HABER AKIŞI

Beykoz Ormanları Satılıyor mu?

 Tarih: 22-03-2019 16:21:00  -   Güncelleme: 22-03-2019 16:26:54
İyi Parti Beykoz Adayı Miniç partisinin Yenimahalledeki seçim bürosunda Beykozlularla bir araya geldi.

İyi Parti Beykoz Adayı Miniç partisinin Yenimahalledeki seçim bürosunda Beykozlularla bir araya geldi. Bilgehan Murat Miniç; “Güzel Beykozumun güzel gönüllü insanları yaklaşan tehlikenin farkına varsın istiyoruz. Eğer Beykoz’un çocukları kazanamazsa son kez Beykoz ormanlarında fotoğraf çektiririz, çünkü bir daha zor buluruz bu ormanları, iki paket çaya Beykoz’un ormanlarını kimseye satmayacağız” dedi.

İyi Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Bilgehan Murat Miniç Yenimahalle halkıyla bir araya geldi. Yapılan toplantıya mahallenin sevilen sivası ve örnek bir Dernek Başkanı olan İyi Parti Meclis Üyesi Adayı Murat İlnam, Muhtar Adayları ve mahalle halkı katıldı. 

Beykoz’u kimlere satacaklarını bir bilseniz uykularınız kaçar

Miniç, “Her zaman söylüyorum, Kavacık’tan girdiğimizde derin bir oh çektiğimiz, rahat nefes aldığımız güzel Beykozumuz tarihinde hiç olmadığı kadar büyük bir tehdit altında. Fakat benim Büyük Beykoz Ailem bu tehdidin henüz farkında değil.

Kapalı kapılar ardında Türkiye’nin en büyük müteahhit firmalarının, inşaat baronlarının Beykoz üzerinde yaptıkları planları bir görseniz oturur ağlarsınız. Beykoz’u kimlere satacaklarını bir bilseniz yatağınızda rahat uyuyamazsınız, uykularınız kaçar” diye konuştu.

FB_IMG_1553242729702

Yıllardır süren planlar son aşamasına geldi. Seçimi bekliyorlar

Bilgehan Murat Miniç, “Herkes çok iyi biliyor ki Dünyanın en güzel yeri İstanbul’dur. Yine İstanbul’da herkes biliyor ki İstanbul’un da en güzel yeri Beykoz’dur. Burada yaşayan insanlar tertemiz Anadolu ruhu taşıyan insanlardır. Vatanseverdir, Atatürkçü’dür, inancına, geleneklerine göreneklerine bağlıdır.

Cenab-ı Allah, bu güzel, bu yürekli insanlara Dünyanın en güzel yerini bahşetmiş. Biz bu sahillerde yüzdük, bu çayırlarda top oynadık, yuvarlandık. Bu ormanlarda yattık uyuduk. Komşumuz Fatma Teyze’de yemeğimizi yedik. Bakkaldan veresiye ekmek aldık. İlkokulda Helvacı Hasan’dan güzel helvalar yedik. Tüm Beykozluların tanıdığı İsmet kardeşimiz davul çaldı ona eşlik ettik, türküler söyledik. Cenazelerde beraber ağladık, düğünlerde beraber halay çektik.

FB_IMG_1553242737496

Ben dünyayı gezdim, böyle güzel bir yer, bu kadar büyük bir aile görmedim.

Ama bizim huzurumuzu kaçırdılar. Ekonomimizi bitirdiler, fabrikalarımızı kapattılar, cebimizden paramızı aldılar. Beykoz’da yaşayan bu güzel insanları üç kuruşa muhtaç hale getirdiler. Beykoz’un o güzel dokusunu bozdular.

İşte tüm bunlar, yıllardır yapılan planların aslında adım adım uygulanmasıdır. Bu planlar artık son aşamasına geldi. Beykoz’un üzerinde kara bulutlar dolaşıyor, artık bir ve beraber olmanın zamanıdır. Şimdi Beykoz’un çocuklarının masaya yumruğunu vurma zamanıdır”.

 

 

Fotograf-1

Bu planları yapanlar için Beykoz sakinlerinin hiç bir önemi yok

Beykoz için yapılan ve adım adım uygulanan planları yapanlar için Beykozluların hiç bir değeri yok. Onlar ne kadar çok para kazanacağına bakarlar. Beykoz ailesini tanımaz onlar. Onlar için bu güzel boğaz manzaralı tepelerde, yemyeşil doğa içinde yaşayan fakir insanlara fazla burası.

