HABER AKIŞI

Beykoz Belediyesi 20 Temizlik Elemanı Alacak

 Tarih: 01-09-2019 11:00:00  -   Güncelleme: 01-09-2019 13:38:05
Beykoz Belediyesi tarafından İŞKUR'un kurum dışı kamu işçi alımı kategorisinde yeni bir alım ilanı yayınladı.

Beykoz Belediyesi tarafından İŞKUR'un kurum dışı kamu işçi alımı kategorisinde yeni bir alım ilanı yayınladı. İlan'a göre Beykoz Belediyesi kendi bünyesinde görevlendirmek üzere daimi 20 temizlik personeli alımı yapacaktır. Temizlik personeli alımı için başvuruda bulunmak isteyen adayların Beykoz sınırları içerisinde ikamet ediyor olmaları gerekmektedir.

Beykoz Belediyesi 04 Eylül 2019 tarihine kadar kendi bünyesinde kadrolu işçi olarak çalıştıracağı 20 temizlik personeli alımı yapacak. Başvuruda bulunmak isteyen adayların aşağıda belirtilen şartları taşıması halinde yine aşağıda belirtilen başvuru adresine şahsen gitmeleri gerekmektedir.

BAŞVURU ŞARTLARI

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak Erkek adayların 20 ile 40 yaş aralığında, bayan adayların ise 45 yaşından gün almamış olmaları gerekmektedir. İletişim ve bedensel engelli olmamak, ayakta çalışmasına ve temizlik yapmasını engel sağlık sorunun olmaması, Beykoz Belediyesi ve bağlı birimlerinde kat temizliği yapacak ve hizmetli olarak istihdam edilecektir. Kamu haklarından mahrum olmamak, Türk Ceza Kanunu 53 maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile zimmet irtikap rüşvet hırsızlık dolandırıcılık sahtecilik görevini kötüye kullanma hileli iflas edinim ifasına fesat karıştırma suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak, emekliliğe hak kazanmamış ve emekli olmamak Beykoz sınırları içerisinde ikamet etmek.

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ

Adli sicil belgesi (resmi kuruma veya verilmek üzere denilecek) İkamet belgesi, 1 adet fotoğraf

BAŞVURU ADRESİ Kavacık Mahallesi Özgür Caddesi No 23/5 Beykoz İstanbul İrtibat kişi; Taner Özdemir Başvuru Tarihi; 29 Ağustos ile 04 Eylül 2019 tarihleri arasında yapılacaktır.

 

 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER BEYKOZ HABERLERİ HABERLERİ
  BEYKOZ HABERLERİ HABERLERİ
Anadolufeneri Halkı Tedirgin! Anadolufeneri Halkı Tedirgin! Anadolu Kavağı'nda ormanlık alan 100 metre içinde 30 metre aralıklarla yakılmış...
Beykoz'da Sünnet Şöleni Beykoz'da Sünnet Şöleni Beykoz Belediyesi’nin yaz boyunca modern şartlarda sünnet ettirdiği 500 çocuk Hz..
  GÜNCEL HABERLERİ
Cumhurbaşkanı Beykoz'dan Cumhurbaşkanı Beykoz'dan "Vira Bismillah" dedi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla Su Ürünleri Av Sezonu açıldı. ..
Deprem Uyarısı: Deprem Uyarısı: "Kabuk Çatırdamaya Başladı" 17 Ağustos 1999 depremi Türkiye tarihinde derin yaralar bırakmıştı. Deprem gerçe..
SIMSICAK YAZ AKŞAMLARINI HATIRLATAN TASARIMLAR SIMSICAK YAZ AKŞAMLARINI HATIRLATAN TASARIMLAR Vakko kadını, İlkbahar/Yaz sezonunda renklerin orkestra şefliğini yapıyor. Renk ..
İmar Barışı Süresi 6 Ay Uzatıldı İmar Barışı Süresi 6 Ay Uzatıldı Resmi Gazete’de yayımlanan kararda, 31 Aralık 2017’den önce yapılmış ruhsatsız v..
  SİYASET HABERLERİ
AK Parti Beykoz'da İhraç Süreci Başlıyor mu? AK Parti Beykoz'da İhraç Süreci Başlıyor mu? AK Parti Eski Başbakan ve Eski Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ve 3 diğer ismi, ke..
AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Kim Olacak? AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Kim Olacak? Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sonbahar olarak ..
AK Parti Beykoz'da Değişim Olacak mı? AK Parti Beykoz'da Değişim Olacak mı? Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sonbahar olarak ..
Sandıklarda İmamoğlu Rüzgarı Sandıklarda İmamoğlu Rüzgarı Yüksek Seçim Kurulu tarafından 31 Mart Mahalli Seçimlerinde usulsüzlük ve kanuns..
  SPOR HABERLERİ
Hisarlı Atletler Beykoz'u Gururlandırdı! Hisarlı Atletler Beykoz'u Gururlandırdı! Ülkemizde ve yurt dışında düzenlenen koşu ve maratonlara katılan Anadoluhisarı İ..
Spor Camiasının Yüz Akı; Anadoluhisarı! Spor Camiasının Yüz Akı; Anadoluhisarı! Anadoluhisarı İdman Yurdu Spor Kulübü Yönetim Kurulu, yaklaşan olağan seçimli ge..
Beykoz Belediyespor'da Yarı Final Öncesi Dev Maç! Beykoz Belediyespor'da Yarı Final Öncesi Dev Maç! Hentbol Erkekler Türkiye Kupası yarı final ilk maçında Beykoz Belediyespor, Beşi..
Beykoz 1908 Türkiye Şampiyonası'nda! Beykoz 1908 Türkiye Şampiyonası'nda! Temsilcimiz Beykoz 1908, ilçemizi Türkiye şampiyonasında temsil edecek.
  TOPLUM HABERLERİ
Kanlıca Yoğurt Festivalinde Lezzet Şöleni Kanlıca Yoğurt Festivalinde Lezzet Şöleni Beykoz’un meşhur lezzetlerinden Tarihi Kanlıca Yoğurdu, "4. Beykoz Kanlıca Yoğur..
Ahmet Erkurtoğlu ile Samimi Söyleşi Ahmet Erkurtoğlu ile Samimi Söyleşi Samimiyeti ve güleryüzlülüğü ile birçok Beykozlunun gönlüne girmeyi başarmış ve ..
Hacı Hayriye Annemiz Dualarla Anılıyor Hacı Hayriye Annemiz Dualarla Anılıyor Kastamonu’da doğup büyümüş merhume Hacı Hayriye Anne çok küçük yaşlarda aldığı e..
Bu Görüntü Bizim Ayıbımız! Bu Görüntü Bizim Ayıbımız! Beykoz’un sahillerinde ki, mesire alanlarında ki ve parklarında ki kirliliğe Bel..
  EMLAK HABERLERİ
Antalya’da kiralık daire fiyatları ne kadar? Antalya’da kiralık daire fiyatları ne kadar? Antalya’da ev kiralamadan önce bilinmesi gerekenler… Antalya’da kiralık daire ..

Sitemizdeki Haberleri Beğeniyor musunuz?


HABER ARŞİVİ
Yukarı