HABER AKIŞI

CHP Beykoz'da Aday Coşkuyla Karşılandı!

 Tarih: 31-01-2019 16:43:00  -   Güncelleme: 16-03-2019 02:22:33
Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun, CHP Beykoz İlçe Başkanlığı binasında adaylık açıklaması şova dönüştü.

Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun, CHP Beykoz İlçe Başkanlığı binasında adaylık açıklaması şova dönüştü.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Beykoz Belediye Başkan adayını açıklaması merakla bekleniyorken, İstanbul ilçelerinin basına servis edilmesi ve Beykoz adayının henüz belli olmamasıyla, Beykoz’da meraklı bekleyiş Pazar gecesi CHP Genel Merkezi’nin Beykoz Belediye Başkan Adayı olarak Coşkun Tosun ismini açıklamasıyla son buldu.

Beykoz’da Belediye Başkan Adayı arayışını uzun süre bekleyen Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Aydın Düzgün, vakit kaybetmeden Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun’un ilçe örgütüne basın açıklaması yapması için bütün ilçe örgütüne mesaj atarak ilçe binasına davet etti.

İlçe binalarında gerçekleştirilen basın açıklamasına, CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün, Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun, Gençlik Kolları Başkanı Ozan Yılmaz, Belediye Başkan Aday Adaylarından Dr. Devrim Altıntaş, Can Cenberoğlu katıldı. Geri kalan Belediye Başkan Aday Adayları ise CHP İstanbul İl Başkanlığı’nda düzenlenen yemek programında oldukları için katılamadılar.

Programın açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Aydın Düzgün, sözlerine “Karşımızda 16 yıldır, yorulmuş, yıpranmış, halkın gözünde her geçen gün kan kaybeden ve sonuç olarak siyasi misyonunun artık sonuna gelmiş, bir siyasi irade var” diyerek başladı.

Düzgün sözlerine şöyle devam etti;

Beykoz başka ilçelere benzemez

“16 yıldır bu iradeye oy veren, yorulmuş, bıkmış, yorgun düşmüş üzülen ve ekonomik kıskaçta her geçen gün daha da çok bunalan Beykozlu seçmen kardeşlerimiz var. Biz CHP Beykoz İlçe Başkanlığı olarak, bu kardeşlerimizin oylarını almaya, birinci derece talibiz. Şu andan itibaren bizlerin görevi bu kardeşlerimizin önce gönüllerini almaktır. İnanıyorum ki onlar bizlerin samimiyetine inandıkları anda, mutlaka bizlerin yanında olacaklar ve oylarını da büyük bir mutlulukla vereceklerdir.

Beykozumuz bazı semtler gibi 10 yıllık, 5 yıllık, 20 yıllık bir ilçe değildir. Beykoz bir tarihtir. Sancaktepe, Çekmeköy, Zeytinburnu, Esenyurt’a benzemez.

3000 yıllık tarihi mirasın en eski en güzel ilçelerinden, biridir. Ancak üzülerek söylüyorum ki 39 ilçede geri kalmışlık da birincidir. Buna rağmen Beykoz büyük bir aile gibidir. Biri üzüldü mü diğeri de üzülen bir Anadolu kasabası gibidir. Tokatköy’den Yenimahalle ye kadar bir bütündür.

Beykozlu dışarıdan beylikdüzü escort gelip ahkam kesen insanı sevmez

O yüzden çok net olarak görüyorum ve söylüyorum; “Beykozlu dışarıdan gelip ahkam kesen insanları fazla sevmez. Onlarla samimi olamaz. Özetle Beykozlu yabancılara güvenmez. Beykozlu kendi insanını ister ve onu sever. Bu yüzden yabancılara 2 ay Beykoz’da misafirperverliğimizi göstereceğiz ve onu geldiği yere hep beraber uğurlayacağız”

Evet Sevgili Beykozlular şimdi bu saatten sonra şunu herkesin bilmesini ve iyi anlamasını isterim. Partimizdeki Aday Adayı arkadaşlarımızın yarışı sonlandı. Bu güne kadar nasıl gelindiyse bundan sonrada daha da artan bir disiplin ve herkesin parti hiyerarşisine uymak konusunda dikkatli olması gereğini vurgulamak isterim. Zira adayımız partimizin adayıdır.

