HABER AKIŞI

CHP Beykoz'da Mimar Muammer Tonya Sesleri!

 Tarih: 05-11-2018 15:43:00  -   Güncelleme: 05-11-2018 15:43:37
CHP Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı Mimar Muammer Tonya aday adaylığını sevenlerine ve Beykozlulara bir kez daha açıkladı.

CHP Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı Mimar Muammer Tonya aday adaylığını sevenlerine ve Beykozlulara bir kez daha açıkladı.

 

CHP Beykoz İlçe Başkanlığı’nın 9. belediye başkan aday adayı Mimar Muammer Tonya tanıtım toplantısı gerçekleştirdi. Muammer Tonya, partililere projeleri anlattı.

CHP Beykoz İlçe Başkanlığın da gerçekleşen belediye başkan aday adayı tanıtım toplantısına; İlçe Başkanı Aydın Düzgün, ilçe yöneticileri, meclis üyeleri ve aday adayları ile Mimar Muammer Tonya’nın sevenleri ve partililer katıldı.

CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün aday adaylığı tanıtım toplantısının açılış konuşmasında;  “Sizlerden ricam kim aday çıkarsa çıksın hep beraber Mart 2019 seçimlerine kadar adayımızın arkasında çığ gibi yürüyecek miyiz? Söz veriyor musunuz? Hep beraber miyiz? Bu birlik beraberliği asla bozmamalıyız sizlerden tek ricam bu. Beykoz halkını bu çileden kurtarmak zorundayızifadelerini kullanarak Başkan Aday Adayı Muammer Tonya’ya başarılar diledi.

Muammer Tonya: Tapu ve imar sorununu çözmek için adayım

Belediye Başkan Aday Adayı Mimar Muammer Tonya’nın kendisinden bahsederek başladığı konuşması ise şöyle;Şuan uygulanacak imar planları olmayan Beykoz’umuzun imar planlarını benim yapmamı ister misiniz? Bir Beykozlu olarak ilçemizin tapu ve imar planlama eksiklerini gördüm. Bu konunun üstesinden geleceğime emin oldum. Bu sebeple de göreve talip oldum. Ben herkes gibi çocuklarımıza yaşanabilir Beykoz bırakmak istiyorum. İnançla ve azimle her alanda başarıya ulaşmış bir insanım. İnsan odaklı projelerimizi Beykoz ’da hayata geçirmek için sosyal adalet için adayım. İstihdam iş olanakları yaratmak için, yaşlılar ve gençlerimiz için merkezler açmak için, turistik tesisler kurmak için adayım. Beykoz’u turizm merkezi yapmak için adayım’’ ifadelerini kullandı.

Muammer Tonya Açıklama

Sevgili İlçe Başkanım, ilçe yöneticilerim, , kadın ve gençlik kollarımızın cefakâr üyeleri, örgüt emekçilerim, sevgili sivil toplum temsilcileri, değerli basın temsilcileri, kıymetli dostlarım, yol arkadaşlarım sizleri heyecanla, coşku ve sevgi ile selamlıyorum… Öncelikle kısaca kendimden bahsetmek istiyorum. Karadenizli memur bir ailenin çocuğu olarak 1955 yılında Düzce’de doğdum ve yaklaşık 20 yıldır Beykoz’da yaşıyorum. 1962 yılında Düzce’de ilkokula başlayıp, ortaokul ve liseyi Düzce’de bitirdim. Daha sonra Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesinden, 1981 yılında MİMAR olarak mezun oldum.. İyi seviyede İngilizce bilmekle beraber, halen kendimi geliştirmeye çalışıyorum. İş hayatıma 1983 yılında İstanbul Belediyesi İmar Müdürlüğünde başladım. Burada sırasıyla Beşiktaş Şube Müdürlüğünde teknik personel, İstanbul Büyükşehir Belediyesi İmar Müdürlüğünde teknik personel, zamanın Büyükşehir Belediye Başkanı Bedrettin Dalan’ın Başkan Danışmanlığı, İmar Şefliği ve İmar Koordinatörlüğü görevlerini ifa ettim. Bu dönemde Tuzla Dericiler Organize sanayi sitesi, Perpa Ticaret Merkezi, Esenler Otogarı gibi önemli projelere katkı sağlayarak, Cemal Reşit Rey Konser salonu, Aksaray-Ferhat paşa metro projesini Başkan adına bizzat yönettim. Bu dönemde birçok seminer ve kurslara katıldım. 2004 İstanbul İmar yönetmeliğini revize ettim. Engelli vatandaşlarımız ile ilgili düzeltmeleri ve ilaveleri bizzat hazırladım. Şu an uygulanacak imar planı olmayan, Beykoz’umuzun. İmar planlarını benim yapmamı ister misiniz?

