HABER AKIŞI

Beykozlular Muharrem Kaşıtoğlu'nu Bağrına Bastı!

 Tarih: 12-01-2019 03:02:00  -   Güncelleme: 12-01-2019 11:43:19
Yenimahalle’de Derneklerin düzenlediği gecede Saadet Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Muharrem Kaşıtoğlu rüzgarı esti.

Yenimahalle’de Derneklerin düzenlediği gecede Saadet Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Muharrem Kaşıtoğlu rüzgarı esti.

Ambarcılar ve Koşmapınar Dernekleri’nin düzenlemiş olduğu birlik ve beraberlik gecesine, toplumun birçok kesiminden yaklaşık 1.500 vatandaş katıldı. Kalabalığın caddeye taşması sonucu, ses sistemleri kuruldu. Ardahanlısından Giresunlusuna, Kastamonulusundan Amasyalısına, Sivaslısından Trabzonlusuna kadar ben Beykozluyum diyen yoğun kalabalıklar, oldukça renkli görüntülerine sebep oldu.

Programa Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Dr. Abdullah Sevim ve İl Başkan Yardımcıları, Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz, Saadet Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Muharrem Kaşıtoğlu, Saadet Partisi Beykoz Meclis Üyesi Yılmaz Özdemir, Mahallede bulunan Dernek temsilcileri, Muhtarlar, Muhtar adayları ve yüzlerce Beykozlu katıldı.

Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Dr. Abdullah Sevim, İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz ve Başkan Adayı Muharrem Kaşıtoğlu salona girerken gençlerin sloganlarıyla karşılandı. Büyük bir kortej yapılırken, kortejde meşaleler yakıldı, konfetiler patlatıldı.

Dr. Abdullah Sevim ve Muharrem Kaşıtoğlu’na yoğun ilgi olurken, kalabalığın büyük kısmının AK Partili vatandaşlar olması ise dikkatlerden kaçmadı. Kuran-ı Kerim tilavetiyle başlayan gece de ilk konuşmayı Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Dr. Abdullah Sevim yaptı. Sevim; "Yerel seçimlere sadece 87 gün kaldı. Çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Dürüst, çalışkan, işinin ehli, cesur ve seçimleri kazanacak adaylarımızı İstanbullularla buluşturacağız! Azmimiz, heyecanımız, tecrübemiz ve Aziz İstanbulluların destekleri ile Büyükşehir Belediyesi dahil İstanbul’daki 40 belediyenin tamamında zafer elde edeceğiz! Bunu ben demiyorum bu salonda ki coşku söylüyor. Başkan Adayımız Muharrem Kaşıtoğlu kardeşimize başarılar diliyorum’’ ifadelerini kullandı.

Program sunucusu, Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkan Yardımcısı Ferhat Taşdemir tarafından Muharrem Kaşıtoğlu sahneye çağrıldığında tüm salon ayağa kalktı. Sahnede bir süre konukları selamlayan Kaşıtoğlu’nun gözleri dolarken, kalabalık alkışın şiddetini arttırdı.

Kalabalığı selamlayarak konuşmasına başlayan Muharrem Kaşıtoğlu, ‘’Eğilirsen hem hakkını hem şerefini kaybedersin bilinciyle mücadelemize devam ediyoruz. Değerli dostlar bizler samimiyetle, iyi niyetle bir yola çıktık. 2009 ve 2014 yıllarında Meclis Üyesi olduk, bu mahallenin hakkı başta olmak üzere Beykozluların tüm hakkını sonuna kadar takip etme konusunda elimizden geleni yaptığımıza hepiniz şahitsiniz’’ ifadelerini kullandı.

‘’Biz Hakkımızı Arıyoruz’’

Burada Kastamonulu olmayan değerli hemşerilerimin anlayışına sığınmak istiyorum diyerek sözlerine devam eden Kaşıtoğlu, ‘’Değerli hemşerilerim! Hak dedik ya, hukuk dedik ya, bakın hakkımız ve hukukumuz nasıl çiğneniyor! İstanbul nüfusunun %12’si Kastamonulu. İstanbul’un 98 Milletvekili var. Yani %10’u Kastamonu kabul edersek kaç Milletvekili yapar? Hadi biz 10 diyelim, pazarlık edelim 8 diyelim, yok yok 5 olsun. Peki kaç Milletvekilimiz var? Sadece 1! Hak mı bu? İstanbul’da İBB ile beraber 40 Belediye Başkanı var. Nüfusla orantılarsak kaç Belediye Başkanımız olmalı? 3. Peki kaç Belediye Başkanımız var? Sıfır. Peki bu hak mı? Bu adalet mi? Biz lütuf istemiyoruz, bizim istediğimiz hakkımızın teslim edilmesi. Bu hak bize Saadet Partisi tarafından verildi. Sizlerden istediğim şu. İçinizde başka parti mensupları da var. Bende uzun zaman AK Parti içerisinde siyaset yaptım. Her şeyi bir kenara bırakıyoruz, 31 Mart gecesi tüm Beykozluların hakkını alıyoruz’’ dedi.