CHP İlçe başkanlığı iradesi her şeyin üstündedir, böylede olmalıdır. Bugüne kadar ki seçimleri göz önüne aldığımız da aday ve ilçe başkanlığı arasındaki çekişmelerin uyumsuzlukların ve anlaşmazlıkların hazin sonuçlarını çok iyi bilen bir CHP İlçe Başkanlığı ve yönetiminin görevde olduğunu hiç kimse unutmasın.

O yüzden adayımız CHP’nin adayıdır. Beykoz halkının adayıdır. Birilerinin adayı değildir. Bunu herkesin iyi anlamasını istiyorum. CHP Beykoz iradesi öndedir. Yol göstericidir. Bünyemizde kurduğumuz AR-GE komisyonumuz yol haritamızı da hazırlamıştır.

Adayın o olmasından veya bu olmasından daha önemli olan ekonomik nedenlerden dolayı yorgun ve bıkmış , imar ve mülkiyet sorunlarından bunalmış , çocuklarının eğitim sorunundan bıkan Beykozlu bizlere çok ağır bir görev vermektedir. Bu görev Beykozlunun artık bu iradeden kurtulma ve nefes almasıdır. Bunun üstünde hiçbir amaç ve görevimiz yoktur ve bunu da mutlaka başaracağız. Hep beraber başaracağız.” şeklinde konuştu.

İlçe Başkanı Aydın Düzgün’ün yaptığı konuşmanın ardından Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun, Beykozlu CHP’lileri seslendi.

Coşkun Tosun’un konuşmasına ilçe başkanına, Belediye başkan aday adaylarına ve kendisine destek veren herkese teşekkür ederek başladı.

Tosun: “Artık birlik zamanıdır” 

Bu kalabalık, Beykoz’da bir şeylerin değişeceğini göstergesidir. Bu geleceğin ayak sesidir. Beykoz’u bundan böyle Beykozlu yönetecek, bu kalabalık onun göstergesidir. Beykoz’da ilgili projelerimizi anlatacağımız toplantılar olacak. Çok daha farklı ortamlarda karşı karşıya geleceğiz. Her şeyi konuşup tartışacağız, hiç merak etmeyin.

SODEP’ in kuruluşundan beri bu mücadelenin içinde olan bir arkadaşınızım. 2004 yılında bu örgütün adayı olduğumda, genel merkez bir başka adayı göstermesi sonucu aday olamadık ve ben küsmeden, darılmadan, kırılmadan o adayımın koluna girerek mahallelere çıktım birlikte çalıştık.

Bugün yine çok sayıda aday adayı arkadaşımız meydana çıktı. Günlerce çalıştılar, emek harcadılar, çaba gösterdiler, mücadele verdiler. Ev ev, sokak sokak dolaştılar. Ben kendilerine yaptıkları çalışmalardan dolayı çok çok teşekkür ediyorum. Biz hepimiz biliyorduk ki içimizden birisi aday olacaktı. Biz bir araya gelerek birlik ve beraberlik mesajları yayınladık. Kim çıkarsa onun yanında el ele, kol kolayız demiştik. Şimdi o gün, bugündür. Hepimiz el ele kol kola vererek bu işin sonunda zafere ulaşacağımıza inanıyorum. Hiç kimsenin bir adım geri kalma lüksü yoktur. Bizlerin de hiç kimseyi ötekileştirme, hiç kimseyi ayrıştırma lüksümüz yoktur. Bir tek kişiyi dışarıda bırakamayız.

“Onların imkanı varsa bizim de inancımız var”

Yunus Emre’nin çok hoşuma giden bir sözü var. “Bölüşürsek tok oluruz, bölünürsek yok oluruz’.