2008 yılında İBB İmar Müdürlüğünden emekli olduktan sonra, Beykoz ilçesi Cumhuriyet Halk Partisine üye olarak siyasete başladım.Bu dönemde aynı zamanda büyük firmalara imar danışmanlığı yaptım. 2013 yılında Beykoz da Yapı Denetim firması kurarak birçok hizmetlerde bulundum. Aynı dönemde Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz Belediye Meclis grubunun imar planları konusunda çalışmalarına destek oldum ve Danışmanlık yaptım. Şişli Belediye Başkanı Sayın Hayri İnönu’nun ısrarlı daveti üzerine yapı denetim firmamı devredip, imar ve planlama konularındaki tecrübe ve deneyimlerimden dolayı, tekrar memuriyete dönerek Şişli Belediye Başkan Danışmanlığı görevine başladım. Bir Beykoz sakini olarak ilçemizin tapu, imar ve planlama eksikliklerini gördüm. Bu konunun üstesinden geleceğime emin oldum. Şimdi bu göreve talibim. Evliyim. 3 çocuk babasıyım. Eşim Yüksek İnşaat Mühendisi ve A sınıfı İş Güvenliği Uzmanı. Çocuklarım üniversite mezunu, büyük kızım mimar, küçük kızım adli psikolog oğlum ise makine mühendisidir. Ben de her ana baba gibi çocuklarımıza güzel, yaşanabilir bir Beykoz bırakmak istiyorum. Sizler de böyle düşünmüyor musunuz? İnançla, azimle, çok çalışarak hedeflediğim her alanda başarıya ulaşmış bir insanım. Sosyal bir insanım, insana değer veriyorum ve önce insan diyorum. İnsan odaklı bir yaşam tarzını, Beykoz’da hayata geçirmek için; Güzel Beykoz’umuzda sosyal adalet, sosyal dağılım ve sosyal huzur için; Tüm Beykozluları kucaklamak, birleştirmek ve toparlamak için; Türkiyeliyim, Karadenizliyim, İstanbulluyum. Beykozluyum. Beykoz sevdalısıyım. Bu nedenlerle ADAYIM. …………………. İstihdam, iş olanakları yaratmak için; Üreten kadınlarımızın ihtiyacı, her mahalleye çağdaş bir kreş açmak için; Modern ve çağdaş kadın korunma evleri açmak için, Yaşlılarımıza ve engellilerimize yaşam köyü ve sağaltım merkezleri açmak için; Güçlü ve gelişmiş Gençlik Merkezleri kurarak; Spor, sosyal hayat ve sanatla gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutmak gençliğe değer katmak için, Beykoz’un tüm otantik değerlerini hayata geçirecek içerisinde ayakkabı, basma ve cam üretiminin olduğu, turistik bir cam köyü kurmak için, Bu alanlarda büyük istihdamlar yaratmak için ADAYIM. Beykoz bir turizm cenneti olmalıdır.Bunu gerçekleştirmek için ADAYIM. …..

Sokak hayvanları problemlerimizi çözmek için; Ulaşım zorluğu çeken, merkeze uzak noktalara ücretsiz ring araçları koymak için; Beykoz’umuzdaki spor kulüplerimize özel projeler ile mali olanaklar sağlamak için; Derelerimizin ıslahı ile çevrelerinde yürüyüş parkurları, etkinlik merkezleri oluşturmak için; Kent Meydanımız yok, bu ciddi bir ihtiyaçtır. Kent meydanları oluşturmak için ADAYIM… Keyifli 2.Bahar projemizle Beykozlu yaşlılarımıza sosyal merkezler oluşturmak için ADAYIM. Beykozlu hemşerilerimi ayrıştırmak için değil, birleştirmek için ADAYIM.. Sağlık Meslek Üniversitesi başta olmak üzere Beykoz’umuzu üniversite şehri yapmak için ADAYIM.. Belediyenin halkla açık iletişime geçmesini sağlamak için ADAYIM.. Halkın yüzüne kapalı kapıların açılması için ADAYIM.. Tüm kararların mahalle halkı ve mahalle muhtarları ile birlikte alınması için ADAYIM.. Ben Uzman mimarım. Beykoz’un tapu ve imar sorunlarını çözmek için ADAYIM. Evet sevgili dostlarım, ben bu sorunların çözümü için adayım. …..

