HABER AKIŞI

Beykozlular Muharrem Kaşıtoğlu'nu Bağrına Bastı!

 Tarih: 12-01-2019 03:02:00  -   Güncelleme: 12-01-2019 11:43:19
Yenimahalle’de Derneklerin düzenlediği gecede Saadet Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Muharrem Kaşıtoğlu rüzgarı esti.

Yenimahalle’de Derneklerin düzenlediği gecede Saadet Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Muharrem Kaşıtoğlu rüzgarı esti.

Ambarcılar ve Koşmapınar Dernekleri’nin düzenlemiş olduğu birlik ve beraberlik gecesine, toplumun birçok kesiminden yaklaşık 1.500 vatandaş katıldı. Kalabalığın caddeye taşması sonucu, ses sistemleri kuruldu. Ardahanlısından Giresunlusuna, Kastamonulusundan Amasyalısına, Sivaslısından Trabzonlusuna kadar ben Beykozluyum diyen yoğun kalabalıklar, oldukça renkli görüntülerine sebep oldu.

Programa Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Dr. Abdullah Sevim ve İl Başkan Yardımcıları, Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz, Saadet Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Muharrem Kaşıtoğlu, Saadet Partisi Beykoz Meclis Üyesi Yılmaz Özdemir, Mahallede bulunan Dernek temsilcileri, Muhtarlar, Muhtar adayları ve yüzlerce Beykozlu katıldı.

Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Dr. Abdullah Sevim, İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz ve Başkan Adayı Muharrem Kaşıtoğlu salona girerken gençlerin sloganlarıyla karşılandı. Büyük bir kortej yapılırken, kortejde meşaleler yakıldı, konfetiler patlatıldı.

Dr. Abdullah Sevim ve Muharrem Kaşıtoğlu’na yoğun ilgi olurken, kalabalığın büyük kısmının AK Partili vatandaşlar olması ise dikkatlerden kaçmadı. Kuran-ı Kerim tilavetiyle başlayan gece de ilk konuşmayı Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Dr. Abdullah Sevim yaptı. Sevim; "Yerel seçimlere sadece 87 gün kaldı. Çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Dürüst, çalışkan, işinin ehli, cesur ve seçimleri kazanacak adaylarımızı İstanbullularla buluşturacağız! Azmimiz, heyecanımız, tecrübemiz ve Aziz İstanbulluların destekleri ile Büyükşehir Belediyesi dahil İstanbul’daki 40 belediyenin tamamında zafer elde edeceğiz! Bunu ben demiyorum bu salonda ki coşku söylüyor. Başkan Adayımız Muharrem Kaşıtoğlu kardeşimize başarılar diliyorum’’ ifadelerini kullandı.

Program sunucusu, Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkan Yardımcısı Ferhat Taşdemir tarafından Muharrem Kaşıtoğlu sahneye çağrıldığında tüm salon ayağa kalktı. Sahnede bir süre konukları selamlayan Kaşıtoğlu’nun gözleri dolarken, kalabalık alkışın şiddetini arttırdı.

Kalabalığı selamlayarak konuşmasına başlayan Muharrem Kaşıtoğlu, ‘’Eğilirsen hem hakkını hem şerefini kaybedersin bilinciyle mücadelemize devam ediyoruz. Değerli dostlar bizler samimiyetle, iyi niyetle bir yola çıktık. 2009 ve 2014 yıllarında Meclis Üyesi olduk, bu mahallenin hakkı başta olmak üzere Beykozluların tüm hakkını sonuna kadar takip etme konusunda elimizden geleni yaptığımıza hepiniz şahitsiniz’’ ifadelerini kullandı.

‘’Biz Hakkımızı Arıyoruz’’

Burada Kastamonulu olmayan değerli hemşerilerimin anlayışına sığınmak istiyorum diyerek sözlerine devam eden Kaşıtoğlu, ‘’Değerli hemşerilerim! Hak dedik ya, hukuk dedik ya, bakın hakkımız ve hukukumuz nasıl çiğneniyor! İstanbul nüfusunun %12’si Kastamonulu. İstanbul’un 98 Milletvekili var. Yani %10’u Kastamonu kabul edersek kaç Milletvekili yapar? Hadi biz 10 diyelim, pazarlık edelim 8 diyelim, yok yok 5 olsun. Peki kaç Milletvekilimiz var? Sadece 1! Hak mı bu? İstanbul’da İBB ile beraber 40 Belediye Başkanı var. Nüfusla orantılarsak kaç Belediye Başkanımız olmalı? 3. Peki kaç Belediye Başkanımız var? Sıfır. Peki bu hak mı? Bu adalet mi? Biz lütuf istemiyoruz, bizim istediğimiz hakkımızın teslim edilmesi. Bu hak bize Saadet Partisi tarafından verildi. Sizlerden istediğim şu. İçinizde başka parti mensupları da var. Bende uzun zaman AK Parti içerisinde siyaset yaptım. Her şeyi bir kenara bırakıyoruz, 31 Mart gecesi tüm Beykozluların hakkını alıyoruz’’ dedi.