Beykoz’da işler böyle çok da kolay değil. Karşımızdaki güçlerin maddi manevi kuvvetini, imkanlarını hepiniz biliyorsunuz. Ama bizim de inancımız var, herkese açık yüreğimiz var, iddiamız da var. Beykoz’da, Beykoz Belediyesi’ni Beykoz halkı ile beraber kazanacağız. Bakın söylüyorum, bugün Cumhuriyet Halk Partisi’nin adayı olarak karşınızdayım, yarın da tüm Beykozluların adayı olarak sokağa çıkacağım. Unutmayın, herkesten oy alacağız, herkesten oy isteyeceğiz. Kimseye yan gözle bakmayacağız.

“Bütün Beykoz halkının adayıyım”

Unutmayın bu seçimleri kazanmak için bizim oyumuz yetmez. Cumhuriyet Halk Partisi’nin oyu yetmez. Komşunuzdan oy isteyeceksiniz. Esnaftan oy isteyeceğiz. Yeni gençler geliyor, onlardan oy isteyeceğiz. Hangi partili olursa olsun oy isteyeceğiz. Biz hiç kimsenin partisini değiştirecek güce sahip değiliz. Birilerini sevebilirler, sevsinler. Herhangi bir partiye bugüne kadar oy vermiş olabilirler, versinler. Biz bugün Cumhuriyet Halk Partisi’ne ve adayına oy isteyeceğiz. Bu konuda çok dikkatli ve özverili olalım. Aşırı kin ve nefreti bir kenara bırakıp, birbirimize sarılacağız. Sevgiyle, saygıyla, mütevazilikle bütün Beykoz halkına elimizi uzatacağız, gülücükler atacağız. Oy isteyeceğiz ve kazanacağız.

“Beykoz’u, Beykozlularla yönetmeye hazırız”

Yeni bir anlayışın yol göstericiliğine ihtiyacımız var. Beykoz’da iktidarı hedeflemiş, çözüm odaklı, çalışan fikirler ve ilkeler üzerinden bakan, kısır çatışmalara girmeden sevgi ve saygıyı öne çıkaran bir anlayışa ihtiyacımız var. Beykoz’da sorumluluğu üstlenmeye hazırız. Taşın altına elimizi değil gövdemizi koyuyoruz. Bilgimiz de, birikimimiz de, becerimizi, enerjimizi, dürüst ve çalışkan kadrolarımızla hazırız. Hiç kimseyi ötekileştirmeden, hiç kimseyi dışlamadan,  hiç kimseyi kırmadan, üzmeden, incitmeden, bütün Beykozlular adına, el ele, kol kola,  saygı ve sevgiyle, Beykoz’u, Beykozlularla yönetmeye hazırız.

“Beykoz’a eşit mesafede hizmet vereceğiz”

Dediğim dedik, çaldığım düdük anlayışını reddediyoruz. Bütün Beykoz’a eşit hizmet vereceğiz. Ancak yoksul bölgelere pozitif ayrımcılık yapacağız. Genel başkanımızın dediği gibi, harcadığımız her kuruşun hesabını millete vereceğiz. Ortak akılda buluşacağız, alan çalışması yapacağız.

Son olarak biz bir ve bütün olursak bölünmeden parçalanmadan yürürsek Beykoz Belediyesi’ni Cumhuriyet Halk Partisi olarak alacağımıza inanıyorum hepinize katılımınızdan dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