Sevgili İlçe Başkanım, ilçe yöneticilerim, , kadın ve gençlik kollarımızın cefakâr üyeleri, örgüt emekçilerim, sevgili sivil toplum temsilcileri, değerli basın temsilcileri, kıymetli dostlarım, yol arkadaşlarım.. Beykoz’da huzurlu ve insanca yaşamak istiyorsak, öncelikli olarak Beykozun doğasını ve tarihsel yapısını korumalıyız. Önceki belediye başkanlarının umarsız tavrına son vereceğiz. Bunun için hep birlikte çözüm odaklı çalışmamız lazımdır. Hep birlikte çabalarımızı yükseltmeliyiz. Daha çok çalışmalıyız. Beykoz için var mıyız? ……

Kadrolarımız nitelikli ve en üst düzeyde tecrübelidir. Halka yakışan çağdaş yönetimi gerçekleştireceğiz. Beykoz İstanbul’un en önemli yaşam ve cazibe merkezi olacak, bununda mimarı hepimiz olacağız. Daha önce yaşanan kişisel çekişmeler artık bitmelidir. Beykoz, Beykoz sevdalılarının olmalıdır. Bu hedefe inanan tüm Beykozluların adayıyım. İnandık ve bu yola çıktık…

Gençlerimizin ve Kadınlarımızın yaşamaktan büyük mutluluk duyduğu ve gelişmiş bir kenti, Beykoz halkına armağan edeceğiz. Beykoz’da sosyal belediyeciliğin damgasını vuracağız. Beykoz’da ortaya koyacağımız farklı bakış açısı ve projelerimizle, Çocuklarımız gülecek, Gençlerimiz gülecek, Kadınlarımız gülecek, Emeklilerimiz gülecek, Güler yüzlü, mutlu sakinleri olan huzurun ve mutluluğun başkenti Beykoz’u birlikte inşa edeceğiz. El ele kazanacağız. Yürekten kenetlenip, omuz omuza tek ses olacağız, hep birlikte Beykoz olacağız… Benimle varmısınız? Benimle varmısınız? ……………………………