‘’Gideceği Yerleri Navigasyonla Bulan Belediye Başkanı İster Misiniz?’’

Kaşıtoğlu, ‘’Değerli dostlar! Beykoz’da birçok hizmet yapıldı. Allah vesile olanlardan razı olsun. Biz neye talibiz? Bugüne kadar yapılan güzel hizmetleri çok daha iyi noktalara getirmeye talibiz. Sizlerin desteğiyle inşallah bu kardeşiniz, evinizden bu insan inşallah bu bayrağı alıp yukarılara taşıyacaktır. Beykoz, büyük bir köydür; dostluğun, sevginin yaşandığı bir yuvadır. Cenazemizde, düğünümüzde, hastamızda birbirine koşan insanların barındığı bir köy. O yüzden Beykoz’da içerden aday ile dışardan aday arasında fark var. Beykoz’da adresleri, gideceği yerleri navigasyonla bulan bir Belediye Başkanı ister misiniz? Nasıl bir Belediye Başkanı istersiniz? Ömrünü burada geçirmiş, Beykoz’un 3300 sokağının her birini defalarca gezmiş, her bir konutun mümkün olduğunca kapısını çalmış bir Belediye Başkanı istemez misiniz?’’

‘’İthale Karşı Yerli Diyorsanız…’’

Bu yola çıkarken cefaya göğüs germek lazım diyen Muharrem Kaşıtoğlu, ‘’Sizden istediğim yanımızda olmanız. Beraber bu kutlu yolda yürürsek eğer, içinizden biri, bir kardeşiniz, muhabbet ettiğiniz bu kardeşinizi Belediye Başkanlığı makamına layık görürseniz, Beykoz’a çağ atlatacağımız konusunda kimsenin hiç şüphesi olmasın. Adaletsizliğe karşı adalet, liyakatsizliğe karşı liyakat, ithale karşı yerli diyorsanız, bu meşaketli yolda birlikte yürüyeceğiz. Yürümeye var mısınız? Var mısınız? Var mısınız? Allah sizlerden razı olsun. Beni çok duygulandırdınız. Ben ne zaman hakkımı hukukumu sizlere emanet etsem, bunu hep korudunuz. Beykozlu 31 Martta yerel seçime gitmiyor. Kaderini oyluyor’’ ifadelerini kullandı.

Muharrem Kaşıtoğlu yoğun alkışlar arasında kürsüden ayrılırken, kürsüye davet edilen Meclis Üyesi Yılmaz Özdemir selamlama konuşması yaptı. Konuşma yaparken oldukça heyecanlanan ve gözleri dolan Özdemir, ayakta alkışlandı. Yılmaz Özdemir’in rozeti İl Başkanı Dr. Abdullah Sevim tarafından takıldı.

Edinilen bilgilere göre Zeytinburnu'dan gelen Başkan Adayına ve İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç'ın tutumlarına tepki gösteren 136 AK Partilinin istifa etmesi beklenilirken, bu sayının 500'e ulaşması bekleniliyor. 

 

  YORUMLAR YORUM YAP | 2 Yorum
  • Huseyin coskun 13-01-2019 20:31:00

    Beykozda dengeler değişti , tahminim en kötü ihtimal muharrem kaşıtoğlu adaylığını açıkladığı gün 5 saadet partili meclis üyesi adayını , beykoz meclisine sokmustur, sağlam çalışırsa kazanma ihtimali de yüksek bence. Şimdiden oyunları bozmustur , bu girisimi icin bir beykozlu ve iyi partili olarak muharrem kasitogluna tesekkur ederim.bu bile yeter aslında, muhalefetin çoğunlukta olduğu bir beykoz belediye meclisi evlerimizden, doğduğu muz yerden olmamak için ...Heleki Bilgehan beyle birleşlse esbsskan tarzında felan, beykoz emin ellerde demektir , iki tane beykozlu yiğit bize çağ atlatir.