ANAHTAR KELİMELER
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER SİYASET HABERLERİ
  BEYKOZ HABERLERİ HABERLERİ
Büyük İkramiye Beykoz'a Çıktı! Büyük İkramiye Beykoz'a Çıktı! Şans Topu oyununun 931’inci hafta çekilişinde 5 artı 1 bilen 3 kişi, 222 bin 870..
Beykoz'da ki ATM Hırsızları Bakın Neler Çalmış! Beykoz'da ki ATM Hırsızları Bakın Neler Çalmış! İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Beykoz’da ATM’lerden hırsızlık yaptığı tesp..
Beykoz'da Yeni Dolmuş Hattı! Beykoz'da Yeni Dolmuş Hattı! İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Beykoz Kadıköy arasında 10 araçlık yeni bir taks..
Beykoz Belediye Meclisi’nde yeni görev dağılımı yapıldı Beykoz Belediye Meclisi’nde yeni görev dağılımı yapıldı Meclis yeni dönemin ilk toplantısını görevi yeni devralan Murat Aydın başkanlığı..
  GÜNCEL HABERLERİ
Beykozlu Avukatlar Çok Dertli! Beykozlu Avukatlar Çok Dertli! 5 Nisan Avukatlar günü dolayısıyla Beykozlu Avukatlar basın açıklaması yaptı. ..
Frankofoni Haftası 7 Diplomatın Katılımıyla Marmara Üniversitesi’nde Kutlandı. Frankofoni Haftası 7 Diplomatın Katılımıyla Marmara Üniversitesi’nde Kutlandı. 19-22 Mart tarihlerinde Marmara Üniversitesi Anadoluhisarı kampüsünde Marmara Ge..
Yüzlerce Öğrencinin Can Güvenliği Tehlikede! Yüzlerce Öğrencinin Can Güvenliği Tehlikede! Beykoz’daki Atatürk İlkokulu ve Ortaokulu binalarının bulunduğu Vatan Caddesi üz..
Coşkun Tosun'dan Beykozlulara Sabah Sürprizi! Coşkun Tosun'dan Beykozlulara Sabah Sürprizi! CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun, sabah erken saatlerde işine giden..
  SİYASET HABERLERİ
AK Parti İstanbul’da Köklü Değişiklik Bekleniliyor AK Parti İstanbul’da Köklü Değişiklik Bekleniliyor Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde AK Part..
Ekrem İmamoğlu: ''Bizden Olanlar-Olmayanlar Devri Kapanmıştır! Ekrem İmamoğlu: ''Bizden Olanlar-Olmayanlar Devri Kapanmıştır! İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ilk mesaisine başlarken basına açıklamalarda bulundu...
Cemal Sataloğlu: ''Beykozlunun Hukukunu Koruyacağız'' Cemal Sataloğlu: ''Beykozlunun Hukukunu Koruyacağız'' Cumhuriyet Halk Partisi Meclis Üyesi Cemal Sataloğlu, Beykoz Belediye Meclisi’ni..
Murat Aydın 'Yıldırım' Hızıyla Göreve Başladı! Murat Aydın 'Yıldırım' Hızıyla Göreve Başladı! 31 Mart seçimlerinde Beykozluların %50’sine yakınının oyunu alarak seçilen Beyko..
  SPOR HABERLERİ
Beykoz Belediyespor'da Yarı Final Öncesi Dev Maç! Beykoz Belediyespor'da Yarı Final Öncesi Dev Maç! Hentbol Erkekler Türkiye Kupası yarı final ilk maçında Beykoz Belediyespor, Beşi..
Beykoz 1908 Türkiye Şampiyonası'nda! Beykoz 1908 Türkiye Şampiyonası'nda! Temsilcimiz Beykoz 1908, ilçemizi Türkiye şampiyonasında temsil edecek.
Beykoz'un Gururu Anadoluhisarı Atletleri Oldu! Beykoz'un Gururu Anadoluhisarı Atletleri Oldu! Anadoluhisarı Atletizm Takımı, Trabzon Yarı Maratonu'ndan dereceyle geldi.
Murat Aydın: ''Anadoluhisarı'nı Ayağa Kaldıracağız'' Murat Aydın: ''Anadoluhisarı'nı Ayağa Kaldıracağız'' Anadoluhisarı’nda esnaf ziyareti yapan AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Mur..
  TOPLUM HABERLERİ
Bu Görüntü Bizim Ayıbımız! Bu Görüntü Bizim Ayıbımız! Beykoz’un sahillerinde ki, mesire alanlarında ki ve parklarında ki kirliliğe Bel..
AK Gençlik Sokak Hayvanlarına Eğildi! AK Gençlik Sokak Hayvanlarına Eğildi! AK Parti Beykoz Gençlik Kolları, 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü etkinlikler..
İHH Beykoz, Kudüs İçin Ayakta! İHH Beykoz, Kudüs İçin Ayakta! İHH İnsani Yardım Vakfı Beykoz İlçe Temsilciliği'nce düzenlenen "Kudüs"e kandil ..