Onlar için zenginlerin yerleri olmalı buralar. Binbir türlü film çeviriyorlar. Yalan dolan gırla gidiyor. Milyonlarca liralar seçimi kazanmak için havada uçuşuyor. Hepimiz bunu görüyoruz. Artık bu farkındalığın sonucunda tek yürek olmamız gerekiyor. Gelin bu güzelliğimizi muhafaza edelim. Güzel Beykoz’umuzu satmayalım.

Beykoz’umuzun güzel gönüllü insanları yaklaşan tehlikenin farkında değil, eğer Beykozlular bizi tercih etmezse son kez Beykoz ormanlarında fotoğraf çektirsin, çünkü bir daha bulamayacaklar, iki paket çaya Beykoz’un ormanlarını, sahillerini, doğasını satmayın.

 

Söylediklerim siyasi değil, gelin bu seçimde particiliği bırakalım

İyi Parti Adayı Miniç sözlerine şu ifadelerle devam etti; “ Her gittiğim mahallede, her gittiğim dernekte, her sokakta, her ev ve arkadaş sohbetinde bunları anlatıyorum. Beykozlulara 40 yıldır verilmeyen imar 1 gecede 553 küsür villaya verildi. Beykoz’un köyleri, Beykoz’un sahilleri Beykoz’un ormanları, mahalleleri için planlar yapılmış durumda. Hatta bunların bir kısmı başladı bile, teker teker anlatmama gerek yok. Basında bunları takip ediyorsunuz, etrafınızda görüyorsunuz zaten.

Söylediklerim Beykoz’un ve Beykozlunun istikbali içindir. Benim kaygım kendim için değil Beykoz içindir. Biz, bundan dolayı bu zorlu yola çıktık. Netice olarak bir partiden aday olmak ve bu hareketi başlatmak zorundaydık.

Bu nedenle güzel ve karakterli bir partiden, İyi Parti’den aday oldum. Genel başkanımız dahil tüm parti teşkilatlarım bana sonuna kadar destek verdiler. Beykoz teşkilatı ve Akif Taşdemir başkan bana olağanüstü destek verdi. Beykoz’un gençleri destek verdi.

Vazifemiz herkesi uyarmak ve birlik beraberlik ruhu sağlamak. Gelin bu seçimde sağcılığı solculuğu ve particiliği bırakalım, Beykoz’un bu makus talihini değiştirmek için gücümüzü gösterelim.

 

Çok güzel bir ivme yakaladık, muhteşem projeler yaptık, bu seçimi Beykoz’un çocukları kazanacak

Bakın aylarca çalışıp uzun zamandır birçok reel projeler ürettik. Tamam, Beykoz üzerindeki tehlikeleri hep birlikte bertaraf edelim ama çözüm de üretmek zorundayız. Ve biz bunu yaptık. Çok büyük bir ekip ile, akademisyenlerle, mühendislerle, Beykozlu kanaat önderleriyle, alanında lider profesyonel insanlarla birlikte Beykoz’u ayağa kaldıracak ve başkalarına parmak ısırtacak çok güzel projelerimiz oldu.

Önceliğimiz Beykoz ekonomisini düzeltmek. Beykoz ekonomisi düzelirse problemlerimizin çoğu düzelir. İnsanlara iş-aş sağlayacağız. Hem Beykozluların yüzü gülecek, hem esnafımız nefes alacak. Ardından gençliğimizi eğitip o kadar güzel işlerle uğraştıracağız ki dünyaya açılacaklar. Ev kadınları, yaşlılarımız, büyüklerimiz dertlerinden kurtulacaklar. Tekrar o eski mutlu günlerimize döneceğiz.

İnanın bunu yapacak gücümüz fazlasıyla var. Yeter ki kendimize güvenelim.

Dediğim gibi biz bu yola çıktık ve imkansızlıklar içinde olağanüstü gayretler gösterdik. Bırakın Türkiye’yi, Beykoz gerçekten bir dünya markası olacak. Bunu herkes görecek, bundan emin olun.

Şimdi geldiğimiz noktada bu hareketin çok büyük bir kitlenin dikkatini çektiğini görüyoruz. İnsanlar akın akın bize katılıyorlar. Beykozlular kendi evlatlarına sahip çıktılar. Hadi önümüze düşün bakalım dediler. Biz de görevi aldık. Başta yüzlerce kişiydik. Şimdi onbinlerce kişi olduk. Göreceksiniz bu seçimi biz kazanacağız, Beykozlular kazanacak.