  • Kemal Kaptan 12-01-2019 12:31:00
    Beykoz hayırlı olsun Saadet partisini tebrik ediyorum.
  DİĞER SİYASET HABERLERİ
  BEYKOZ HABERLERİ HABERLERİ
Büyük İkramiye Beykoz'a Çıktı! Büyük İkramiye Beykoz'a Çıktı! Şans Topu oyununun 931’inci hafta çekilişinde 5 artı 1 bilen 3 kişi, 222 bin 870..
Beykoz'da ki ATM Hırsızları Bakın Neler Çalmış! Beykoz'da ki ATM Hırsızları Bakın Neler Çalmış! İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Beykoz’da ATM’lerden hırsızlık yaptığı tesp..
Beykoz'da Yeni Dolmuş Hattı! Beykoz'da Yeni Dolmuş Hattı! İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Beykoz Kadıköy arasında 10 araçlık yeni bir taks..
Beykoz Belediye Meclisi’nde yeni görev dağılımı yapıldı Beykoz Belediye Meclisi’nde yeni görev dağılımı yapıldı Meclis yeni dönemin ilk toplantısını görevi yeni devralan Murat Aydın başkanlığı..
  GÜNCEL HABERLERİ
Beykozlu Avukatlar Çok Dertli! Beykozlu Avukatlar Çok Dertli! 5 Nisan Avukatlar günü dolayısıyla Beykozlu Avukatlar basın açıklaması yaptı. ..
Frankofoni Haftası 7 Diplomatın Katılımıyla Marmara Üniversitesi’nde Kutlandı. Frankofoni Haftası 7 Diplomatın Katılımıyla Marmara Üniversitesi’nde Kutlandı. 19-22 Mart tarihlerinde Marmara Üniversitesi Anadoluhisarı kampüsünde Marmara Ge..
Yüzlerce Öğrencinin Can Güvenliği Tehlikede! Yüzlerce Öğrencinin Can Güvenliği Tehlikede! Beykoz’daki Atatürk İlkokulu ve Ortaokulu binalarının bulunduğu Vatan Caddesi üz..
Coşkun Tosun'dan Beykozlulara Sabah Sürprizi! Coşkun Tosun'dan Beykozlulara Sabah Sürprizi! CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun, sabah erken saatlerde işine giden..
  SİYASET HABERLERİ
AK Parti İstanbul’da Köklü Değişiklik Bekleniliyor AK Parti İstanbul’da Köklü Değişiklik Bekleniliyor Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde AK Part..
Ekrem İmamoğlu: ''Bizden Olanlar-Olmayanlar Devri Kapanmıştır! Ekrem İmamoğlu: ''Bizden Olanlar-Olmayanlar Devri Kapanmıştır! İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ilk mesaisine başlarken basına açıklamalarda bulundu...
Cemal Sataloğlu: ''Beykozlunun Hukukunu Koruyacağız'' Cemal Sataloğlu: ''Beykozlunun Hukukunu Koruyacağız'' Cumhuriyet Halk Partisi Meclis Üyesi Cemal Sataloğlu, Beykoz Belediye Meclisi’ni..
Murat Aydın 'Yıldırım' Hızıyla Göreve Başladı! Murat Aydın 'Yıldırım' Hızıyla Göreve Başladı! 31 Mart seçimlerinde Beykozluların %50’sine yakınının oyunu alarak seçilen Beyko..
  SPOR HABERLERİ
Beykoz Belediyespor'da Yarı Final Öncesi Dev Maç! Beykoz Belediyespor'da Yarı Final Öncesi Dev Maç! Hentbol Erkekler Türkiye Kupası yarı final ilk maçında Beykoz Belediyespor, Beşi..
Beykoz 1908 Türkiye Şampiyonası'nda! Beykoz 1908 Türkiye Şampiyonası'nda! Temsilcimiz Beykoz 1908, ilçemizi Türkiye şampiyonasında temsil edecek.
Beykoz'un Gururu Anadoluhisarı Atletleri Oldu! Beykoz'un Gururu Anadoluhisarı Atletleri Oldu! Anadoluhisarı Atletizm Takımı, Trabzon Yarı Maratonu'ndan dereceyle geldi.
Murat Aydın: ''Anadoluhisarı'nı Ayağa Kaldıracağız'' Murat Aydın: ''Anadoluhisarı'nı Ayağa Kaldıracağız'' Anadoluhisarı’nda esnaf ziyareti yapan AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Mur..
  TOPLUM HABERLERİ
Bu Görüntü Bizim Ayıbımız! Bu Görüntü Bizim Ayıbımız! Beykoz’un sahillerinde ki, mesire alanlarında ki ve parklarında ki kirliliğe Bel..
AK Gençlik Sokak Hayvanlarına Eğildi! AK Gençlik Sokak Hayvanlarına Eğildi! AK Parti Beykoz Gençlik Kolları, 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü etkinlikler..
İHH Beykoz, Kudüs İçin Ayakta! İHH Beykoz, Kudüs İçin Ayakta! İHH İnsani Yardım Vakfı Beykoz İlçe Temsilciliği'nce düzenlenen "Kudüs"e kandil ..

