz'u Gururlandırdı! Hisarlı Atletler Beykoz'u Gururlandırdı! Ülkemizde ve yurt dışında düzenlenen koşu ve maratonlara katılan Anadoluhisarı İ..
Spor Camiasının Yüz Akı; Anadoluhisarı! Spor Camiasının Yüz Akı; Anadoluhisarı! Anadoluhisarı İdman Yurdu Spor Kulübü Yönetim Kurulu, yaklaşan olağan seçimli ge..
Beykoz Belediyespor'da Yarı Final Öncesi Dev Maç! Beykoz Belediyespor'da Yarı Final Öncesi Dev Maç! Hentbol Erkekler Türkiye Kupası yarı final ilk maçında Beykoz Belediyespor, Beşi..
Beykoz 1908 Türkiye Şampiyonası'nda! Beykoz 1908 Türkiye Şampiyonası'nda! Temsilcimiz Beykoz 1908, ilçemizi Türkiye şampiyonasında temsil edecek.
  TOPLUM HABERLERİ
Bu Görüntü Bizim Ayıbımız! Bu Görüntü Bizim Ayıbımız! Beykoz’un sahillerinde ki, mesire alanlarında ki ve parklarında ki kirliliğe Bel..
AK Gençlik Sokak Hayvanlarına Eğildi! AK Gençlik Sokak Hayvanlarına Eğildi! AK Parti Beykoz Gençlik Kolları, 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü etkinlikler..
İHH Beykoz, Kudüs İçin Ayakta! İHH Beykoz, Kudüs İçin Ayakta! İHH İnsani Yardım Vakfı Beykoz İlçe Temsilciliği'nce düzenlenen "Kudüs"e kandil ..

Sitemizdeki Haberleri Beğeniyor musunuz?


HABER ARŞİVİ
NAMAZ VAKİTLERİ
resmi ilanlar
GÜNLÜK BURÇ
HAVA DURUMU
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Galatasaray 34 20 5 9 72 36 69 +36
2 Medipol Başakşehir 34 19 5 10 49 22 67 +27
3 Beşiktaş 34 19 7 8 72 46 65 +26
4 Trabzonspor 34 18 7 9 64 46 63 +18
5 Yeni Malatyaspor 34 13 13 8 47 46 47 +1
6 Fenerbahçe 34 11 10 13 44 44 46 0
7 Antalyaspor 34 13 15 6 39 55 45 -16
8 Atiker Konyaspor 34 9 8 17 40 38 44 +2
9 Alanyaspor 34 12 14 8 37 43 44 -6
10 Kayserispor 34 10 13 11 35 50 41 -15
11 Çaykur Rizespor 34 9 11 14 48 50 41 -2
12 Sivasspor 34 10 13 11 49 54 41 -5
13 MKE Ankaragücü 34 11 16 7 38 53 40 -15
14 Kasımpaşa 34 11 17 6 53 62 39 -9
15 Göztepe 34 11 18 5 37 42 38 -5
16 Bursaspor 34 7 11 16 28 37 37 -9
17 BB Erzurumspor 34 8 15 11 36 43 35 -7
18 Akhisarspor 34 6 19 9 33 54 27 -21
Takım O G M B A Y P AV
1 Hatayspor 17 10 2 5 30 10 35
2 Gençlerbirliği 17 11 4 2 26 13 35
3 Denizlispor 17 9 2 6 33 12 33
4 Adana Demirspor 17 9 3 5 32 15 32
5 Altınordu 17 9 4 4 30 15 31
6 Ümraniyespor 17 9 5 3 25 17 30
7 Gazişehir Gaziantep FK 17 8 5 4 26 15 28
8 Boluspor 17 8 5 4 25 18 28
9 İstanbulspor 17 8 5 4 27 28 28
10 Balıkesirspor Baltok 17 8 6 3 26 23 27
11 Eskişehirspor 17 7 4 6 23 22 27
12 Altay 17 7 5 5 24 15 26
13 Osmanlıspor FK 17 8 7 2 22 19 26
14 Giresunspor 17 6 8 3 19 22 21
15 Adanaspor 17 3 8 6 21 25 15
16 Afjet Afyonspor 17 3 8 6 19 30 15
17 Elazığspor 17 3 10 4 19 28 13
18 Kardemir Karabükspor 17 0 14 3 7 43 3
Takım O G M B A Y P AV
1 Manisa BBSK 17 13 2 2 45 13 41
2 Fatih Karagümrük 17 13 2 2 35 15 41
3 Menemen Belediyespor 17 10 2 5 34 19 35
4 Tuzlaspor 17 10 4 3 36 14 33
5 Sivas Belediyespor 17 9 3 5 36 21 32
6 Etimesgut Belediyespor 17 8 3 6 24 13 30
7 Bandırmaspor 17 9 5 3 28 20 30
