HABER AKIŞI

AK Parti Beykoz'da İhraç Süreci Başlıyor mu?

 Tarih: 09-09-2019 13:21:00  -   Güncelleme: 10-09-2019 14:18:33
AK Parti Eski Başbakan ve Eski Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ve 3 diğer ismi, kesin ihraç talebiyle Merkez Disiplin Kurulu'na sevk etti. Peki ihraç süreci İstanbul Beykoz’da da yaşanacak mı?

AK Parti, Eski Başbakan ve Eski Ak Parti Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ve 5 diğer ismi, kesin ihraç talebiyle Merkez Disiplin Kurulu'na sevk etti. Peki ihraç süreci İstanbul Beykoz’da da yaşanacak mı?

AK Parti'de Kritik İsimlere İhraçlar Hız Kesmiyor!

Geçtiğimiz günlerde manifesto yayınlayan ve bazı öz eleştirilerde bulunan Eski Başbakan ve Eski AK Parti Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ve içlerinde Eski Genel Başkan Yardımcısı , Milletvekilleri bulunan 5 diğer isime ihraç yolu gözüktü. Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu ve 5 ismin kesin ihraç talebiyle Merkez Disiplin Kurulu'na sevk edilmesi sonucu AK Partili bazı Eski Bakanlar ve Milletvekilleri de partilerinden istifa ettiklerini açıkladılar.

Beykoz Aktüel Gazetesi'nin ulaştığı bilgilere AK Parti kongre sürecini beklemeden, İllerde ve ilçelerde ihraç sürecini başlatacak. AK Parti'den ihraç için en önemli kriterlerden biri de Parti politikalarının basın ve medya aracılığıyla eleştirilmesi ve yeni oluşumlara yakınlık gibi durumlar olduğu ifade ediliyor. Yine edinilen bilgilere göre değişmesi beklenilen kişilerin yönetiminden, bazı parti içi muhalif isimlerin ihraçları istenilecek.

AK Parti Beykoz'da Küskünler Ne Yapacak?

AK Parti Beykoz'da Küskünler Ne Yapacak? AK Parti Beykoz'da farklı sebeplerden ötürü küskün olarak tabir edilen eski ve yeni Mahalle Başkanları, İlçe Yöneticileri, Meclis Üyeleri, İlçe Başkanları ve Belediye yönetiminde önemli görevlerde bulunan isimler sık sık toplanarak istişarelerde bulunuyorlar. Yapılması planlanan AK Parti Beykoz kongresinde ise küskünlerin oranı, en aza indirilmek isteniliyor ve bu sebepten dolayı parti içinde istenmeyen bazı isimlerin üstünün çizilmesi bekleniliyor. Muhalif hareketlenmenin fiilayata dönüşmesi durumunda ise disiplin işlemlerinin yapılacağı ifade ediliyor. AK Parti Beykoz'da küllerinden mi doğacak yoksa küskünler ordusu mu oluşacak soruları ise şimdiden soruluyor!

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER SİYASET HABERLERİ
  BEYKOZ HABERLERİ HABERLERİ
Anadolufeneri Halkı Tedirgin! Anadolufeneri Halkı Tedirgin! Anadolu Kavağı'nda ormanlık alan 100 metre içinde 30 metre aralıklarla yakılmış...
Beykoz'da Sünnet Şöleni Beykoz'da Sünnet Şöleni Beykoz Belediyesi’nin yaz boyunca modern şartlarda sünnet ettirdiği 500 çocuk Hz..
  GÜNCEL HABERLERİ
Cumhurbaşkanı Beykoz'dan Cumhurbaşkanı Beykoz'dan "Vira Bismillah" dedi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla Su Ürünleri Av Sezonu açıldı. ..
Deprem Uyarısı: Deprem Uyarısı: "Kabuk Çatırdamaya Başladı" 17 Ağustos 1999 depremi Türkiye tarihinde derin yaralar bırakmıştı. Deprem gerçe..
SIMSICAK YAZ AKŞAMLARINI HATIRLATAN TASARIMLAR SIMSICAK YAZ AKŞAMLARINI HATIRLATAN TASARIMLAR Vakko kadını, İlkbahar/Yaz sezonunda renklerin orkestra şefliğini yapıyor. Renk ..
İmar Barışı Süresi 6 Ay Uzatıldı İmar Barışı Süresi 6 Ay Uzatıldı Resmi Gazete’de yayımlanan kararda, 31 Aralık 2017’den önce yapılmış ruhsatsız v..
  SİYASET HABERLERİ
AK Parti Beykoz'da İhraç Süreci Başlıyor mu? AK Parti Beykoz'da İhraç Süreci Başlıyor mu? AK Parti Eski Başbakan ve Eski Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ve 3 diğer ismi, ke..
AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Kim Olacak? AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Kim Olacak? Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sonbahar olarak ..
AK Parti Beykoz'da Değişim Olacak mı? AK Parti Beykoz'da Değişim Olacak mı? Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sonbahar olarak ..
Sandıklarda İmamoğlu Rüzgarı Sandıklarda İmamoğlu Rüzgarı Yüksek Seçim Kurulu tarafından 31 Mart Mahalli Seçimlerinde usulsüzlük ve kanuns..
  SPOR HABERLERİ
Hisarlı Atletler Beykoz'u Gururlandırdı! Hisarlı Atletler Beykoz'u Gururlandırdı! Ülkemizde ve yurt dışında düzenlenen koşu ve maratonlara katılan Anadoluhisarı İ..
Spor Camiasının Yüz Akı; Anadoluhisarı! Spor Camiasının Yüz Akı; Anadoluhisarı! Anadoluhisarı İdman Yurdu Spor Kulübü Yönetim Kurulu, yaklaşan olağan seçimli ge..
Beykoz Belediyespor'da Yarı Final Öncesi Dev Maç! Beykoz Belediyespor'da Yarı Final Öncesi Dev Maç! Hentbol Erkekler Türkiye Kupası yarı final ilk maçında Beykoz Belediyespor, Beşi..
Beykoz 1908 Türkiye Şampiyonası'nda! Beykoz 1908 Türkiye Şampiyonası'nda! Temsilcimiz Beykoz 1908, ilçemizi Türkiye şampiyonasında temsil edecek.
  TOPLUM HABERLERİ
Kanlıca Yoğurt Festivalinde Lezzet Şöleni Kanlıca Yoğurt Festivalinde Lezzet Şöleni Beykoz’un meşhur lezzetlerinden Tarihi Kanlıca Yoğurdu, "4. Beykoz Kanlıca Yoğur..
Ahmet Erkurtoğlu ile Samimi Söyleşi Ahmet Erkurtoğlu ile Samimi Söyleşi Samimiyeti ve güleryüzlülüğü ile birçok Beykozlunun gönlüne girmeyi başarmış ve ..
Hacı Hayriye Annemiz Dualarla Anılıyor Hacı Hayriye Annemiz Dualarla Anılıyor Kastamonu’da doğup büyümüş merhume Hacı Hayriye Anne çok küçük yaşlarda aldığı e..
Bu Görüntü Bizim Ayıbımız! Bu Görüntü Bizim Ayıbımız! Beykoz’un sahillerinde ki, mesire alanlarında ki ve parklarında ki kirliliğe Bel..
  EMLAK HABERLERİ
Antalya’da kiralık daire fiyatları ne kadar? Antalya’da kiralık daire fiyatları ne kadar? Antalya’da ev kiralamadan önce bilinmesi gerekenler… Antalya’da kiralık daire ..

Sitemizdeki Haberleri Beğeniyor musunuz?


HABER ARŞİVİ
Yukarı