HABER AKIŞI

CHP Beykoz'da Aday Coşkuyla Karşılandı!

 Tarih: 31-01-2019 16:43:00  -   Güncelleme: 16-03-2019 02:22:33
Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun, CHP Beykoz İlçe Başkanlığı binasında adaylık açıklaması şova dönüştü.

Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun, CHP Beykoz İlçe Başkanlığı binasında adaylık açıklaması şova dönüştü.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Beykoz Belediye Başkan adayını açıklaması merakla bekleniyorken, İstanbul ilçelerinin basına servis edilmesi ve Beykoz adayının henüz belli olmamasıyla, Beykoz’da meraklı bekleyiş Pazar gecesi CHP Genel Merkezi’nin Beykoz Belediye Başkan Adayı olarak Coşkun Tosun ismini açıklamasıyla son buldu.

Beykoz’da Belediye Başkan Adayı arayışını uzun süre bekleyen Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Aydın Düzgün, vakit kaybetmeden Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun’un ilçe örgütüne basın açıklaması yapması için bütün ilçe örgütüne mesaj atarak ilçe binasına davet etti.

İlçe binalarında gerçekleştirilen basın açıklamasına, CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün, Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun, Gençlik Kolları Başkanı Ozan Yılmaz, Belediye Başkan Aday Adaylarından Dr. Devrim Altıntaş, Can Cenberoğlu katıldı. Geri kalan Belediye Başkan Aday Adayları ise CHP İstanbul İl Başkanlığı’nda düzenlenen yemek programında oldukları için katılamadılar.

Programın açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Aydın Düzgün, sözlerine “Karşımızda 16 yıldır, yorulmuş, yıpranmış, halkın gözünde her geçen gün kan kaybeden ve sonuç olarak siyasi misyonunun artık sonuna gelmiş, bir siyasi irade var” diyerek başladı.

Düzgün sözlerine şöyle devam etti;

Beykoz başka ilçelere benzemez

“16 yıldır bu iradeye oy veren, yorulmuş, bıkmış, yorgun düşmüş üzülen ve ekonomik kıskaçta her geçen gün daha da çok bunalan Beykozlu seçmen kardeşlerimiz var. Biz CHP Beykoz İlçe Başkanlığı olarak, bu kardeşlerimizin oylarını almaya, birinci derece talibiz. Şu andan itibaren bizlerin görevi bu kardeşlerimizin önce gönüllerini almaktır. İnanıyorum ki onlar bizlerin samimiyetine inandıkları anda, mutlaka bizlerin yanında olacaklar ve oylarını da büyük bir mutlulukla vereceklerdir.

Beykozumuz bazı semtler gibi 10 yıllık, 5 yıllık, 20 yıllık bir ilçe değildir. Beykoz bir tarihtir. Sancaktepe, Çekmeköy, Zeytinburnu, Esenyurt’a benzemez.

3000 yıllık tarihi mirasın en eski en güzel ilçelerinden, biridir. Ancak üzülerek söylüyorum ki 39 ilçede geri kalmışlık da birincidir. Buna rağmen Beykoz büyük bir aile gibidir. Biri üzüldü mü diğeri de üzülen bir Anadolu kasabası gibidir. Tokatköy’den Yenimahalle ye kadar bir bütündür.

Beykozlu dışarıdan beylikdüzü escort gelip ahkam kesen insanı sevmez

O yüzden çok net olarak görüyorum ve söylüyorum; “Beykozlu dışarıdan gelip ahkam kesen insanları fazla sevmez. Onlarla samimi olamaz. Özetle Beykozlu yabancılara güvenmez. Beykozlu kendi insanını ister ve onu sever. Bu yüzden yabancılara 2 ay Beykoz’da misafirperverliğimizi göstereceğiz ve onu geldiği yere hep beraber uğurlayacağız”

Evet Sevgili Beykozlular şimdi bu saatten sonra şunu herkesin bilmesini ve iyi anlamasını isterim. Partimizdeki Aday Adayı arkadaşlarımızın yarışı sonlandı. Bu güne kadar nasıl gelindiyse bundan sonrada daha da artan bir disiplin ve herkesin parti hiyerarşisine uymak konusunda dikkatli olması gereğini vurgulamak isterim. Zira adayımız partimizin adayıdır.