‘’Gideceği Yerleri Navigasyonla Bulan Belediye Başkanı İster Misiniz?’’

Kaşıtoğlu, ‘’Değerli dostlar! Beykoz’da birçok hizmet yapıldı. Allah vesile olanlardan razı olsun. Biz neye talibiz? Bugüne kadar yapılan güzel hizmetleri çok daha iyi noktalara getirmeye talibiz. Sizlerin desteğiyle inşallah bu kardeşiniz, evinizden bu insan inşallah bu bayrağı alıp yukarılara taşıyacaktır. Beykoz, büyük bir köydür; dostluğun, sevginin yaşandığı bir yuvadır. Cenazemizde, düğünümüzde, hastamızda birbirine koşan insanların barındığı bir köy. O yüzden Beykoz’da içerden aday ile dışardan aday arasında fark var. Beykoz’da adresleri, gideceği yerleri navigasyonla bulan bir Belediye Başkanı ister misiniz? Nasıl bir Belediye Başkanı istersiniz? Ömrünü burada geçirmiş, Beykoz’un 3300 sokağının her birini defalarca gezmiş, her bir konutun mümkün olduğunca kapısını çalmış bir Belediye Başkanı istemez misiniz?’’

‘’İthale Karşı Yerli Diyorsanız…’’

Bu yola çıkarken cefaya göğüs germek lazım diyen Muharrem Kaşıtoğlu, ‘’Sizden istediğim yanımızda olmanız. Beraber bu kutlu yolda yürürsek eğer, içinizden biri, bir kardeşiniz, muhabbet ettiğiniz bu kardeşinizi Belediye Başkanlığı makamına layık görürseniz, Beykoz’a çağ atlatacağımız konusunda kimsenin hiç şüphesi olmasın. Adaletsizliğe karşı adalet, liyakatsizliğe karşı liyakat, ithale karşı yerli diyorsanız, bu meşaketli yolda birlikte yürüyeceğiz. Yürümeye var mısınız? Var mısınız? Var mısınız? Allah sizlerden razı olsun. Beni çok duygulandırdınız. Ben ne zaman hakkımı hukukumu sizlere emanet etsem, bunu hep korudunuz. Beykozlu 31 Martta yerel seçime gitmiyor. Kaderini oyluyor’’ ifadelerini kullandı.

Muharrem Kaşıtoğlu yoğun alkışlar arasında kürsüden ayrılırken, kürsüye davet edilen Meclis Üyesi Yılmaz Özdemir selamlama konuşması yaptı. Konuşma yaparken oldukça heyecanlanan ve gözleri dolan Özdemir, ayakta alkışlandı. Yılmaz Özdemir’in rozeti İl Başkanı Dr. Abdullah Sevim tarafından takıldı.

Edinilen bilgilere göre Zeytinburnu'dan gelen Başkan Adayına ve İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç'ın tutumlarına tepki gösteren 136 AK Partilinin istifa etmesi beklenilirken, bu sayının 500'e ulaşması bekleniliyor. 

 

  YORUMLAR YORUM YAP | 2 Yorum
  • Huseyin coskun 13-01-2019 20:31:00

    Beykozda dengeler değişti , tahminim en kötü ihtimal muharrem kaşıtoğlu adaylığını açıkladığı gün 5 saadet partili meclis üyesi adayını , beykoz meclisine sokmustur, sağlam çalışırsa kazanma ihtimali de yüksek bence. Şimdiden oyunları bozmustur , bu girisimi icin bir beykozlu ve iyi partili olarak muharrem kasitogluna tesekkur ederim.bu bile yeter aslında, muhalefetin çoğunlukta olduğu bir beykoz belediye meclisi evlerimizden, doğduğu muz yerden olmamak için ...Heleki Bilgehan beyle birleşlse esbsskan tarzında felan, beykoz emin ellerde demektir , iki tane beykozlu yiğit bize çağ atlatir.