Sitemizdeki Haberleri Beğeniyor musunuz?


HABER ARŞİVİ
NAMAZ VAKİTLERİ
resmi ilanlar
GÜNLÜK BURÇ
HAVA DURUMU
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Medipol Başakşehir 28 18 3 7 44 15 61 +29
2 Galatasaray 28 16 4 8 59 28 56 +31
3 Beşiktaş 28 15 5 8 60 37 53 +23
4 Trabzonspor 28 14 7 7 50 37 49 +13
5 Yeni Malatyaspor 28 10 10 8 38 37 38 +1
6 Alanyaspor 28 11 12 5 30 34 38 -4
7 Antalyaspor 28 11 12 5 31 45 38 -14
8 Çaykur Rizespor 28 9 9 10 40 40 37 0
9 Kasımpaşa 28 11 13 4 46 50 37 -4
10 Atiker Konyaspor 28 8 8 12 33 33 36 0
11 Kayserispor 28 9 10 9 27 37 36 -10
12 Sivasspor 28 9 11 8 40 43 35 -3
13 MKE Ankaragücü 28 10 13 5 30 42 35 -12
14 Fenerbahçe 28 7 9 12 34 39 33 -5
15 Bursaspor 28 5 10 13 24 33 28 -9
16 Göztepe 28 8 17 3 26 36 27 -10
17 BB Erzurumspor 28 5 13 10 29 38 25 -9
18 Akhisarspor 28 6 16 6 29 46 24 -17
Takım O G M B A Y P AV
1 Gençlerbirliği 14 10 2 2 24 8 32
2 Hatayspor 15 8 2 5 25 9 29
3 Denizlispor 15 8 2 5 27 12 29
4 Ümraniyespor 15 9 4 2 22 12 29
5 Gazişehir Gaziantep FK 15 8 4 3 24 11 27
6 Adana Demirspor 15 7 3 5 26 14 26
7 Altınordu 15 7 4 4 25 14 25
8 Eskişehirspor 15 6 3 6 20 18 24
9 İstanbulspor 14 7 4 3 22 21 24
10 Balıkesirspor Baltok 14 7 4 3 18 17 24
11 Boluspor 14 6 4 4 20 12 22
12 Osmanlıspor FK 15 7 7 1 19 18 22
13 Altay 14 5 5 4 17 13 19
14 Giresunspor 14 4 7 3 15 18 15
15 Adanaspor 14 3 6 5 19 19 14
16 Afjet Afyonspor 14 3 7 4 16 25 13
17 Elazığspor 14 3 8 3 15 22 12
18 Kardemir Karabükspor 15 0 12 3 6 33 3
Takım O G M B A Y P AV
1 Manisa BBSK 15 12 1 2 42 11 38
2 Fatih Karagümrük 16 12 2 2 32 15 38
3 Menemen Belediyespor 16 10 2 4 34 19 34
4 Tuzlaspor 16 10 3 3 36 12 33
5 Sivas Belediyespor 16 8 3 5 28 20 29
6 Bandırmaspor 15 8 4 3 25 15 27
7 Şanlıurfaspor 15 7 3 5 21 12 26
8 Tarsus İdman Yurdu 15 7 4 4 31 23 25
9 Kahramanmaraşspor 16 7 5 4 19 16 25
10 Etimesgut Belediyespor 15 6 3 6 18 13 24
11 Kırklarelispor 16 6 4 6 20 16 24
12 Zonguldak Kömürspor 15 6 4 5 16 13 23
13 Pendikspor 15 5 3 7 22 18 22
14 Bak Spor 15 4 4 7 16 25 19
15 Tokatspor 16 5 8 3 15 18 18
16 Konya Anadolu Selçukspor 15 3 5 7 21 28 16
17 Fethiyespor 16 3 6 7 11 18 16
18 Darıca Gençlerbirliği 16 3 10 3 13 33 12
Takım O G M B A Y P AV
1 Nazilli Belediyespor 15 10 0 5 33 12 35
2 Tire 1922 15 8 0 7 23 8 31
3 Hekimoğlu Trabzon 14 8 1 5 21 7 29
4 Nevşehir Belediyespor 15 7 1 7 30 15 28
5 Ergene Velimeşe 15 8 4 3 22 14 27
6 Artvin Hopaspor 15 6 2 7 16 10 25
7 Karaköprü Belediyespor 15 7 5 3 24 19 24
8 Şile Yıldızspor 14 7 5 2 31 19 23