Her zaman söylediğimizi tekrar söylüyorum; “Bu seçimi Beykoz’un çocukları kazanacak”

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER SİYASET HABERLERİ
  BEYKOZ HABERLERİ HABERLERİ
Anadolu Hisarı Kongreye Gidiyor Anadolu Hisarı Kongreye Gidiyor Anadolu Hisarı İdman Yurdu Spor Kulübü, Facebook hesabından yaptığı duyuru ile ..
Büyük İkramiye Beykoz'a Çıktı! Büyük İkramiye Beykoz'a Çıktı! Şans Topu oyununun 931’inci hafta çekilişinde 5 artı 1 bilen 3 kişi, 222 bin 870..
Beykoz'da ki ATM Hırsızları Bakın Neler Çalmış! Beykoz'da ki ATM Hırsızları Bakın Neler Çalmış! İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Beykoz’da ATM’lerden hırsızlık yaptığı tesp..
Beykoz'da Yeni Dolmuş Hattı! Beykoz'da Yeni Dolmuş Hattı! İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Beykoz Kadıköy arasında 10 araçlık yeni bir taks..
  GÜNCEL HABERLERİ
resim yok Marmara Üniversitesi'nde Afet Risk İdaresi Sempozyumu Düzenlendi Marmara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi ve Marmara Gençlik Akademisi or..
Beykoz’un Sokaklarını Fesleğen Kokusu Saracak Beykoz’un Sokaklarını Fesleğen Kokusu Saracak İstanbul’un incisi Beykoz, doğanın uyanışını Fesleğen Şenliği’yle kutluyor, ilçe..
23 Nisan Coşkusu Beykoz’u Kuşattı 23 Nisan Coşkusu Beykoz’u Kuşattı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Beykoz’da kardeş şehirlerinden gelen ..
Beykozlu Avukatlar Çok Dertli! Beykozlu Avukatlar Çok Dertli! 5 Nisan Avukatlar günü dolayısıyla Beykozlu Avukatlar basın açıklaması yaptı. ..
  SİYASET HABERLERİ
AK Parti İstanbul’da Köklü Değişiklik Bekleniliyor AK Parti İstanbul’da Köklü Değişiklik Bekleniliyor Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde AK Part..
Ekrem İmamoğlu: ''Bizden Olanlar-Olmayanlar Devri Kapanmıştır! Ekrem İmamoğlu: ''Bizden Olanlar-Olmayanlar Devri Kapanmıştır! İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ilk mesaisine başlarken basına açıklamalarda bulundu...
Cemal Sataloğlu: ''Beykozlunun Hukukunu Koruyacağız'' Cemal Sataloğlu: ''Beykozlunun Hukukunu Koruyacağız'' Cumhuriyet Halk Partisi Meclis Üyesi Cemal Sataloğlu, Beykoz Belediye Meclisi’ni..
Murat Aydın 'Yıldırım' Hızıyla Göreve Başladı! Murat Aydın 'Yıldırım' Hızıyla Göreve Başladı! 31 Mart seçimlerinde Beykozluların %50’sine yakınının oyunu alarak seçilen Beyko..
  SPOR HABERLERİ
Beykoz Belediyespor'da Yarı Final Öncesi Dev Maç! Beykoz Belediyespor'da Yarı Final Öncesi Dev Maç! Hentbol Erkekler Türkiye Kupası yarı final ilk maçında Beykoz Belediyespor, Beşi..
Beykoz 1908 Türkiye Şampiyonası'nda! Beykoz 1908 Türkiye Şampiyonası'nda! Temsilcimiz Beykoz 1908, ilçemizi Türkiye şampiyonasında temsil edecek.
Beykoz'un Gururu Anadoluhisarı Atletleri Oldu! Beykoz'un Gururu Anadoluhisarı Atletleri Oldu! Anadoluhisarı Atletizm Takımı, Trabzon Yarı Maratonu'ndan dereceyle geldi.
Murat Aydın: ''Anadoluhisarı'nı Ayağa Kaldıracağız'' Murat Aydın: ''Anadoluhisarı'nı Ayağa Kaldıracağız'' Anadoluhisarı’nda esnaf ziyareti yapan AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Mur..
  TOPLUM HABERLERİ
Bu Görüntü Bizim Ayıbımız! Bu Görüntü Bizim Ayıbımız! Beykoz’un sahillerinde ki, mesire alanlarında ki ve parklarında ki kirliliğe Bel..
AK Gençlik Sokak Hayvanlarına Eğildi! AK Gençlik Sokak Hayvanlarına Eğildi! AK Parti Beykoz Gençlik Kolları, 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü etkinlikler..
İHH Beykoz, Kudüs İçin Ayakta! İHH Beykoz, Kudüs İçin Ayakta! İHH İnsani Yardım Vakfı Beykoz İlçe Temsilciliği'nce düzenlenen "Kudüs"e kandil ..