CHP İlçe başkanlığı iradesi her şeyin üstündedir, böylede olmalıdır. Bugüne kadar ki seçimleri göz önüne aldığımız da aday ve ilçe başkanlığı arasındaki çekişmelerin uyumsuzlukların ve anlaşmazlıkların hazin sonuçlarını çok iyi bilen bir CHP İlçe Başkanlığı ve yönetiminin görevde olduğunu hiç kimse unutmasın.

O yüzden adayımız CHP’nin adayıdır. Beykoz halkının adayıdır. Birilerinin adayı değildir. Bunu herkesin iyi anlamasını istiyorum. CHP Beykoz iradesi öndedir. Yol göstericidir. Bünyemizde kurduğumuz AR-GE komisyonumuz yol haritamızı da hazırlamıştır.

Adayın o olmasından veya bu olmasından daha önemli olan ekonomik nedenlerden dolayı yorgun ve bıkmış , imar ve mülkiyet sorunlarından bunalmış , çocuklarının eğitim sorunundan bıkan Beykozlu bizlere çok ağır bir görev vermektedir. Bu görev Beykozlunun artık bu iradeden kurtulma ve nefes almasıdır. Bunun üstünde hiçbir amaç ve görevimiz yoktur ve bunu da mutlaka başaracağız. Hep beraber başaracağız.” şeklinde konuştu.

İlçe Başkanı Aydın Düzgün’ün yaptığı konuşmanın ardından Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun, Beykozlu CHP’lileri seslendi.

Coşkun Tosun’un konuşmasına ilçe başkanına, Belediye başkan aday adaylarına ve kendisine destek veren herkese teşekkür ederek başladı.

Tosun: “Artık birlik zamanıdır” 

Bu kalabalık, Beykoz’da bir şeylerin değişeceğini göstergesidir. Bu geleceğin ayak sesidir. Beykoz’u bundan böyle Beykozlu yönetecek, bu kalabalık onun göstergesidir. Beykoz’da ilgili projelerimizi anlatacağımız toplantılar olacak. Çok daha farklı ortamlarda karşı karşıya geleceğiz. Her şeyi konuşup tartışacağız, hiç merak etmeyin.

SODEP’ in kuruluşundan beri bu mücadelenin içinde olan bir arkadaşınızım. 2004 yılında bu örgütün adayı olduğumda, genel merkez bir başka adayı göstermesi sonucu aday olamadık ve ben küsmeden, darılmadan, kırılmadan o adayımın koluna girerek mahallelere çıktım birlikte çalıştık.

Bugün yine çok sayıda aday adayı arkadaşımız meydana çıktı. Günlerce çalıştılar, emek harcadılar, çaba gösterdiler, mücadele verdiler. Ev ev, sokak sokak dolaştılar. Ben kendilerine yaptıkları çalışmalardan dolayı çok çok teşekkür ediyorum. Biz hepimiz biliyorduk ki içimizden birisi aday olacaktı. Biz bir araya gelerek birlik ve beraberlik mesajları yayınladık. Kim çıkarsa onun yanında el ele, kol kolayız demiştik. Şimdi o gün, bugündür. Hepimiz el ele kol kola vererek bu işin sonunda zafere ulaşacağımıza inanıyorum. Hiç kimsenin bir adım geri kalma lüksü yoktur. Bizlerin de hiç kimseyi ötekileştirme, hiç kimseyi ayrıştırma lüksümüz yoktur. Bir tek kişiyi dışarıda bırakamayız.

“Onların imkanı varsa bizim de inancımız var”

Yunus Emre’nin çok hoşuma giden bir sözü var. “Bölüşürsek tok oluruz, bölünürsek yok oluruz’.

