HABER AKIŞI

Cemal Sataloğlu, Beykoz Belediyesi'ni topa tuttu!

 Tarih: 06-01-2020 16:11:53
İBB ve Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi Cemal Sataloğlu, çok çarpıcı açıklamalar yaptı.
İBB ve Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi Cemal Sataloğlu, çok çarpıcı açıklamalar yaptı. 

Yeni yılı kutlayarak konuşmasına başlayan Meclis Üyesi Cemal Sataloğlu, ''
Beykoz Belediyesinin 2020 yılı bütçesi hatırladığınız üzere 696 milyon 825 bin lira.. Beykoz’da birikmiş sorunlar var. Bu sorunların çözümü için adımlar atılmalı acilen'' dedi. 


Seçimden önce sorunlar çözüldü hazır Beykoz’u aldım noktasından “Beykoz doğal sit alanı çivi çakamazsınız “noktasına daha yeni geldi bu yönetim diyen Meclis Üyesi Cemal Sataloğlu, merkezi iktidar ile ortak çalışmalar yapılması gerektiğini ifade etti. 
Fakat bu yönetim ne yapıyor diye sorgulayan Sataloğlu, Beykoz Belediyesi'ni bombaladı. Sataloğlu, ''Emekçi kardeşlerimize baskı uyguluyor. 
Ne yapıyor? Sendikanızı  değiştirin veya sendikadan  istifa edin başka bir sendikaya geçin  diyor...Ekmeğinizden olursunuz diyor.. Ne diyor hatta tarih ve saat veriyor.. şu tarihte şu saate kadar yapın diyor.. tehdit ve şantaj yapıyor.. Bunu kim yapıyor..Yönetimden onay aldığını söyleyen bir bürokrat yapıyor.... Bunu niçin yapıyor..Sarı sendika için yapıyor.. Bildiğiniz üzere  sarı sendika ,işçiden çok işverenin menfaatlerini kollayan,işçi haklarının alınmasına yönelik hareketleri engelleyen ve kısıtlayan işveren ile kol kola olan sendikadır'' dedi. 


Cemal Sataloğlu'nun açıklamaları şu şekilde devam etti: 

Yılı 2020.... 21.yüzyıldayız..
Beykoz Belediye yönetiminin  başka bir işi kalmadı mı..
Beykoz’un sorunlarını çözdünüzde.. 
Bu mu eksik kaldı sizin açınızdan.
Görev alanınızda olmayan işlerle uğraşmayınız işnize bakın projeler üretiniz..
 
 
Suç işliyorsunuz...
Sendikal hakların kullanılmasını engelleyemezsiniz..
Sizlere hukuku bir kez daha hatırlatıyorum..
Çalışanın hangi sendikayı seçeceği işverenin haddi değildir.
Bu anayasa ihlalidir.Dahasını söyleyeyim TCK 118.maddesine  göre hapis cezası gerektiren bir suçtur.
Bir kimseye, karşı bir sendikaya üye olmaya veya olmamaya,sendikanın faaliyetlerine katılmaya ve katılmamaya sendikadan veya sendika yönetimindeki görevinden ayrılmaya zorlamak amacıyla  cebir veya tehdit kullanan kişi altı aydan iki yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.TCK 118.maddesinin 1.fıkrası..
Cebir veya tehdit kullanılarak ya da hukuka aykırı başka bir davranışla bir sendikanın faaliyetlerinin engellenmesi halinde bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.TCK 118.maddesinin 2. Fıkrası..
Ayrıca,
Sendikal haklarının kullanılmasının engellenmesi suçunun  birden fazla kişi tarafından birlikte yani örneğin sendika temsilcisi aracılığıyla yaptırılması TCK 119.maddesinin 1.maddesi c fıkrasınca ve ayrıca kamu görevinin sağladığı nüfuzu kötüye kullanılmak suretiyle işlenmesi TCK 119.maddesinin 1.maddesinin e fıkrası uyarınca verilecek ceza bir kat artırılır.
Beykoz’un sorunlarını çözmek için uğraşınız..
Beykoz’un sorunu belediyemizde çalışan emekçi kardeşlerimizin hangi sendiya kayıtlı olması gerektiği değil.. 
Beykoz’un sorunu prestij caddeleride değil Beykoz’un sorunu imar..
Prestij caddeleri için filmler yapıyorsunuz.. Önceki AK parti yönetimi maketler gösterirdi siz bunu biraz geliştirdiniz film gösteriyorsunuz.
Beykoz’un sorunlarını öyle kısa filmler ile çözemezsiniz
Beykoz sorunu SİT, Beykoz’un sorunu Boğaziçi ön görünüm...
Bu sorunlar için neler  yaptınız...Çıkın anlatın şunları şunları  yaptık-yapıyoruz deyin .. bizde öğrenelim Beykozluda öğrensin..
Bu mecliste bunları tartışalım, konuşalım.. halkın menfaati için ortak bir yol bulalım..
Meclis açıldığında yani seçimden sonraki ilk meclis toplantısında sorunları beraber çözelim dedik
Beykoz’da yeni bir sayfa açalım dedik...
Artık ben yaptım oldu olacak devri bitti Beykoz’da .. 
Beykoz’un sorunlarını beraber çözelim, çalışmanızı yapın, halkın menfaatine gelebilecek her sorunun çözümü için destek olalım.. 
  Gerekirse bunun kavgasını birlikte  yapalım
   Saygılarımla ..teşekkür ederim..''
 