İlçe başkanımız, ilçe yöneticilerimiz, örgüt emekçilerimiz, kadınlarımız ve gençlerimizle kısacası hep birlikte 2019 yerel seçimlerinde başaran ve gülen taraf olacağız. Beykoz Cumhuriyet Halk partisi örgütünün tüm neferleri ile tek ses, tek yürek olup, kimsenin dışarıda kalmadığı bir birliktelik ile elini sıkmadığımız, duasını almadığımız Beykozlu bırakmayacağız. Halkımızın gücünü, belediyeye kazıyacağız. Ben size güveniyorum, kendime güveniyorum… Bu davanın gücüne inanıyorum. Sevgili yol Arkadaşlarım; tek başına değiliz, biz bir bütünüz, Nazım’ın dediği gibi; yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşcesine… Bu Şiarı unutmayacağız. ……… BEYKOZ DEĞİŞİR, İSTANBUL DEĞİŞİR, TÜRKİYE GELİŞİR.. 31 Mart 2019 da Beykoz bizim… 31 Mart 2019 da İstanbul bizim… Sözlerime son verirken, bu yürüyüşün ilk adımında bugün birlikte olduğumuz için hepinize sonsuz şükranlarımı, saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Teşekkürler ediyorum.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER SİYASET HABERLERİ
  BEYKOZ HABERLERİ HABERLERİ
Beykoz'da Bir İbadethane Daha Açıldı! Beykoz'da Bir İbadethane Daha Açıldı! Çavuşbaşı Baklacı Mahallesi’nde yapımı tamamlanan Hacı Zehra Aydın Camii dualarl..
Yenimahallespor Yeni Başkanını Seçti Yenimahallespor Yeni Başkanını Seçti Beykoz Yenimahallespor Kulübü Olağan Kongresinde yeni başkan ve yönetim kurulu b..
Binali Yıldırım Ayağının Tozuyla Beykoz'a Geldi! Binali Yıldırım Ayağının Tozuyla Beykoz'a Geldi! AK Parti İBB Başkan Adayı Binali Yıldırım, Beykoz Belediyesini ziyaret etti. ..
Tribünde Şiddeti Böyle Mi Engelleyeceğiz? Tribünde Şiddeti Böyle Mi Engelleyeceğiz? Oldukça geniş kesim tarafından takip edilen şiddet dizisi Çukur, Beykoz 1908 sta..
  GÜNCEL HABERLERİ
İstanbul'da Korkutan Görüntü! İstanbul'da Korkutan Görüntü! Hafta sonu Büyükçekmece sahilinde gelen vatandaşlar, gördükleri manzara karşısın..
Beykoz'dan Samsun'a 21 Günlük Yolculuk! Beykoz'dan Samsun'a 21 Günlük Yolculuk! Beykoz'dan kano ile Samsun'a gitmek için yola çıktılar.
resim yok Marmara Üniversitesi'nde Afet Risk İdaresi Sempozyumu Düzenlendi Marmara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi ve Marmara Gençlik Akademisi or..
Beykoz’un Sokaklarını Fesleğen Kokusu Saracak Beykoz’un Sokaklarını Fesleğen Kokusu Saracak İstanbul’un incisi Beykoz, doğanın uyanışını Fesleğen Şenliği’yle kutluyor, ilçe..
  SİYASET HABERLERİ
23 Haziran, İlçe Başkanlarının Kaderini Belirleyecek! 23 Haziran, İlçe Başkanlarının Kaderini Belirleyecek! AK Parti ve CHP'de ulusal çapta beklenilen değişim ve yenilenme süreci için 23 H..
CHP'de İstanbul İçin Genel Seçim Önlemi! CHP'de İstanbul İçin Genel Seçim Önlemi! 23 Haziran’da yenilenecek İstanbul seçimi için CHP'nin politikaları belli olmaya..
Siyasi Partiler Beykoz’a Karargah Kuracak! Siyasi Partiler Beykoz’a Karargah Kuracak! YSK’nın İstanbul seçimleri yenilensin kararı sonrası, siyasi partiler de olağanü..
Beykoz Belediyesi'ne ''Demirören'' Atandı! Beykoz Belediyesi'ne ''Demirören'' Atandı! Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, belediye içinde ki atamaların ardından son ..
  SPOR HABERLERİ
Hisarlı Atletler Beykoz'u Gururlandırdı! Hisarlı Atletler Beykoz'u Gururlandırdı! Ülkemizde ve yurt dışında düzenlenen koşu ve maratonlara katılan Anadoluhisarı İ..
Spor Camiasının Yüz Akı; Anadoluhisarı! Spor Camiasının Yüz Akı; Anadoluhisarı! Anadoluhisarı İdman Yurdu Spor Kulübü Yönetim Kurulu, yaklaşan olağan seçimli ge..
Beykoz Belediyespor'da Yarı Final Öncesi Dev Maç! Beykoz Belediyespor'da Yarı Final Öncesi Dev Maç! Hentbol Erkekler Türkiye Kupası yarı final ilk maçında Beykoz Belediyespor, Beşi..
Beykoz 1908 Türkiye Şampiyonası'nda! Beykoz 1908 Türkiye Şampiyonası'nda! Temsilcimiz Beykoz 1908, ilçemizi Türkiye şampiyonasında temsil edecek.
  TOPLUM HABERLERİ
Bu Görüntü Bizim Ayıbımız! Bu Görüntü Bizim Ayıbımız! Beykoz’un sahillerinde ki, mesire alanlarında ki ve parklarında ki kirliliğe Bel..
AK Gençlik Sokak Hayvanlarına Eğildi! AK Gençlik Sokak Hayvanlarına Eğildi! AK Parti Beykoz Gençlik Kolları, 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü etkinlikler..
İHH Beykoz, Kudüs İçin Ayakta! İHH Beykoz, Kudüs İçin Ayakta! İHH İnsani Yardım Vakfı Beykoz İlçe Temsilciliği'nce düzenlenen "Kudüs"e kandil ..