  • Kemal Kaptan 12-01-2019 12:31:00
    Beykoz hayırlı olsun Saadet partisini tebrik ediyorum.
  DİĞER SİYASET HABERLERİ
  BEYKOZ HABERLERİ HABERLERİ
Riva Bayramda da Doldu Taştı Riva Bayramda da Doldu Taştı İstanbullular’ın yaz aylarındaki gözde tatil mekânı Riva, Kurban Bayramı’nda da ..
Beykoz’da Kurban Bayramı Sevinci  Beykoz’da Kurban Bayramı Sevinci Kardeşlik, paylaşma, iyilik ve yakınlaşmaya vesile olan Kurban Bayramı Beykoz Be..
"Beykoz Karpuz Festivali" nin Tadına Doyulmadı Osmanlı’dan bu yana üretilen meşhur Beykoz karpuzu “Karpuz Festivali”yle damakla..
Çocuklar Beykoz Çayırı'nı Şenlendirdi Çocuklar Beykoz Çayırı'nı Şenlendirdi Beykoz Belediyesi ve Beykoz Müftülüğü’nün Tarihi Beykoz Çayırı’nda Cami ve Yaz K..
  GÜNCEL HABERLERİ
SIMSICAK YAZ AKŞAMLARINI HATIRLATAN TASARIMLAR SIMSICAK YAZ AKŞAMLARINI HATIRLATAN TASARIMLAR Vakko kadını, İlkbahar/Yaz sezonunda renklerin orkestra şefliğini yapıyor. Renk ..
İmar Barışı Süresi 6 Ay Uzatıldı İmar Barışı Süresi 6 Ay Uzatıldı Resmi Gazete’de yayımlanan kararda, 31 Aralık 2017’den önce yapılmış ruhsatsız v..
Türkiye'nin En Güzel Mesire Alanı Beykoz'da Açıldı Türkiye'nin En Güzel Mesire Alanı Beykoz'da Açıldı İstanbul’un eşsiz manzarasının en yüksekten izlendiği, seyir terasları, piknik, ..
Anadoluhisarı'nın Yeri, Küçüksu Çayırı'nın Yanıdır! Anadoluhisarı'nın Yeri, Küçüksu Çayırı'nın Yanıdır! MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli başkanlığında organize edilen STK ve iş dünyası..
  SİYASET HABERLERİ
AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Kim Olacak? AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Kim Olacak? Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sonbahar olarak ..
AK Parti Beykoz'da Değişim Olacak mı? AK Parti Beykoz'da Değişim Olacak mı? Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sonbahar olarak ..
Sandıklarda İmamoğlu Rüzgarı Sandıklarda İmamoğlu Rüzgarı Yüksek Seçim Kurulu tarafından 31 Mart Mahalli Seçimlerinde usulsüzlük ve kanuns..
AK Parti Teşkilatı Ethem Çekiç’e Emanet! AK Parti Teşkilatı Ethem Çekiç’e Emanet! AK Parti Beykoz’da Teşkilatlanmadan Sorumlu İlçe Başkan Yardımcılığı görevine ba..
  SPOR HABERLERİ
Hisarlı Atletler Beykoz'u Gururlandırdı! Hisarlı Atletler Beykoz'u Gururlandırdı! Ülkemizde ve yurt dışında düzenlenen koşu ve maratonlara katılan Anadoluhisarı İ..
Spor Camiasının Yüz Akı; Anadoluhisarı! Spor Camiasının Yüz Akı; Anadoluhisarı! Anadoluhisarı İdman Yurdu Spor Kulübü Yönetim Kurulu, yaklaşan olağan seçimli ge..
Beykoz Belediyespor'da Yarı Final Öncesi Dev Maç! Beykoz Belediyespor'da Yarı Final Öncesi Dev Maç! Hentbol Erkekler Türkiye Kupası yarı final ilk maçında Beykoz Belediyespor, Beşi..
Beykoz 1908 Türkiye Şampiyonası'nda! Beykoz 1908 Türkiye Şampiyonası'nda! Temsilcimiz Beykoz 1908, ilçemizi Türkiye şampiyonasında temsil edecek.
  TOPLUM HABERLERİ
Kanlıca Yoğurt Festivalinde Lezzet Şöleni Kanlıca Yoğurt Festivalinde Lezzet Şöleni Beykoz’un meşhur lezzetlerinden Tarihi Kanlıca Yoğurdu, "4. Beykoz Kanlıca Yoğur..
Ahmet Erkurtoğlu ile Samimi Söyleşi Ahmet Erkurtoğlu ile Samimi Söyleşi Samimiyeti ve güleryüzlülüğü ile birçok Beykozlunun gönlüne girmeyi başarmış ve ..
Hacı Hayriye Annemiz Dualarla Anılıyor Hacı Hayriye Annemiz Dualarla Anılıyor Kastamonu’da doğup büyümüş merhume Hacı Hayriye Anne çok küçük yaşlarda aldığı e..
Bu Görüntü Bizim Ayıbımız! Bu Görüntü Bizim Ayıbımız! Beykoz’un sahillerinde ki, mesire alanlarında ki ve parklarında ki kirliliğe Bel..
  EMLAK HABERLERİ
Antalya’da kiralık daire fiyatları ne kadar? Antalya’da kiralık daire fiyatları ne kadar? Antalya’da ev kiralamadan önce bilinmesi gerekenler… Antalya’da kiralık daire ..