Sitemizdeki Haberleri Beğeniyor musunuz?


HABER ARŞİVİ
NAMAZ VAKİTLERİ
resmi ilanlar
GÜNLÜK BURÇ
HAVA DURUMU
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Medipol Başakşehir 28 18 3 7 44 15 61 +29
2 Galatasaray 28 16 4 8 59 28 56 +31
3 Beşiktaş 28 15 5 8 60 37 53 +23
4 Trabzonspor 28 14 7 7 50 37 49 +13
5 Yeni Malatyaspor 28 10 10 8 38 37 38 +1
6 Alanyaspor 28 11 12 5 30 34 38 -4
7 Antalyaspor 28 11 12 5 31 45 38 -14
8 Çaykur Rizespor 28 9 9 10 40 40 37 0
9 Kasımpaşa 28 11 13 4 46 50 37 -4
10 Atiker Konyaspor 28 8 8 12 33 33 36 0
11 Kayserispor 28 9 10 9 27 37 36 -10
12 Sivasspor 28 9 11 8 40 43 35 -3
13 MKE Ankaragücü 28 10 13 5 30 42 35 -12
14 Fenerbahçe 28 7 9 12 34 39 33 -5
15 Bursaspor 28 5 10 13 24 33 28 -9
16 Göztepe 28 8 17 3 26 36 27 -10
17 BB Erzurumspor 28 5 13 10 29 38 25 -9
18 Akhisarspor 28 6 16 6 29 46 24 -17
Takım O G M B A Y P AV
1 Gençlerbirliği 14 10 2 2 24 8 32
2 Hatayspor 15 8 2 5 25 9 29
3 Denizlispor 15 8 2 5 27 12 29
4 Ümraniyespor 15 9 4 2 22 12 29
5 Gazişehir Gaziantep FK 15 8 4 3 24 11 27
6 Adana Demirspor 15 7 3 5 26 14 26
7 Altınordu 15 7 4 4 25 14 25
8 Eskişehirspor 15 6 3 6 20 18 24
9 İstanbulspor 14 7 4 3 22 21 24
10 Balıkesirspor Baltok 14 7 4 3 18 17 24
11 Boluspor 14 6 4 4 20 12 22
12 Osmanlıspor FK 15 7 7 1 19 18 22
13 Altay 14 5 5 4 17 13 19
14 Giresunspor 14 4 7 3 15 18 15
15 Adanaspor 14 3 6 5 19 19 14
16 Afjet Afyonspor 14 3 7 4 16 25 13
17 Elazığspor 14 3 8 3 15 22 12
18 Kardemir Karabükspor 15 0 12 3 6 33 3
Takım O G M B A Y P AV
1 Manisa BBSK 15 12 1 2 42 11 38
2 Fatih Karagümrük 16 12 2 2 32 15 38
3 Menemen Belediyespor 16 10 2 4 34 19 34
4 Tuzlaspor 16 10 3 3 36 12 33
5 Sivas Belediyespor 16 8 3 5 28 20 29
6 Bandırmaspor 15 8 4 3 25 15 27
7 Şanlıurfaspor 15 7 3 5 21 12 26
8 Tarsus İdman Yurdu 15 7 4 4 31 23 25
9 Kahramanmaraşspor 16 7 5 4 19 16 25
10 Etimesgut Belediyespor 15 6 3 6 18 13 24
11 Kırklarelispor 16 6 4 6 20 16 24
12 Zonguldak Kömürspor 15 6 4 5 16 13 23
13 Pendikspor 15 5 3 7 22 18 22
14 Bak Spor 15 4 4 7 16 25 19
15 Tokatspor 16 5 8 3 15 18 18
16 Konya Anadolu Selçukspor 15 3 5 7 21 28 16
17 Fethiyespor 16 3 6 7 11 18 16
18 Darıca Gençlerbirliği 16 3 10 3 13 33 12
Takım O G M B A Y P AV
1 Nazilli Belediyespor 15 10 0 5 33 12 35
2 Tire 1922 15 8 0 7 23 8 31
3 Hekimoğlu Trabzon 14 8 1 5 21 7 29
4 Nevşehir Belediyespor 15 7 1 7 30 15 28
5 Ergene Velimeşe 15 8 4 3 22 14 27
6 Artvin Hopaspor 15 6 2 7 16 10 25
7 Karaköprü Belediyespor 15 7 5 3 24 19 24
8 Şile Yıldızspor 14 7 5 2 31 19 23