9 Silivrispor 15 6 4 5 16 9 23
10 Yomraspor 14 5 2 7 18 12 22
11 Erzin Belediyespor 14 5 3 6 22 14 21
12 Erbaaspor 14 5 4 5 18 12 20
13 Gebzespor 15 5 5 5 16 13 20
14 Kozan Belediyespor 15 4 4 7 14 17 19
15 Batman Petrolspor 14 5 5 4 12 15 19
16 Büyükçekmece Tepecikspor 14 5 7 2 16 18 17
17 Körfez Spor Kulübü 15 1 11 3 8 33 6
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 19/04/2019 Kasımpaşa vs Bursaspor
 20/04/2019 Akhisarspor vs Antalyaspor
 20/04/2019 Trabzonspor vs Yeni Malatyaspor
 20/04/2019 Galatasaray vs Kayserispor
 20/04/2019 Göztepe vs BB Erzurumspor
 21/04/2019 MKE Ankaragücü vs Atiker Konyaspor
 21/04/2019 Medipol Başakşehir vs Çaykur Rizespor
 21/04/2019 Alanyaspor vs Fenerbahçe
 22/04/2019 Sivasspor vs Beşiktaş
 20/04/2019 Trabzonspor - Yeni Malatyaspor Trabzonspor ligdeki son 6 maçında hiç kaybetmedi  Trabzonspor yenilmez
 19/04/2019 Kasımpaşa - Bursaspor Bursaspor ligde deplasmandaki son 6 maçında hiç kazanamadı  Kasımpaşa yenilmez
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 19/04/2019 Elazığspor vs Osmanlıspor FK
 20/04/2019 Giresunspor vs Denizlispor
 20/04/2019 Ümraniyespor vs Eskişehirspor
 20/04/2019 Gençlerbirliği vs İstanbulspor
 21/04/2019 Boluspor vs Gazişehir Gaziantep FK
 21/04/2019 Afjet Afyonspor vs Altınordu
 21/04/2019 Altay vs Hatayspor
 21/04/2019 Adanaspor vs Adana Demirspor
 22/04/2019 Balıkesirspor Baltok vs Kardemir Karabükspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 21/04/2019 Anadolu Selçukspor vs Darıca Gençlerbirliği
 21/04/2019 Bak Spor vs Sivas Belediyespor
 21/04/2019 Bandırmaspor vs Menemen Belediyespor
 21/04/2019 Etimesgut Belediyespor vs Kahramanmaraşspor
 21/04/2019 Manisa BBSK vs Fethiyespor
 21/04/2019 Pendikspor vs Tuzlaspor
 21/04/2019 Şanlıurfaspor vs Tokatspor
 21/04/2019 Tarsus İdman Yurdu vs Fatih Karagümrük
 21/04/2019 Zonguldak Kömürspor vs Kırklarelispor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 21/04/2019 Batman Petrolspor vs Kozan Belediyespor
 21/04/2019 Büyükçekmece Tepecikspor vs Nazilli Belediyespor
 21/04/2019 Erbaaspor vs Karaköprü Belediyespor
 21/04/2019 Ergene Velimeşe vs Silivrispor
 21/04/2019 Erzin Belediyespor vs Körfez Spor Kulübü
 21/04/2019 Hekimoğlu Trabzon vs Tire 1922
 21/04/2019 Şile Yıldızspor vs Nevşehir Belediyespor
 21/04/2019 Yomraspor vs Artvin Hopaspor
 21/04/2019 Yomraspor - Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor ligde deplasmandaki son 7 maçında hiç kazanamadı  Yomraspor yenilmez
Yukarı