Sitemizdeki Haberleri Beğeniyor musunuz?


HABER ARŞİVİ
NAMAZ VAKİTLERİ
resmi ilanlar
GÜNLÜK BURÇ
HAVA DURUMU
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Galatasaray 34 20 5 9 72 36 69 +36
2 Medipol Başakşehir 34 19 5 10 49 22 67 +27
3 Beşiktaş 34 19 7 8 72 46 65 +26
4 Trabzonspor 34 18 7 9 64 46 63 +18
5 Yeni Malatyaspor 34 13 13 8 47 46 47 +1
6 Fenerbahçe 34 11 10 13 44 44 46 0
7 Antalyaspor 34 13 15 6 39 55 45 -16
8 Atiker Konyaspor 34 9 8 17 40 38 44 +2
9 Alanyaspor 34 12 14 8 37 43 44 -6
10 Kayserispor 34 10 13 11 35 50 41 -15
11 Çaykur Rizespor 34 9 11 14 48 50 41 -2
12 Sivasspor 34 10 13 11 49 54 41 -5
13 MKE Ankaragücü 34 11 16 7 38 53 40 -15
14 Kasımpaşa 34 11 17 6 53 62 39 -9
15 Göztepe 34 11 18 5 37 42 38 -5
16 Bursaspor 34 7 11 16 28 37 37 -9
17 BB Erzurumspor 34 8 15 11 36 43 35 -7
18 Akhisarspor 34 6 19 9 33 54 27 -21
Takım O G M B A Y P AV
1 Hatayspor 17 10 2 5 30 10 35
2 Gençlerbirliği 17 11 4 2 26 13 35
3 Denizlispor 17 9 2 6 33 12 33
4 Adana Demirspor 17 9 3 5 32 15 32
5 Altınordu 17 9 4 4 30 15 31
6 Ümraniyespor 17 9 5 3 25 17 30
7 Gazişehir Gaziantep 17 8 5 4 26 15 28
8 Boluspor 17 8 5 4 25 18 28
9 İstanbulspor 17 8 5 4 27 28 28
10 Balıkesirspor Baltok 17 8 6 3 26 23 27
11 Eskişehirspor 17 7 4 6 23 22 27
12 Altay 17 7 5 5 24 15 26
13 Osmanlıspor FK 17 8 7 2 22 19 26
14 Giresunspor 17 6 8 3 19 22 21
15 Adanaspor 17 3 8 6 21 25 15
16 Afjet Afyonspor 17 3 8 6 19 30 15
17 Elazığspor 17 3 10 4 19 28 13
18 Kardemir Karabükspor 17 0 14 3 7 43 3
Takım O G M B A Y P AV
1 Manisa BBSK 17 13 2 2 45 13 41
2 Fatih Karagümrük 17 13 2 2 35 15 41
3 Menemen Belediyespor 17 10 2 5 34 19 35
4 Tuzlaspor 17 10 4 3 36 14 33
5 Sivas Belediyespor 17 9 3 5 36 21 32
6 Etimesgut Belediyespor 17 8 3 6 24 13 30
7 Bandırmaspor 17 9 5 3 28 20 30
8 Tarsus İdman Yurdu 17 8 5 4 35 26 28
9 Pendikspor 17 7 3 7 30 22 28
10 Şanlıurfaspor 17 7 4 6 23 15 27
11 Kırklarelispor 17 7 4 6 22 17 27
12 Zonguldak Kömürspor 17 7 5 5 19 16 26
13 Kahramanmaraşspor 17 7 6 4 21 21 25
14 Konya Anadolu Selçukspor 17 5 5 7 28 32 22
15 Bak Spor 17 4 5 8 16 28 20
16 Fethiyespor 17 4 6 7 14 18 19
17 Tokatspor 17 5 9 3 15 20 18
18 Darıca Gençlerbirliği 17 3 11 3 13 36 12
Takım O G M B A Y P AV
1 Nazilli Belediyespor 16 10 0 6 35 14 36
2 Tire 1922 16 9 0 7 29 10 34
3 Hekimoğlu Trabzon 16 9 2 5 23 9 32