9 Silivrispor 15 6 4 5 16 9 23
10 Yomraspor 14 5 2 7 18 12 22
11 Erzin Belediyespor 14 5 3 6 22 14 21
12 Erbaaspor 14 5 4 5 18 12 20
13 Gebzespor 15 5 5 5 16 13 20
14 Kozan Belediyespor 15 4 4 7 14 17 19
15 Batman Petrolspor 14 5 5 4 12 15 19
16 Büyükçekmece Tepecikspor 14 5 7 2 16 18 17
17 Körfez Spor Kulübü 15 1 11 3 8 33 6
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 19/04/2019 Kasımpaşa vs Bursaspor
 20/04/2019 Akhisarspor vs Antalyaspor
 20/04/2019 Trabzonspor vs Yeni Malatyaspor
 20/04/2019 Galatasaray vs Kayserispor
 20/04/2019 Göztepe vs BB Erzurumspor
 21/04/2019 MKE Ankaragücü vs Atiker Konyaspor
 21/04/2019 Medipol Başakşehir vs Çaykur Rizespor
 21/04/2019 Alanyaspor vs Fenerbahçe
 22/04/2019 Sivasspor vs Beşiktaş
 20/04/2019 Trabzonspor - Yeni Malatyaspor Trabzonspor ligdeki son 6 maçında hiç kaybetmedi  Trabzonspor yenilmez
 19/04/2019 Kasımpaşa - Bursaspor Bursaspor ligde deplasmandaki son 6 maçında hiç kazanamadı  Kasımpaşa yenilmez
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 19/04/2019 Elazığspor vs Osmanlıspor FK
 20/04/2019 Giresunspor vs Denizlispor
 20/04/2019 Ümraniyespor vs Eskişehirspor
 20/04/2019 Gençlerbirliği vs İstanbulspor
 21/04/2019 Boluspor vs Gazişehir Gaziantep FK
 21/04/2019 Afjet Afyonspor vs Altınordu
 21/04/2019 Altay vs Hatayspor
 21/04/2019 Adanaspor vs Adana Demirspor
 22/04/2019 Balıkesirspor Baltok vs Kardemir Karabükspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 21/04/2019 Anadolu Selçukspor vs Darıca Gençlerbirliği
 21/04/2019 Bak Spor vs Sivas Belediyespor
 21/04/2019 Bandırmaspor vs Menemen Belediyespor
 21/04/2019 Etimesgut Belediyespor vs Kahramanmaraşspor
 21/04/2019 Manisa BBSK vs Fethiyespor
 21/04/2019 Pendikspor vs Tuzlaspor
 21/04/2019 Şanlıurfaspor vs Tokatspor
 21/04/2019 Tarsus İdman Yurdu vs Fatih Karagümrük
 21/04/2019 Zonguldak Kömürspor vs Kırklarelispor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 21/04/2019 Batman Petrolspor vs Kozan Belediyespor
 21/04/2019 Büyükçekmece Tepecikspor vs Nazilli Belediyespor
 21/04/2019 Erbaaspor vs Karaköprü Belediyespor
 21/04/2019 Ergene Velimeşe vs Silivrispor
 21/04/2019 Erzin Belediyespor vs Körfez Spor Kulübü
 21/04/2019 Hekimoğlu Trabzon vs Tire 1922
 21/04/2019 Şile Yıldızspor vs Nevşehir Belediyespor
 21/04/2019 Yomraspor vs Artvin Hopaspor
 21/04/2019 Yomraspor - Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor ligde deplasmandaki son 7 maçında hiç kazanamadı  Yomraspor yenilmez
Yukarı