 
 
 
 
 
 
 
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER SİYASET HABERLERİ
  BEYKOZ HABERLERİ HABERLERİ
Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı'nın baba acısı! Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı'nın baba acısı! Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı’nın eşi Fatma Katırcı’nın babası Ahmet Temurok ha..
Beykoz'da çiftlikte yangın çıktı! Hayvanlar kurtarıldı Beykoz'da çiftlikte yangın çıktı! Hayvanlar kurtarıldı Beykoz’da gece saatlerinde bir çiftlikte bulunan ve içerisinde çobanların kaldığ..
Beykoz Üniversitesi, uçuşa hazır! Beykoz Üniversitesi, uçuşa hazır! Beykoz Üniversitesi istihdam konusunda anlamlı bir adım atıyor.
Beykoz Mecidiye Kasrı güzelliğiyle büyülüyor! Nasıl gidilir? Girişler ücretli mi? Hangi günler açık? Beykoz Mecidiye Kasrı güzelliğiyle büyülüyor! Nasıl gidilir? Girişler ücretli mi? Hangi günler açık? TBMM Milli Saraylar tarafından restore edilerek hizmete açılan ve güzelliğiyle g..
  GÜNCEL HABERLERİ
İSKİ, Çavuşbaşı ve Beykoz'da kapsamlı çalışma başlattı! İSKİ, Çavuşbaşı ve Beykoz'da kapsamlı çalışma başlattı! Çavuşbaşı’nda bulunan dere havzalarında İSKİ, ıslah çalışmalarını başlattı...
Elmalı Barajı'nda ne kadar su var? Doluluk oranı ne? Elmalı Barajı'nda ne kadar su var? Doluluk oranı ne? Beykoz Aktüel Haber Gazetesi, Elmalı Barajı’nın tadilatından bu sürece kadar her..
550 bin lira değerinde çalmışlardı! Yakalandılar 550 bin lira değerinde çalmışlardı! Yakalandılar Beykoz'da bir iş yerinden ve evden 550 bin TL değerinde ziynet eşyası çalan 4 şa..
Dikkat! Beykoz'a asit yağmuru yağacak Dikkat! Beykoz'a asit yağmuru yağacak Beykoz'a asit yağmuru yağması bekleniliyor.
  SİYASET HABERLERİ
Hanefi Dilmaç: Bundan önce ki Belediye Başkan Yardımcıları… Hanefi Dilmaç: Bundan önce ki Belediye Başkan Yardımcıları… 10 Ocak Gazeteciler günü dolayısıyla Beykoz yerel basını ile buluşan AK Parti Be..
Sandıklar açıldı: CHP Beykoz İlçe Başkanı belli oldu! Sandıklar açıldı: CHP Beykoz İlçe Başkanı belli oldu! Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz 37. Olağan Kongresi sonuçlandı. CHP Beykoz’un yen..
CHP Beykoz İlçe Başkanı belli oluyor! CHP Beykoz İlçe Başkanı belli oluyor! CHP Beykoz 37. Olağan Kongresi oylamaya geçildi. CHP Beykoz, ilçe başkanını bekl..