Sitemizdeki Haberleri Beğeniyor musunuz?


HABER ARŞİVİ
NAMAZ VAKİTLERİ
resmi ilanlar
GÜNLÜK BURÇ
HAVA DURUMU
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Galatasaray 31 18 4 9 64 29 63 +35
2 Medipol Başakşehir 31 18 4 9 45 18 63 +27
3 Beşiktaş 31 17 6 8 66 41 59 +25
4 Trabzonspor 31 16 7 8 57 41 56 +16
5 Yeni Malatyaspor 31 12 11 8 43 40 44 +3
6 Alanyaspor 31 12 13 6 34 39 42 -5
7 Antalyaspor 31 12 13 6 35 51 42 -16
8 Atiker Konyaspor 31 9 8 14 37 35 41 +2
9 Çaykur Rizespor 31 9 9 13 43 43 40 0
10 Kasımpaşa 31 11 15 5 49 56 38 -7
11 Sivasspor 31 9 12 10 41 45 37 -4
12 Fenerbahçe 31 8 10 13 38 42 37 -4
13 Kayserispor 31 9 12 10 31 45 37 -14
14 MKE Ankaragücü 31 10 14 7 33 48 37 -15
15 Göztepe 31 10 18 3 32 38 33 -6
16 BB Erzurumspor 31 7 13 11 33 39 32 -6
17 Bursaspor 31 5 11 15 25 36 30 -11
18 Akhisarspor 31 6 18 7 30 50 25 -20
Takım O G M B A Y P AV
1 Gençlerbirliği 16 11 3 2 25 11 35
2 Hatayspor 16 9 2 5 29 10 32
3 Denizlispor 16 8 2 6 27 12 30
4 Ümraniyespor 16 9 4 3 24 14 30
5 Adana Demirspor 16 8 3 5 30 15 29
6 Gazişehir Gaziantep FK 16 8 4 4 26 13 28
7 Altınordu 16 8 4 4 27 15 28
8 İstanbulspor 16 8 4 4 25 23 28
9 Balıkesirspor Baltok 16 8 5 3 26 20 27
10 Eskişehirspor 16 7 3 6 23 19 27
11 Boluspor 16 7 5 4 22 16 25
12 Altay 16 6 5 5 20 15 23
13 Osmanlıspor FK 16 7 7 2 19 18 23
14 Giresunspor 16 5 8 3 16 21 18
15 Adanaspor 16 3 7 6 20 21 15
16 Afjet Afyonspor 16 3 8 5 17 28 14
17 Elazığspor 16 3 9 4 19 27 13
18 Kardemir Karabükspor 16 0 13 3 6 37 3
Takım O G M B A Y P AV
1 Manisa BBSK 17 13 2 2 45 13 41
2 Fatih Karagümrük 17 13 2 2 35 15 41
3 Menemen Belediyespor 17 10 2 5 34 19 35
4 Tuzlaspor 17 10 4 3 36 14 33
5 Sivas Belediyespor 17 9 3 5 36 21 32
6 Etimesgut Belediyespor 17 8 3 6 24 13 30
7 Bandırmaspor 17 9 5 3 28 20 30
8 Tarsus İdman Yurdu 17 8 5 4 35 26 28
9 Pendikspor 17 7 3 7 30 22 28
10 Şanlıurfaspor 17 7 4 6 23 15 27
11 Kırklarelispor 17 7 4 6 22 17 27
12 Zonguldak Kömürspor 17 7 5 5 19 16 26
13 Kahramanmaraşspor 17 7 6 4 21 21 25
14 Konya Anadolu Selçukspor 17 5 5 7 28 32 22
15 Bak Spor 17 4 5 8 16 28 20
16 Fethiyespor 17 4 6 7 14 18 19
17 Tokatspor 17 5 9 3 15 20 18
18 Darıca Gençlerbirliği 17 3 11 3 13 36 12
Takım O G M B A Y P AV
1 Nazilli Belediyespor 16 10 0 6 35 14 36
2 Tire 1922 16 9 0 7 29 10 34
3 Hekimoğlu Trabzon 16 9 2 5 23 9 32
4 Nevşehir Belediyespor 16 7 2 7 30 16 28
5 Ergene Velimeşe 16 8 5 3 22 15 27
6 Karaköprü Belediyespor 16 8 5 3 25 19 27
7 Silivrispor 16 7 4 5 18 10 26