4 Nevşehir Belediyespor 16 7 2 7 30 16 28
5 Ergene Velimeşe 16 8 5 3 22 15 27
6 Karaköprü Belediyespor 16 8 5 3 25 19 27
7 Silivrispor 16 7 4 5 18 10 26
8 Artvin Hopaspor 16 6 3 7 17 13 25
9 Erzin Belediyespor 16 6 4 6 31 18 24
10 Erbaaspor 16 6 4 6 20 13 24
11 Şile Yıldızspor 16 7 7 2 32 24 23
12 Gebzespor 16 6 5 5 18 14 23
13 Yomraspor 16 5 4 7 20 17 22
14 Batman Petrolspor 16 6 6 4 15 17 22
15 Kozan Belediyespor 16 5 4 7 17 18 22
16 Büyükçekmece Tepecikspor 16 6 7 3 19 20 21
17 Körfez Spor Kulübü 16 1 12 3 9 37 6
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 16/08/2019 Yukatel Denizlispor vs Galatasaray
 17/08/2019 Gençlerbirliği vs Çaykur Rizespor
 17/08/2019 Kayserispor vs Alanyaspor
 17/08/2019 Sivasspor vs Beşiktaş
 18/08/2019 Göztepe vs Antalyaspor
 18/08/2019 Konyaspor vs MKE Ankaragücü
 18/08/2019 Kasımpaşa vs Trabzonspor
 18/08/2019 Yeni Malatyaspor vs İstanbul Başakşehir
 19/08/2019 Fenerbahçe vs Gazişehir Gaziantep
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 16/08/2019 Giresunspor vs Menemen Belediyespor
 17/08/2019 Fatih Karagümrük vs Bursaspor
 17/08/2019 Adana Demirspor vs Balıkesirspor
 17/08/2019 Osmanlıspor FK vs Boluspor
 18/08/2019 Hatayspor vs Altınordu
 18/08/2019 BB Erzurumspor vs İstanbulspor
 18/08/2019 Akhisarspor vs Adanaspor
 18/08/2019 Altay vs Ümraniyespor
 19/08/2019 Eskişehirspor vs Keçiörengücü
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 31/08/2019 Etimesgut Belediyespor vs Niğde Anadolu FK
 01/09/2019 Bayburt İÖİ vs Elazığspor
 01/09/2019 Sivas Belediyespor vs Kardemir Karabükspor
 01/09/2019 Van BBSK vs Bandırmaspor
 01/09/2019 Ankara Demirspor vs Bodrumspor
 01/09/2019 Kastamonuspor 1966 vs Tuzlaspor
 01/09/2019 Eyüpspor vs Kırşehir Belediyespor
 01/09/2019 Utaş Uşakspor vs Kahramanmaraşspor
 01/09/2019 Sakaryaspor vs Ergene Velimeşe
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 31/08/2019 Silivrispor vs Erzin Spor
 31/08/2019 Sultanbeyli Bld. vs Manisaspor
 01/09/2019 Artvin Hopaspor vs Yomraspor
 01/09/2019 Karaköprü Belediyespor vs Şile Yıldızspor
 01/09/2019 Yeni Orduspor vs 68 Aksaray Belediyespor
 01/09/2019 Düzcespor vs Kızılcabölükspor
 01/09/2019 Serik Belediyespor vs 24 Erzincanspor
 01/09/2019 Tokatspor vs Çatalcaspor
 01/09/2019 Buca FK vs Çankaya FK
Yukarı