8 Tarsus İdman Yurdu 17 8 5 4 35 26 28
9 Pendikspor 17 7 3 7 30 22 28
10 Şanlıurfaspor 17 7 4 6 23 15 27
11 Kırklarelispor 17 7 4 6 22 17 27
12 Zonguldak Kömürspor 17 7 5 5 19 16 26
13 Kahramanmaraşspor 17 7 6 4 21 21 25
14 Konya Anadolu Selçukspor 17 5 5 7 28 32 22
15 Bak Spor 17 4 5 8 16 28 20
16 Fethiyespor 17 4 6 7 14 18 19
17 Tokatspor 17 5 9 3 15 20 18
18 Darıca Gençlerbirliği 17 3 11 3 13 36 12
Takım O G M B A Y P AV
1 Nazilli Belediyespor 16 10 0 6 35 14 36
2 Tire 1922 16 9 0 7 29 10 34
3 Hekimoğlu Trabzon 16 9 2 5 23 9 32
4 Nevşehir Belediyespor 16 7 2 7 30 16 28
5 Ergene Velimeşe 16 8 5 3 22 15 27
6 Karaköprü Belediyespor 16 8 5 3 25 19 27
7 Silivrispor 16 7 4 5 18 10 26
8 Artvin Hopaspor 16 6 3 7 17 13 25
9 Erzin Belediyespor 16 6 4 6 31 18 24
10 Erbaaspor 16 6 4 6 20 13 24
11 Şile Yıldızspor 16 7 7 2 32 24 23
12 Gebzespor 16 6 5 5 18 14 23
13 Yomraspor 16 5 4 7 20 17 22
14 Batman Petrolspor 16 6 6 4 15 17 22
15 Kozan Belediyespor 16 5 4 7 17 18 22
16 Büyükçekmece Tepecikspor 16 6 7 3 19 20 21
17 Körfez Spor Kulübü 16 1 12 3 9 37 6
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 26/05/2019 Fenerbahçe 3 - 1 Antalyaspor
 26/05/2019 Göztepe 2 - 1 MKE Ankaragücü
 26/05/2019 Yeni Malatyaspor 1 - 2 Bursaspor
 26/05/2019 Kayserispor 0 - 2 BB Erzurumspor
 25/05/2019 Atiker Konyaspor 0 - 0 Akhisarspor
 24/05/2019 Sivasspor 4 - 3 Galatasaray
 24/05/2019 Çaykur Rizespor 2 - 3 Trabzonspor
 24/05/2019 Beşiktaş 3 - 2 Kasımpaşa
 24/05/2019 Medipol Başakşehir 1 - 1 Alanyaspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 18/05/2019 İstanbulspor 2 - 5 Denizlispor
 18/05/2019 Gençlerbirliği 1 - 2 Adana Demirspor
 18/05/2019 Giresunspor 3 - 1 Altınordu
 18/05/2019 Kardemir Karabükspor 1 - 6 Gazişehir Gaziantep FK
 18/05/2019 Adanaspor 1 - 4 Osmanlıspor FK
 17/05/2019 Altay 4 - 0 Elazığspor
 17/05/2019 Boluspor 3 - 2 Eskişehirspor
 17/05/2019 Balıkesirspor Baltok 0 - 3 Hatayspor
 17/05/2019 Afjet Afyonspor 2 - 2 Ümraniyespor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 04/05/2019 Anadolu Selçukspor 4 - 3 Menemen Belediyespor
 04/05/2019 Bandırmaspor 2 - 1 Fethiyespor
 04/05/2019 Bak Spor 0 - 0 Kırklarelispor
 04/05/2019 Tarsus İdman Yurdu 3 - 1 Darıca Gençlerbirliği
 04/05/2019 Etimesgut Belediyespor 4 - 0 Zonguldak Kömürspor
 04/05/2019 Manisa BBSK 2 - 0 Sivas Belediyespor
 04/05/2019 Pendikspor 6 - 3 Kahramanmaraşspor
 04/05/2019 Şanlıurfaspor 1 - 1 Tuzlaspor
 Hük. Fatih Karagümrük 3 - 0 Tokatspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 04/05/2019 Körfez Spor Kulübü 1 - 4 Nazilli Belediyespor
 04/05/2019 Büyükçekmece Tepecikspor 2 - 1 Kozan Belediyespor
 04/05/2019 Batman Petrolspor 1 - 2 Nevşehir Belediyespor
 04/05/2019 Yomraspor 1 - 3 Tire 1922
 04/05/2019 Erbaaspor 1 - 0 Gebzespor
 04/05/2019 Erzin Belediyespor 2 - 3 Artvin Hopaspor
 04/05/2019 Hekimoğlu Trabzon 1 - 2 Karaköprü Belediyespor
 04/05/2019 Şile Yıldızspor 0 - 3 Silivrispor
Yukarı