Beykoz’da işler böyle çok da kolay değil. Karşımızdaki güçlerin maddi manevi kuvvetini, imkanlarını hepiniz biliyorsunuz. Ama bizim de inancımız var, herkese açık yüreğimiz var, iddiamız da var. Beykoz’da, Beykoz Belediyesi’ni Beykoz halkı ile beraber kazanacağız. Bakın söylüyorum, bugün Cumhuriyet Halk Partisi’nin adayı olarak karşınızdayım, yarın da tüm Beykozluların adayı olarak sokağa çıkacağım. Unutmayın, herkesten oy alacağız, herkesten oy isteyeceğiz. Kimseye yan gözle bakmayacağız.

“Bütün Beykoz halkının adayıyım”

Unutmayın bu seçimleri kazanmak için bizim oyumuz yetmez. Cumhuriyet Halk Partisi’nin oyu yetmez. Komşunuzdan oy isteyeceksiniz. Esnaftan oy isteyeceğiz. Yeni gençler geliyor, onlardan oy isteyeceğiz. Hangi partili olursa olsun oy isteyeceğiz. Biz hiç kimsenin partisini değiştirecek güce sahip değiliz. Birilerini sevebilirler, sevsinler. Herhangi bir partiye bugüne kadar oy vermiş olabilirler, versinler. Biz bugün Cumhuriyet Halk Partisi’ne ve adayına oy isteyeceğiz. Bu konuda çok dikkatli ve özverili olalım. Aşırı kin ve nefreti bir kenara bırakıp, birbirimize sarılacağız. Sevgiyle, saygıyla, mütevazilikle bütün Beykoz halkına elimizi uzatacağız, gülücükler atacağız. Oy isteyeceğiz ve kazanacağız.

“Beykoz’u, Beykozlularla yönetmeye hazırız”

Yeni bir anlayışın yol göstericiliğine ihtiyacımız var. Beykoz’da iktidarı hedeflemiş, çözüm odaklı, çalışan fikirler ve ilkeler üzerinden bakan, kısır çatışmalara girmeden sevgi ve saygıyı öne çıkaran bir anlayışa ihtiyacımız var. Beykoz’da sorumluluğu üstlenmeye hazırız. Taşın altına elimizi değil gövdemizi koyuyoruz. Bilgimiz de, birikimimiz de, becerimizi, enerjimizi, dürüst ve çalışkan kadrolarımızla hazırız. Hiç kimseyi ötekileştirmeden, hiç kimseyi dışlamadan,  hiç kimseyi kırmadan, üzmeden, incitmeden, bütün Beykozlular adına, el ele, kol kola,  saygı ve sevgiyle, Beykoz’u, Beykozlularla yönetmeye hazırız.

“Beykoz’a eşit mesafede hizmet vereceğiz”

Dediğim dedik, çaldığım düdük anlayışını reddediyoruz. Bütün Beykoz’a eşit hizmet vereceğiz. Ancak yoksul bölgelere pozitif ayrımcılık yapacağız. Genel başkanımızın dediği gibi, harcadığımız her kuruşun hesabını millete vereceğiz. Ortak akılda buluşacağız, alan çalışması yapacağız.

Son olarak biz bir ve bütün olursak bölünmeden parçalanmadan yürürsek Beykoz Belediyesi’ni Cumhuriyet Halk Partisi olarak alacağımıza inanıyorum hepinize katılımınızdan dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