Sitemizdeki Haberleri Beğeniyor musunuz?


HABER ARŞİVİ
NAMAZ VAKİTLERİ
resmi ilanlar
GÜNLÜK BURÇ
HAVA DURUMU
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Medipol Başakşehir 29 18 3 8 45 16 62 +29
2 Galatasaray 29 17 4 8 62 29 59 +33
3 Beşiktaş 29 16 5 8 62 38 56 +24
4 Trabzonspor 29 15 7 7 52 38 52 +14
5 Alanyaspor 29 12 12 5 31 34 41 -3
6 Antalyaspor 29 12 12 5 33 46 41 -13
7 Çaykur Rizespor 29 9 9 11 41 41 38 0
8 Yeni Malatyaspor 29 10 11 8 39 39 38 0
9 Kasımpaşa 29 11 13 5 47 51 38 -4
10 Atiker Konyaspor 29 8 8 13 33 33 37 0
11 MKE Ankaragücü 29 10 13 6 30 42 36 -12
12 Kayserispor 29 9 11 9 28 40 36 -12
13 Sivasspor 29 9 12 8 41 45 35 -4
14 Fenerbahçe 29 7 10 12 34 40 33 -6
15 Bursaspor 29 5 10 14 25 34 29 -9
16 BB Erzurumspor 29 6 13 10 30 38 28 -8
17 Göztepe 29 8 18 3 26 37 27 -11
18 Akhisarspor 29 6 17 6 30 48 24 -18
Takım O G M B A Y P AV
1 Gençlerbirliği 15 11 2 2 25 8 35
2 Ümraniyespor 16 9 4 3 24 14 30
3 Hatayspor 15 8 2 5 25 9 29
4 Denizlispor 15 8 2 5 27 12 29
5 Gazişehir Gaziantep FK 15 8 4 3 24 11 27
6 Balıkesirspor Baltok 15 8 4 3 25 18 27
7 Adana Demirspor 15 7 3 5 26 14 26
8 Altınordu 15 7 4 4 25 14 25
9 Boluspor 15 7 4 4 21 12 25
10 Eskişehirspor 15 6 3 6 20 18 24
11 İstanbulspor 14 7 4 3 22 21 24
12 Osmanlıspor FK 15 7 7 1 19 18 22
13 Altay 15 5 5 5 18 14 20
14 Adanaspor 15 3 6 6 19 19 15
15 Giresunspor 15 4 8 3 15 21 15
16 Afjet Afyonspor 15 3 8 4 17 28 13
17 Elazığspor 15 3 9 3 16 24 12
18 Kardemir Karabükspor 15 0 12 3 6 33 3
Takım O G M B A Y P AV
1 Manisa BBSK 16 12 2 2 43 13 38
2 Fatih Karagümrük 16 12 2 2 32 15 38
3 Menemen Belediyespor 16 10 2 4 34 19 34
4 Tuzlaspor 16 10 3 3 36 12 33
5 Sivas Belediyespor 16 8 3 5 28 20 29
6 Bandırmaspor 16 8 5 3 26 19 27
7 Etimesgut Belediyespor 16 7 3 6 20 13 27
8 Şanlıurfaspor 16 7 4 5 22 14 26
9 Zonguldak Kömürspor 16 7 4 5 19 15 26
10 Tarsus İdman Yurdu 16 7 5 4 32 25 25
11 Pendikspor 16 6 3 7 24 19 25
12 Kahramanmaraşspor 16 7 5 4 19 16 25
13 Kırklarelispor 16 6 4 6 20 16 24
14 Konya Anadolu Selçukspor 16 4 5 7 24 29 19
15 Bak Spor 16 4 5 7 16 28 19
16 Tokatspor 16 5 8 3 15 18 18
17 Fethiyespor 16 3 6 7 11 18 16
18 Darıca Gençlerbirliği 16 3 10 3 13 33 12
Takım O G M B A Y P AV
1 Nazilli Belediyespor 15 10 0 5 33 12 35
2 Hekimoğlu Trabzon 15 9 1 5 22 7 32
3 Tire 1922 15 8 0 7 23 8 31
4 Nevşehir Belediyespor 15 7 1 7 30 15 28
5 Ergene Velimeşe 16 8 5 3 22 15 27
6 Artvin Hopaspor 15 6 2 7 16 10 25
7 Erzin Belediyespor 15 6 3 6 29 15 24
8 Karaköprü Belediyespor 15 7 5 3 24 19 24
9 Şile Yıldızspor 15 7 6 2 32 21 23
10 Silivrispor 15 6 4 5 16 9 23
11 Yomraspor 15 5 3 7 19 14 22
12 Batman Petrolspor 15 6 5 4 14 15 22