8 Artvin Hopaspor 16 6 3 7 17 13 25
9 Erzin Belediyespor 16 6 4 6 31 18 24
10 Erbaaspor 16 6 4 6 20 13 24
11 Şile Yıldızspor 16 7 7 2 32 24 23
12 Gebzespor 16 6 5 5 18 14 23
13 Yomraspor 16 5 4 7 20 17 22
14 Batman Petrolspor 16 6 6 4 15 17 22
15 Kozan Belediyespor 16 5 4 7 17 18 22
16 Büyükçekmece Tepecikspor 16 6 7 3 19 20 21
17 Körfez Spor Kulübü 16 1 12 3 9 37 6
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 10/05/2019 Antalyaspor vs Bursaspor
 11/05/2019 Çaykur Rizespor vs Galatasaray
 11/05/2019 Fenerbahçe vs Akhisarspor
 11/05/2019 Göztepe vs Sivasspor
 12/05/2019 Atiker Konyaspor vs Trabzonspor
 12/05/2019 Kayserispor vs Kasımpaşa
 12/05/2019 Medipol Başakşehir vs MKE Ankaragücü
 12/05/2019 Yeni Malatyaspor vs BB Erzurumspor
 13/05/2019 Beşiktaş vs Alanyaspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 11/05/2019 Elazığspor vs Afjet Afyonspor
 11/05/2019 Eskişehirspor vs Adanaspor
 12/05/2019 Adana Demirspor vs Balıkesirspor Baltok
 12/05/2019 Altınordu vs Boluspor
 12/05/2019 Denizlispor vs Kardemir Karabükspor
 12/05/2019 Gazişehir Gaziantep FK vs Gençlerbirliği
 12/05/2019 Hatayspor vs Giresunspor
 12/05/2019 Osmanlıspor FK vs Altay
 12/05/2019 Ümraniyespor vs İstanbulspor
 12/05/2019 Denizlispor - Kardemir Karabükspor Kardemir Karabükspor ligdeki son 32 maçında hiç kazanamadı  Denizlispor yenilmez
 12/05/2019 Adana Demirspor - Balıkesirspor Baltok Balıkesirspor Baltok ligde deplasmandaki son 8 maçında hiç kazanamadı  Adana Demirspor yenilmez
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 04/05/2019 Anadolu Selçukspor 4 - 3 Menemen Belediyespor
 04/05/2019 Bandırmaspor 2 - 1 Fethiyespor
 04/05/2019 Bak Spor 0 - 0 Kırklarelispor
 04/05/2019 Tarsus İdman Yurdu 3 - 1 Darıca Gençlerbirliği
 04/05/2019 Etimesgut Belediyespor 4 - 0 Zonguldak Kömürspor
 04/05/2019 Manisa BBSK 2 - 0 Sivas Belediyespor
 04/05/2019 Pendikspor 6 - 3 Kahramanmaraşspor
 04/05/2019 Şanlıurfaspor 1 - 1 Tuzlaspor
 04/05/2019 Fatih Karagümrük 3 - 0 Tokatspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 04/05/2019 Körfez Spor Kulübü 1 - 4 Nazilli Belediyespor
 04/05/2019 Büyükçekmece Tepecikspor 2 - 1 Kozan Belediyespor
 04/05/2019 Batman Petrolspor 1 - 2 Nevşehir Belediyespor
 04/05/2019 Yomraspor 1 - 3 Tire 1922
 04/05/2019 Erbaaspor 1 - 0 Gebzespor
 04/05/2019 Erzin Belediyespor 2 - 3 Artvin Hopaspor
 04/05/2019 Hekimoğlu Trabzon 1 - 2 Karaköprü Belediyespor
 04/05/2019 Şile Yıldızspor 0 - 3 Silivrispor
Yukarı