ANAHTAR KELİMELER
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER SİYASET HABERLERİ
  BEYKOZ HABERLERİ HABERLERİ
Riva Bayramda da Doldu Taştı Riva Bayramda da Doldu Taştı İstanbullular’ın yaz aylarındaki gözde tatil mekânı Riva, Kurban Bayramı’nda da ..
Beykoz’da Kurban Bayramı Sevinci  Beykoz’da Kurban Bayramı Sevinci Kardeşlik, paylaşma, iyilik ve yakınlaşmaya vesile olan Kurban Bayramı Beykoz Be..
"Beykoz Karpuz Festivali" nin Tadına Doyulmadı Osmanlı’dan bu yana üretilen meşhur Beykoz karpuzu “Karpuz Festivali”yle damakla..
Çocuklar Beykoz Çayırı'nı Şenlendirdi Çocuklar Beykoz Çayırı'nı Şenlendirdi Beykoz Belediyesi ve Beykoz Müftülüğü’nün Tarihi Beykoz Çayırı’nda Cami ve Yaz K..
  GÜNCEL HABERLERİ
SIMSICAK YAZ AKŞAMLARINI HATIRLATAN TASARIMLAR SIMSICAK YAZ AKŞAMLARINI HATIRLATAN TASARIMLAR Vakko kadını, İlkbahar/Yaz sezonunda renklerin orkestra şefliğini yapıyor. Renk ..
İmar Barışı Süresi 6 Ay Uzatıldı İmar Barışı Süresi 6 Ay Uzatıldı Resmi Gazete’de yayımlanan kararda, 31 Aralık 2017’den önce yapılmış ruhsatsız v..
Türkiye'nin En Güzel Mesire Alanı Beykoz'da Açıldı Türkiye'nin En Güzel Mesire Alanı Beykoz'da Açıldı İstanbul’un eşsiz manzarasının en yüksekten izlendiği, seyir terasları, piknik, ..
Anadoluhisarı'nın Yeri, Küçüksu Çayırı'nın Yanıdır! Anadoluhisarı'nın Yeri, Küçüksu Çayırı'nın Yanıdır! MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli başkanlığında organize edilen STK ve iş dünyası..
  SİYASET HABERLERİ
AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Kim Olacak? AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Kim Olacak? Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sonbahar olarak ..
AK Parti Beykoz'da Değişim Olacak mı? AK Parti Beykoz'da Değişim Olacak mı? Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sonbahar olarak ..
Sandıklarda İmamoğlu Rüzgarı Sandıklarda İmamoğlu Rüzgarı Yüksek Seçim Kurulu tarafından 31 Mart Mahalli Seçimlerinde usulsüzlük ve kanuns..
AK Parti Teşkilatı Ethem Çekiç’e Emanet! AK Parti Teşkilatı Ethem Çekiç’e Emanet! AK Parti Beykoz’da Teşkilatlanmadan Sorumlu İlçe Başkan Yardımcılığı görevine ba..
  SPOR HABERLERİ
Hisarlı Atletler Beykoz'u Gururlandırdı! Hisarlı Atletler Beykoz'u Gururlandırdı! Ülkemizde ve yurt dışında düzenlenen koşu ve maratonlara katılan Anadoluhisarı İ..
Spor Camiasının Yüz Akı; Anadoluhisarı! Spor Camiasının Yüz Akı; Anadoluhisarı! Anadoluhisarı İdman Yurdu Spor Kulübü Yönetim Kurulu, yaklaşan olağan seçimli ge..
Beykoz Belediyespor'da Yarı Final Öncesi Dev Maç! Beykoz Belediyespor'da Yarı Final Öncesi Dev Maç! Hentbol Erkekler Türkiye Kupası yarı final ilk maçında Beykoz Belediyespor, Beşi..
Beykoz 1908 Türkiye Şampiyonası'nda! Beykoz 1908 Türkiye Şampiyonası'nda! Temsilcimiz Beykoz 1908, ilçemizi Türkiye şampiyonasında temsil edecek.
  TOPLUM HABERLERİ
Kanlıca Yoğurt Festivalinde Lezzet Şöleni Kanlıca Yoğurt Festivalinde Lezzet Şöleni Beykoz’un meşhur lezzetlerinden Tarihi Kanlıca Yoğurdu, "4. Beykoz Kanlıca Yoğur..
Ahmet Erkurtoğlu ile Samimi Söyleşi Ahmet Erkurtoğlu ile Samimi Söyleşi Samimiyeti ve güleryüzlülüğü ile birçok Beykozlunun gönlüne girmeyi başarmış ve ..
Hacı Hayriye Annemiz Dualarla Anılıyor Hacı Hayriye Annemiz Dualarla Anılıyor Kastamonu’da doğup büyümüş merhume Hacı Hayriye Anne çok küçük yaşlarda aldığı e..
Bu Görüntü Bizim Ayıbımız! Bu Görüntü Bizim Ayıbımız! Beykoz’un sahillerinde ki, mesire alanlarında ki ve parklarında ki kirliliğe Bel..
  EMLAK HABERLERİ
Antalya’da kiralık daire fiyatları ne kadar? Antalya’da kiralık daire fiyatları ne kadar? Antalya’da ev kiralamadan önce bilinmesi gerekenler… Antalya’da kiralık daire ..