13 Erbaaspor 15 5 4 6 19 13 21
14 Gebzespor 15 5 5 5 16 13 20
15 Kozan Belediyespor 15 4 4 7 14 17 19
16 Büyükçekmece Tepecikspor 15 5 7 3 17 19 18
17 Körfez Spor Kulübü 15 1 11 3 8 33 6
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 26/04/2019 Medipol Başakşehir vs Göztepe
 27/04/2019 Antalyaspor vs BB Erzurumspor
 27/04/2019 Çaykur Rizespor vs Sivasspor
 27/04/2019 Fenerbahçe vs Trabzonspor
 28/04/2019 Bursaspor vs Akhisarspor
 28/04/2019 Kayserispor (H:1) vs Alanyaspor
 28/04/2019 Beşiktaş vs MKE Ankaragücü
 29/04/2019 Atiker Konyaspor vs Galatasaray
 29/04/2019 Yeni Malatyaspor vs Kasımpaşa
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 27/04/2019 Gazişehir Gaziantep FK vs Giresunspor
 27/04/2019 Hatayspor vs Adanaspor
 27/04/2019 Altınordu vs Altay
 28/04/2019 İstanbulspor vs Elazığspor
 28/04/2019 Adana Demirspor vs Boluspor
 28/04/2019 Osmanlıspor FK vs Ümraniyespor
 28/04/2019 Denizlispor vs Balıkesirspor Baltok
 29/04/2019 Eskişehirspor vs Afjet Afyonspor
 29/04/2019 Kardemir Karabükspor vs Gençlerbirliği
 29/04/2019 Kardemir Karabükspor - Gençlerbirliği Kardemir Karabükspor ligdeki son 30 maçında hiç kazanamadı  Gençlerbirliği yenilmez
 29/04/2019 Kardemir Karabükspor - Gençlerbirliği Gençlerbirliği ligdeki son 9 maçında hiç kaybetmedi  Gençlerbirliği yenilmez
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 28/04/2019 Darıca Gençlerbirliği vs Fatih Karagümrük
 28/04/2019 Fethiyespor vs Pendikspor
 28/04/2019 Kahramanmaraşspor vs Manisa BBSK
 28/04/2019 Kırklarelispor vs Tarsus İdman Yurdu
 28/04/2019 Menemen Belediyespor vs Şanlıurfaspor
 28/04/2019 Sivas Belediyespor vs Etimesgut Belediyespor
 28/04/2019 Tokatspor vs Anadolu Selçukspor
 28/04/2019 Tuzlaspor vs Bandırmaspor
 28/04/2019 Zonguldak Kömürspor vs Bak Spor
 28/04/2019 Kahramanmaraşspor - Manisa BBSK Kahramanmaraşspor ligde evindeki son 7 maçında hiç kaybetmedi  Kahramanmaraşspor yenilmez
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 28/04/2019 Artvin Hopaspor vs Büyükçekmece Tepecikspor
 28/04/2019 Gebzespor vs Ergene Velimeşe
 28/04/2019 Karaköprü Belediyespor vs Şile Yıldızspor
 28/04/2019 Kozan Belediyespor vs Yomraspor
 28/04/2019 Nazilli Belediyespor vs Erzin Belediyespor
 28/04/2019 Nevşehir Belediyespor vs Hekimoğlu Trabzon
 28/04/2019 Silivrispor vs Erbaaspor
 28/04/2019 Tire 1922 vs Batman Petrolspor
 28/04/2019 Artvin Hopaspor - Büyükçekmece Tepecikspor Artvin Hopaspor ligdeki son 5 maçında hiç kaybetmedi  Artvin Hopaspor yenilmez
 28/04/2019 Karaköprü Belediyespor - Şile Yıldızspor Karaköprü Belediyespor ligdeki son 6 maçında hiç kazanamadı  Şile Yıldızspor yenilmez
Yukarı