Cemal Sataloğlu, Beykoz Belediyesi'ni topa tuttu! Cemal Sataloğlu, Beykoz Belediyesi'ni topa tuttu! İBB ve Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi Cemal Sataloğlu, çok çarpıcı açıklamalar y..
  SPOR HABERLERİ
Soğuksu evinde yıkıldı! Soğuksu evinde yıkıldı! Soğuksu, evinde oynadığı maçta Kağıthane'ye 3-1 yenildi.
Gümüşsuyu, ilk mağlubiyetini aldı! Gümüşsuyu, ilk mağlubiyetini aldı! Beykoz temsilcisi Gümüşsuyuspor ilk mağlubiyetini yaşadı.
Türkiye, bu tribünleri konuşuyor: Lig Amatör taraftar süper! Türkiye, bu tribünleri konuşuyor: Lig Amatör taraftar süper! Beykoz 1908, evinde Çekmeköyspor'u mağlup ederek 2.'liğe yükseldi. Tribünler sta..
Bu hafta hangi maçlara gidebilirsiniz? Maç takvimi belli oldu! Bu hafta hangi maçlara gidebilirsiniz? Maç takvimi belli oldu! Beykoz amatör spor kulüplerinin 11 - 12 Ocak 2020 tarihli maç programları belli ..
  TOPLUM HABERLERİ
11 MİLYON AĞAÇ 11 MİLYON AĞAÇ Ağaç Dikme Seferberliği başlatıldı.
Kanlıca Yoğurt Festivalinde Lezzet Şöleni Kanlıca Yoğurt Festivalinde Lezzet Şöleni Beykoz’un meşhur lezzetlerinden Tarihi Kanlıca Yoğurdu, "4. Beykoz Kanlıca Yoğur..
Ahmet Erkurtoğlu ile Samimi Söyleşi Ahmet Erkurtoğlu ile Samimi Söyleşi Samimiyeti ve güleryüzlülüğü ile birçok Beykozlunun gönlüne girmeyi başarmış ve ..
Hacı Hayriye Annemiz Dualarla Anılıyor Hacı Hayriye Annemiz Dualarla Anılıyor Kastamonu’da doğup büyümüş merhume Hacı Hayriye Anne çok küçük yaşlarda aldığı e..
  ULUSAL HABERLERİ
İstanbul'da otobüsler ne zaman ücretsiz? İstanbul'da otobüsler ne zaman ücretsiz? İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi, 12 Aralık’taki toplantısında 2020 yılında ..
Erdoğan ve Çelikbilek Birlikte Ödül Verdi! Erdoğan ve Çelikbilek Birlikte Ödül Verdi! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dolmabahçe Sarayı’nda düzenlenen, Başkanlığı..
İlim Yayma Ödülleri İçin Geri Sayım Başladı! İlim Yayma Ödülleri İçin Geri Sayım Başladı! 22 Aralık'ta sahiplerini bulacak İlim Yayma Ödülleri için geri sayım başlarken, ..
Antalya’da kiralık daire fiyatları ne kadar? Antalya’da kiralık daire fiyatları ne kadar? Antalya’da ev kiralamadan önce bilinmesi gerekenler… Antalya’da kiralık daire ..

Sitemizdeki Haberleri Beğeniyor musunuz?


HABER ARŞİVİ
NAMAZ VAKİTLERİ
resmi ilanlar
GÜNLÜK BURÇ
HAVA DURUMU
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
Yukarı