Sitemizdeki Haberleri Beğeniyor musunuz?


HABER ARŞİVİ
NAMAZ VAKİTLERİ
resmi ilanlar
GÜNLÜK BURÇ
HAVA DURUMU
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Galatasaray 34 20 5 9 72 36 69 +36
2 Medipol Başakşehir 34 19 5 10 49 22 67 +27
3 Beşiktaş 34 19 7 8 72 46 65 +26
4 Trabzonspor 34 18 7 9 64 46 63 +18
5 Yeni Malatyaspor 34 13 13 8 47 46 47 +1
6 Fenerbahçe 34 11 10 13 44 44 46 0
7 Antalyaspor 34 13 15 6 39 55 45 -16
8 Atiker Konyaspor 34 9 8 17 40 38 44 +2
9 Alanyaspor 34 12 14 8 37 43 44 -6
10 Kayserispor 34 10 13 11 35 50 41 -15
11 Çaykur Rizespor 34 9 11 14 48 50 41 -2
12 Sivasspor 34 10 13 11 49 54 41 -5
13 MKE Ankaragücü 34 11 16 7 38 53 40 -15
14 Kasımpaşa 34 11 17 6 53 62 39 -9
15 Göztepe 34 11 18 5 37 42 38 -5
16 Bursaspor 34 7 11 16 28 37 37 -9
17 BB Erzurumspor 34 8 15 11 36 43 35 -7
18 Akhisarspor 34 6 19 9 33 54 27 -21
Takım O G M B A Y P AV
1 Hatayspor 17 10 2 5 30 10 35
2 Gençlerbirliği 17 11 4 2 26 13 35
3 Denizlispor 17 9 2 6 33 12 33
4 Adana Demirspor 17 9 3 5 32 15 32
5 Altınordu 17 9 4 4 30 15 31
6 Ümraniyespor 17 9 5 3 25 17 30
7 Gazişehir Gaziantep 17 8 5 4 26 15 28
8 Boluspor 17 8 5 4 25 18 28
9 İstanbulspor 17 8 5 4 27 28 28
10 Balıkesirspor Baltok 17 8 6 3 26 23 27
11 Eskişehirspor 17 7 4 6 23 22 27
12 Altay 17 7 5 5 24 15 26
13 Osmanlıspor FK 17 8 7 2 22 19 26
14 Giresunspor 17 6 8 3 19 22 21
15 Adanaspor 17 3 8 6 21 25 15
16 Afjet Afyonspor 17 3 8 6 19 30 15
17 Elazığspor 17 3 10 4 19 28 13
18 Kardemir Karabükspor 17 0 14 3 7 43 3
Takım O G M B A Y P AV
1 Manisa BBSK 17 13 2 2 45 13 41
2 Fatih Karagümrük 17 13 2 2 35 15 41
3 Menemen Belediyespor 17 10 2 5 34 19 35
4 Tuzlaspor 17 10 4 3 36 14 33
5 Sivas Belediyespor 17 9 3 5 36 21 32
6 Etimesgut Belediyespor 17 8 3 6 24 13 30
7 Bandırmaspor 17 9 5 3 28 20 30
8 Tarsus İdman Yurdu 17 8 5 4 35 26 28
9 Pendikspor 17 7 3 7 30 22 28
10 Şanlıurfaspor 17 7 4 6 23 15 27
11 Kırklarelispor 17 7 4 6 22 17 27
12 Zonguldak Kömürspor 17 7 5 5 19 16 26
13 Kahramanmaraşspor 17 7 6 4 21 21 25
14 Konya Anadolu Selçukspor 17 5 5 7 28 32 22
15 Bak Spor 17 4 5 8 16 28 20
16 Fethiyespor 17 4 6 7 14 18 19
17 Tokatspor 17 5 9 3 15 20 18
18 Darıca Gençlerbirliği 17 3 11 3 13 36 12
Takım O G M B A Y P AV
1 Nazilli Belediyespor 16 10 0 6 35 14 36
2 Tire 1922 16 9 0 7 29 10 34
3 Hekimoğlu Trabzon 16 9 2 5 23 9 32
4 Nevşehir Belediyespor 16 7 2 7 30 16 28
5 Ergene Velimeşe 16 8 5 3 22 15 27
6 Karaköprü Belediyespor 16 8 5 3 25 19 27
7 Silivrispor 16 7 4 5 18 10 26
8 Artvin Hopaspor 16 6 3 7 17 13 25
9 Erzin Belediyespor 16 6 4 6 31 18 24
10 Erbaaspor 16 6 4 6 20 13 24
11 Şile Yıldızspor 16 7 7 2 32 24 23
12 Gebzespor 16 6 5 5 18 14 23
13 Yomraspor 16 5 4 7 20 17 22
14 Batman Petrolspor 16 6 6 4 15 17 22
15 Kozan Belediyespor 16 5 4 7 17 18 22
16 Büyükçekmece Tepecikspor 16 6 7 3 19 20 21
17 Körfez Spor Kulübü 16 1 12 3 9 37 6
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 16/08/2019 Yukatel Denizlispor vs Galatasaray
 17/08/2019 Gençlerbirliği vs Çaykur Rizespor
 17/08/2019 Kayserispor vs Alanyaspor
 17/08/2019 Sivasspor vs Beşiktaş
 18/08/2019 Göztepe vs Antalyaspor
 18/08/2019 Konyaspor vs MKE Ankaragücü
 18/08/2019 Kasımpaşa vs Trabzonspor
 18/08/2019 Yeni Malatyaspor vs İstanbul Başakşehir
 19/08/2019 Fenerbahçe vs Gazişehir Gaziantep
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 16/08/2019 Giresunspor vs Menemen Belediyespor
 17/08/2019 Fatih Karagümrük vs Bursaspor
 17/08/2019 Adana Demirspor vs Balıkesirspor
 17/08/2019 Osmanlıspor FK vs Boluspor
 18/08/2019 Hatayspor vs Altınordu
 18/08/2019 BB Erzurumspor vs İstanbulspor
 18/08/2019 Akhisarspor vs Adanaspor
 18/08/2019 Altay vs Ümraniyespor
 19/08/2019 Eskişehirspor vs Keçiörengücü
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 31/08/2019 Etimesgut Belediyespor vs Niğde Anadolu FK
 01/09/2019 Bayburt İÖİ vs Elazığspor
 01/09/2019 Sivas Belediyespor vs Kardemir Karabükspor
 01/09/2019 Van BBSK vs Bandırmaspor
 01/09/2019 Ankara Demirspor vs Bodrumspor
 01/09/2019 Kastamonuspor 1966 vs Tuzlaspor
 01/09/2019 Eyüpspor vs Kırşehir Belediyespor
 01/09/2019 Utaş Uşakspor vs Kahramanmaraşspor
 01/09/2019 Sakaryaspor vs Ergene Velimeşe
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 31/08/2019 Silivrispor vs Erzin Spor
 31/08/2019 Sultanbeyli Bld. vs Manisaspor
 01/09/2019 Artvin Hopaspor vs Yomraspor
 01/09/2019 Karaköprü Belediyespor vs Şile Yıldızspor
 01/09/2019 Yeni Orduspor vs 68 Aksaray Belediyespor
 01/09/2019 Düzcespor vs Kızılcabölükspor
 01/09/2019 Serik Belediyespor vs 24 Erzincanspor
 01/09/2019 Tokatspor vs Çatalcaspor
 01/09/2019 Buca FK vs Çankaya FK
Yukarı